Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Geçtiğimiz hafta maç skorlarını doğru tahmin edenlere puanları gönderilmiştir. Tebrikler

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Klupler birliği toplantısında Trabzonspor, Rizespor, Erzurum, Bursa ve Göztepe dışında kalan 13 takım yabancı sınırlamasının gelmemesi yönünde talepte bulundular. Yayıncı kuruluşta yabancı sınırlaması ile reytinglerin düşeceğini gerekçe göstererek sınırlamaya karşı çıktı. Bu iş artık bir aksilik olmazsa noktalandı. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş uzun zamandan sonra ilk kez mantıklı bir şey için ortak karar aldılar üçüne de helal olsun.

• Vintersaga hocam yabancı sınırlaması isteyenlerin bir kısmının borcu var transfer yapamıyor, bir kısmı da Türk futbolcuların maaşlarını geciktirsekte sorun olmaz mantığıyla bakıyor. Tabi yerli menajerleri de unutmayalım en çok onlar istiyorlar. Ama artık klupler akıllandı. Bundan sonra Türk futbolcuya önem veren klupler 28 Türk bulundursun kadrosunda kimse karışmıyor. Ama bıraksınlar artık herkesin herkesi yenebildiği keyifli bir lig izleyelim. Eskiden takımlar İstanbul'a gelince fark yememeye oynuyorlardı.Şimdi hepsi yenmek için çıkıyor sahaya.

• Bu açıklamadan Ali Koç'un yabancı sınırını desteklediğini nasıl çıkardınız? Hatırlarsanız sezon başında, yabancı sınırı birkaç yıl içinde kademeli olarak düşürülecek söylentileri vardı. Ali Koç da eşeğini sağlam kazığa bağlamak istiyor. Açıklama gayet net, başka taraflara çekmeye gerek yok.

Zamanında Ali Koç yabancı sınırını destekliyor diyenlere bu cevabı vermiştim, haklı olduğum görülmüş oldu şimdi.

• Zamanında Ali Koç yabancı sınırını destekliyor diyenlere bu cevabı vermiştim, haklı olduğum görülmüş oldu şimdi.

Lütfen Ali Koç hala destekliyor, bu adı geçen kulüplere demiş ki siz ön plana çıkın biz destek vermiyoruz deyip son anda döneceğiz:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yabancı sınırlaması çok saçma bir olay, İngiltere ligine bakın 20 takım var ve 20 takımın ingiliz oyuncu sayılarına bakın ama oradaki kimse yabancı sınırlamasının gelmesini istemez çünkü İngiltere ligi orası. E buraya niye geliyor ? Ben tarıkları,ozan tufanları,alper potukları ve ismini saymadığım bunun gibi nice sahtekar ve futbolculukla alakası olmayan şahısları izlemek ve takımımda görmek istemiyorum.

• Vintersaga hocam yabancı sınırlaması isteyenlerin bir kısmının borcu var transfer yapamıyor, bir kısmı da Türk futbolcuların maaşlarını geciktirsekte sorun olmaz mantığıyla bakıyor. Tabi yerli menajerleri de unutmayalım en çok onlar istiyorlar. Ama artık klupler akıllandı. Bundan sonra Türk futbolcuya önem veren klupler 28 Türk bulundursun kadrosunda kimse karışmıyor. Ama bıraksınlar artık herkesin herkesi yenebildiği keyifli bir lig izleyelim. Eskiden takımlar İstanbul'a gelince fark yememeye oynuyorlardı.Şimdi hepsi yenmek için çıkıyor sahaya.

iyi de en çok borcu olan, helal olsun dediğin üç istanbul takımı

• Lütfen Ali Koç hala destekliyor, bu adı geçen kulüplere demiş ki siz ön plana çıkın biz destek vermiyoruz deyip son anda döneceğiz:)

ALEMSİN BAYBARS hocam.bizim ülkedeki kadar kelimlerin manipule dilipde sunulduğu başka ülke varmı bilmiyorum.adam ın fikret ormanl bi panelde konustugunda ne dediği belli ama bü ülkedeki sistemlerin hızlıca değiştiğini bildiği için yinede türk gençleri aldı ne olur ne olmaz diye.ayrıca fb transfer yasagı ihtimali var şimdi ne alırsan kar.mikail maden gibi

• Borcu olsada gelirleriyle ve yaptıkları satışlarla transfer yapabiliyorlar

koskoca Ali Koç o yüzden mi aylar önce vermiş olduğu bir demeç te Mart ayı için bile önümüzü göremiyoruz dedi. Ziraat bankasının küluplerin borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili külupler birliği ile yaptığı anlaşma devreye girmesiydi görürdüm ben o kulüplerin yabancılarla ilgili kararını...

• koskoca Ali Koç o yüzden mi aylar önce vermiş olduğu bir demeç te Mart ayı için bile önümüzü göremiyoruz dedi. Ziraat bankasının küluplerin borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili külupler birliği ile yaptığı anlaşma devreye girmesiydi görürdüm ben o kulüplerin yabancılarla ilgili kararını...

Yabancı futbolcuyu 1 milyon Euroya kiralayabiliyorsunuz en azından. Ligimizde kaliteli yerli futbolculardan bugüne kadar İstanbul takımlarına Anadoludan kiralık olarak gelen 5 futbolcu sayabilir misiniz? Anında 8-10 milyon Euro bonservis çekecekler. Oysa Talisca, Moses vb. yıldızları burada uygun fiyata kiralayarak bizlere izlettiriyor klupler.

• Yabancı sınırı varken 4 büyüklerin yediği sağlam yerli kazıklar...

Volkan Şen, Serdar Kesimal, Mehmet Topuz, Ali Turan,

Ozan Tufan, Tarık Çamdal, Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı,

Veysel Sarı, Erkan Zengin

ÇOK eskiye gitmiyorum ha. Bunlar yenilen en sağlam kazıklar.

Ha yerli kazık yemezsek ne yiyoruz. Amiyane tabir ile Almancı kazığı. Almanyanın beğenmediği 2.3. Sınıf Türk kökenli topçuları alırız.

M. S 2019 yılında yabancı sınırı nedir Allah için.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu akşam inşallah açılan yeni sayfa ile artık çok özlemini çektiğimiz Milli Takımımızın başarılarına tanıklık edeceğimiz dönem başlayacak. Yolumuz açık olsun Şampiyona yolunda.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Milli takımın milli bir ruh ile milli bir teknik direktör ve ay yıldızı kutsal bilen futbolcularla oluşturulan sinerjiyle sahada olmasını umuyor vede umut ediyorum

• Şuraya bir daha yazayım anlaşılan bu yazımı sürekli kopyalayıp yapıştıracağım. Anadolu takımlarının bol bonservis paralarıyla 4 büyüklere kazıkladığı oyuncuların sebebi yabancı sınırı değil, bu oyuncuları yanlış transfer politikalarıyla transfer eden 4 büyük kulübün yöneticileri, teknik direktörleri vs dir. Kimse zorla bu oyuncuları alın demedi paşa paşa gidip aldılar sonrada kazıklandıklarını anladılar bu kadar basit..

kilanli mesajımda ti ye almıştım yani senin düşüncenle aynı görüşteyim..