Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Diyolog arasına girmek gibi olmasın da Arda Turan transferi bildiğim kadarıyla Makro inşaat sponsporluğunda gerçekleşti.Hatta zamanında Makro inşaat yönetim kurulu başkanı Ercan Uyar'ın "Arda'yı Başakşehir'e biz kazandırdık gibi bir açıklaması olmuştu

• Başakşehir şampiyon olsun. Ve Allah'tan tek dileğim grupta M. City gelsin de şu çakma City akbilspora yüzyıllık tarihi skoru bir yapıştırsınlar. Gerçi Abdullah Avcı yedek kadro çıkar zaten. Malum Avrupa onlar için önemli değil!!! Burnley gibi bir takıma dahi elenen takımı Psg, City, Münih kevgire çevirecek ve o şampiyonlar ligi maçlarında Başakşehir'i destekleyenler kendine Galatasaraylıyım demesin zaten!

• Bu hafta maçlarında skorları tutturanlara ödülleri dağıtılmıştır

hawk daha öncede beni engellediğiniz için ödülünüzü verememiştim, transfer edilemiyor, bu haftada aynı durum söz konusu bilginize

Önümüzdeki hafta için maçları hafta içi açarım, kazananlara tebrikler

Hocam teşekkürler puanlar için:)

hawk, bakın yukarıda sizden bahsediliyor, sanırım görmüyorsunuz. Yanlışlıkla engelleme gibi bir durum olmuş olabilir. Bi bakın isterseniz.

Seyyah

• İstanbul Büyükşehir Belediyespor döneminde ben pek çoğunun antipati ile yaklaştığını düşünmüyorum kendim de dahil. O zamanlar taraflı tarafsız övgü alan bir takım vardı.Ne zaman isim değişti takımı biz kurduk dendi işe siyasiler müdahil oldu tadı tuzu kaçtı herkesin. Katara satılması çok önemli değil her takım birilerine satılıyor görüyoruz. Satıldıktan sonra ki faaliyetlerini değerlendirmek lazım.Ayrıca şampiyon olacağı zaman pastadaki pay 6'ya yükselecek bu kimin işine gelir orası muamma.Göksel Gümüşdağ'ın federasyon başkanı olacağını da düşünüyorum yaz döneminde.Kendisi kısa bir süre önce kameralar önünde devletten sponsor desteği sağlamıyoruz diyen birisi ve Yayın ihalesinde kuru sabitleyip %35 zarara uğratıp kulüplere büyük zararlar veren birisidir.O yüzden kendisini hiç affetmeyeceğim o konuda. Devlet stadyum,arazi,yol vs yaptı diye biz halk olarak onlara minnet etmemiz mi gerekiyor? Hakkımız olanı yapsın diye seçmiyor muyuz onları başımıza.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Ben Başakşehir'in ibb olduğu dönemden beri sevmem çünkü bu adamlar şike olaylarına karışmış ve itiraf etmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu oyuncular İskender Alın ve İbrahim Akın maç öncesi 100 bin dolar aldığını mahkemede itiraf etmiştir.Doğal olarak ibb şike ye karışmış bir kulüptür.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Şu an da futbol üzerinden tertiplenmek istenen bir tezgah var. Sakaryaspor bu tezgaha gelmemiş. Hacı Ömer'i bire bir tanırım. Normalde kafayı gömerdi. Sakin kalıp işi devlete bırakmak en doğrusu olmuş. Devletimiz gereken neyse onu yapacaktır.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Şuraya da bir adam resmi koyalım da Bozkurt Dilaver Güçlü

dilaver güçlü bozkurt ile ilgili görsel sonucu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu Amedsporun futbol dışında bir amaç taşıdığı belli, yarın öbür gün saha içinde dayak yemezlerse iyidir. Bunu istiyorlar tahrik ediyorlar, olaylar daha büyümeden bu kulüple ilgili federasyonun bir karar alması şart..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu Amedsporun futbol dışında bir amaç taşıdığı belli, yarın öbür gün saha içinde dayak yemezlerse iyidir. Bunu istiyorlar tahrik ediyorlar, olaylar daha büyümeden bu kulüple ilgili federasyonun bir karar alması şart..

İlk olarak o isim değişecek hocam yılların diyarbakırı neden amedspor oldu? İş siyasete giriyor ama değişecek federasyon adım atacak.Atmaz ise art niyet ararım.Bu kulübün vukuatları ortada yaptıkları ortada bunların amacının ne olduğu ortada o zaman çözüm basit kapatacaksın futbol lisanlarını iptal edeceksin.Ne burada millet gerilir ne bu terör seviciler propoganda yapabilir.He baktın olmuyor işi başka yere mi çekiyorlar kolluk kuvvetlerine verirsin talimatı gerekeni yaparlar.Savcılar hakimler niye var? Vatan haini olana bu ülkede yaşam hakkı yok.Ya öyle ya böyle.

• İlk olarak o isim değişecek hocam yılların diyarbakırı neden amedspor oldu? İş siyasete giriyor ama değişecek federasyon adım atacak.Atmaz ise art niyet ararım.Bu kulübün vukuatları ortada yaptıkları ortada bunların amacının ne olduğu ortada o zaman çözüm basit kapatacaksın futbol lisanlarını iptal edeceksin.Ne burada millet gerilir ne bu terör seviciler propoganda yapabilir.He baktın olmuyor işi başka yere mi çekiyorlar kolluk kuvvetlerine verirsin talimatı gerekeni yaparlar.Savcılar hakimler niye var? Vatan haini olana bu ülkede yaşam hakkı yok.Ya öyle ya böyle.

aynen öyle hocam resmen terörist bunlar bir an önce gereği yapılmalı hemde ivedi şekilde..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Twitterda profil resminde Atatürk olupta bunları savunanları görüyorum. Biz nasıl bir durumdayız gerçekten çözemiyorum. Kimin ne olduğu belli değil. Devletinde işi çok zor.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Ben Başakşehir'in ibb olduğu dönemden beri sevmem çünkü bu adamlar şike olaylarına karışmış ve itiraf etmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu oyuncular İskender Alın ve İbrahim Akın maç öncesi 100 bin dolar aldığını mahkemede itiraf etmiştir.Doğal olarak ibb şike ye karışmış bir kulüptür.

3 büyükler sanki sütten çıkmış ak kaşık mı neler yaşandı önceki yıllarda yazmaya kalksak sayfalar sürer...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Futbol konusu malum sebepten dolayı bu hafta kapalı kaldı o yüzden tahmin maçlarını şimdi açıklıyorum;

Trabzonspor-Akhisarspor

M.Başakşehir-Fenerbahçe

Beşiktaş-A.Konyaspor

Galatasaray-Antalyaspor

Maç skoru tahmin ödülü maç başına 2000 HF puandır, maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir, başarılar..