Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu maçları kazanmak da önemli. Geçmiş yıllarda saçma sapan takımlara puan kaybediyorduk hep. Fransa maçlarından 0 puan bile alsak önemli değil çünkü aynı siklette değiliz ama İzlanda maçlarından 4 puan çıkarırsak %95 ihtimalle gruptan çıkarız.

• Bu maçları kazanmak da önemli. Geçmiş yıllarda saçma sapan takımlara puan kaybediyorduk hep. Fransa maçlarından 0 puan bile alsak önemli değil çünkü aynı siklette değiliz ama İzlanda maçlarından 4 puan çıkarırsak %95 ihtimalle gruptan çıkarız.

3,5 milyon nüfuslu takımıda yensin bir zahmet Moldova ne ya :)

• Burak bana göre klas bir penaltı kullandı. Burada kaleci basarisi var. Ayrica çok da iyi mucadele etti.Mahmut harikaydi yanina irfancan gelince daha baska oynuyor. Doğukanı da beğendim. Stoperler dengeliydi. Tek sorun kaleci mertin biraz lakayt davranması. Hakan ve Cenk skor üretmek istedikleri an golü bulabilecek kalitede. Deniz Türüç gecenin yıldiziydi.

Şimdi moldovayida bi zahmet yensinler diyecek olanlar cikacak ama hatirlatirim ki biz letonya ile berabere kalip elenmis bir takimiz. Şenol hocayı sadece rahat biraksinlar gerisi gelecektir.

• ne alaka ? kaçıramaz mı ? insan değil mi ? milli bi oyuncu hakkında böyle konuşamazsın

Niye konuşamam. Dokunulmazlığı falan mı var? Öyle gevşek gevşek penaltı atılmaz. Açık şekilde kaleciyi küçümsedi. Önce adam olacak. Adam olmayı öğrenecek. Ne yazdım ben. Türkiyenin en iyi forveti ama karakter sıfır. Lakayıt ve gevşek.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hazırlık maçında Fenerbahçe, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'u konuk etti. Samandıra Tesisleri'nde düzenlenen maçı sarı-lacivertliler 4-0 kazandı. Jailson'un 34. dakikadaki golüyle perdeyi açan Ersun Yanal'ın ekibi, Roberto Soldado'nun 55. dakikadaki frikik golüyle farkı 2'ye çıkardı. İsmail Köybaşı 69 ve 75'te kaydettiği iki golle sonucu belirledi. Ersun Yanal ideal kadrosunu sahaya çıkardı. Yanal, Abdulcebrail, Muhammed ve Harun gibi genç isimleri de ikinci yarıda sahaya sürdü.

• Bırakın futboldan men edilmeyi bu adamın hapise atılması lazımdı nerde ADALET bu ülkede 20 maça düşürmüşler gidip .

Gönül isterdi ki ömür boyu men edilsin hatta hapis cezası verilsin. Fakat 20 maç ceza bir futbolcu icin bitmek demekdir. Örnek Engin Baytar dır. 11 maçlık cezanın öncesinde muazzam bir futbol oynuyordu fakat o cezanin ardindan futbol hayatı bitti. Yinede 20 maçı az buldum bunun gibi şerefsize çok daha fazlası gerekirdi

• Nazım Sangare neden milli takıma alınmadığını akşam anladım

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Marcao zekasında sıkıntı olan bir arkadaş. Stopersin kart sınırındasın haftaya derbi var ama sen 70. Dakika da orta sahada kendi kalene 50 metre mesafede yüzü kendi kalesine dönük olan saçma sapan bir pozisyonda adama paldır küldür giriyorsun. Kart görüyorsun cezalı duruma düşüyorsun. Rahatsız mısın evladım sen. Takımın 2 0 galip ama sen bu faulü yapıp kart görüyorsun. Allah cezanı vermesin Marcao