Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 4 oldu

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• ya ben bu var sistemine karşıyım futbol un temel dinamiği olan heyecanı o tutkuyu alıyor gibi tamam daha adaletli oldu benim tuttuğum takıma fenerbahçe ye de haksızlıklar yapıldı aleyhine lehine düdükler çalındı ama futbol o hatalar ile çok güzel ne bileyim çok yanlış bulabilirsiniz o hüzünler sevinçler yani demek istediğim futbol hataları ile güzel çizgiyi gecti mi geçmedi mi olayı olcak penaltı mi değil mi olacak evet daha adil oldu ama benim düşüncem o heyecanı aliyor

• Alexte çok önemliydi ama şöyle kariyere ve yeteneğe bakarsak 1. Hagi'dir bence. Türkiyeye gelmiş en iyi 10 numaralar Hagi-Alex-Sneijder derim ama alex ile sneijderi 2.sıraya koyuyorum.

Bıraktığı iz olarak 1-Hagi 2-Alex derim hocam. Sneijder de çok önemli oyuncuydu ama Hagi ve Alex bambaşka. Şöhret olarakta Drogba ve Roberto Carlos gibi iki isim bir daha zor gelir. İkisi de geldiğinde inanamamıştım. Çok büyük transferler.

• ya ben bu var sistemine karşıyım futbol un temel dinamiği olan heyecanı o tutkuyu alıyor gibi tamam daha adaletli oldu benim tuttuğum takıma fenerbahçe ye de haksızlıklar yapıldı aleyhine lehine düdükler çalındı ama futbol o hatalar ile çok güzel ne bileyim çok yanlış bulabilirsiniz o hüzünler sevinçler yani demek istediğim futbol hataları ile güzel çizgiyi gecti mi geçmedi mi olayı olcak penaltı mi değil mi olacak evet daha adil oldu ama benim düşüncem o heyecanı aliyor

Türkiye de ki VAR sisteminin uygulanmasından memnun değiller. Dün açıklama yaptılar zaten . Ne FİFA ne UEFA ne de İFAB bu konudan hiç memnun değil.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• 02.03.2019 BUGÜN

11:50

Melbourne Victory - Newcastle Jets

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube

12:00

Fenerbahçe - Ç.Rizespor

U21 Süper Ligi

FB TV

12:00

Bursaspor - Sivasspor

U21 Süper Ligi

Bursaspor Youtube

12:30

Beşiktaş - Hakkarigücü

Kadınlar Futbol 1.Ligi

BJK TV

13:30

Elazığspor - Denizlispor

Spor Toto 1. Lig

Bein Sports Max 1

14:00

Amedspor - Sakaryaspor

TFF 2. Lig

Yayın Yok

Gümüşhanespor - Manisaspor

TFF 2. Lig

Çay TV Rize

Osmaniyespor - Elaziz Bld.

TFF 3. Lig

ORT Haber Osmaniye

14:30

Bucaspor - Kocaelispor

TFF 3. Lig

Yayın Yok

Manisa BB - Bandırmaspor

TFF 2. Lig

Manisa BB Web TV

İnegölspor - Keçiörengücü

TFF 2. Lig

Kanal 16 Bursa

15:00

Espanyol - Valladolid

İspanya La Liga

Bein Sports 4

15:30

Southend Utd. - Barnsley

İngiltere EFL League 1

Bein Sports beIN Connect

15:30

Tottenham - Arsenal

İngiltere Premier Lig Derbi

Idman TV S Sport S Sport Plus

16:00

Kayserispor - Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

Osmanlıspor - Gazişehir FK

Spor Toto 1. Lig

Bein Sports Max 1

Eskişehirspor - Adana Demirspor

Spor Toto 1. Lig

Bein Sports Max 2

Bursaspor - Sivasspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

17:00

Empoli - Parma

İtalya Serie A

Bein Sports beIN Connect

17:30

Nürnberg - Leipzig

Almanya Bundesliga

Yayın Yok

Schalke 04 - Düsseldorf

Almanya Bundesliga

Yayın Yok

Leverkusen - Freiburg

Almanya Bundesliga

S Sport Plus Turkcell TV Plus Bundesliga

Hertha Berlin - Mainz

Almanya Bundesliga

Yayın Yok

E.Frankfurt - Hoffenheim

Almanya Bundesliga

S Sport Plus Turkcell TV Plus Bundesliga

18:00

Cadiz - Albacete

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube

Wolves - Cardiff City

İngiltere Premier Lig

Bein Sports Max 1

Manchester Utd. - Southampton

İngiltere Premier Lig

Idman TV Bein Sports 3

Burnley - Crystal Palace

İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

Brighton - Huddersfield

İngiltere Premier Lig

Bein Sports beIN Connect

Bournemouth - Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport S Sport Plus

Hull City - Birmingham

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect

18:15

Villarreal - Alaves

İspanya La Liga

Bein Sports beIN Connect

19:00

Fenerbahçe - Ç.Rizespor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:00

Caen - PSG

Fransa Ligue 1

Bein Sports 2

20:00

Milan - Sassuolo

İtalya Serie A

Bein Sports 3 CBC Sport

Osasuna - Gimnastic

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube

Cordoba - Malaga

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube

Charleroi - Genk

Belçika Pro League

S Sport Plus

20:30

B.M.Gladbach - Bayern Münih

Almanya Bundesliga

Idman TV S Sport Plus Turkcell TV Plus Bundesliga

West Ham - Newcastle

İngiltere Premier Lig

S Sport S Sport Plus

Huesca - Sevilla

İspanya La Liga

Bein Sports 4

21:45

Excelsior - PSV

Hollanda Eredivisie

TVT

22:00

Angers - Monaco

Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 1

22:30

Lazio - Roma

İtalya Serie A

Bein Sports 3

22:45

Real Madrid - Barcelona

İspanya La Liga El Clasico

Bein Sports 2 CBC Sport

23:30

Porto - Benfica

Portekiz Liga NOS

S Sport Plus

Herkese iyi seyirler

Einmal editiert, zuletzt von manasbalasy ()

• Bıraktığı iz olarak 1-Hagi 2-Alex derim hocam. Sneijder de çok önemli oyuncuydu ama Hagi ve Alex bambaşka. Şöhret olarakta Drogba ve Roberto Carlos gibi iki isim bir daha zor gelir. İkisi de geldiğinde inanamamıştım. Çok büyük transferler.

Türkiye'de iz bırakma anlamında Alex daha iyi ama yetenek olarak Sneijder derim. Sneijder'in kariyeri ortada. Alex ile Hagi değilde ancak Sneijder karşılaştırılabilir bana göre.

• Galatasaraya : Hagi
    Fenerbahçe : Alex
    Beşiktaş: Nouma
    Trabzonspor: Şota

Türkiye de Hagi ve Alex en başta gelir.

• Alex Türk vatandaşı olacaktı izin vermediler.Hatta geçen kendisi Türkiye'ye geldiğinde Brezilya'dan gelmiştim ama kendimi Türk gibi hissediyordum demişti.İz bırakma konusunda bencede Alex 1 numara.Yetenek konusu tartışılır.

• SnowPaladin03 Oğuzum tüm Türk futbol tarihi için diyorsak bu Hagi. Ama Alex ile Sneijder'i karşılaştırmam bile Türkiye'de oynadıkları zamanlar açısından direk Alex derim. Hagi 4 şampiyonluk 1 Uefa kupası, 1 Avrupa Süper Kupası, 3 tane de Türkiye Kupası kazanmış bir isim. Karpatların Maradonası o. Bak videoda topun ağlara giderken son anda aldığı kavise bak inanılmaz bir şut. Onu izleyen nesil çok şanslı.

• Hagi ve Alex kıyaslanamaz. İkisinin oynadığı dönem ve takımlar farklı. İkisinin oynadığı mevkiler farklı. Alex mi Şınayder mi dersen Alex derim ama

• manasbalasy başkan Trabzonspor için Şota yazmışsın yabancı karşılaştırması olduğu için ama Türk olarak Hami ve Fatih Tekke unutulmaz bence. Fatih Tekke Zenit'e gidip hem Rusya şampiyonluğu hem Uefa şampiyonluğu kazandı. Uefa final maçında maçın adamı seçildi. Ama bizim medya Arda tarzı oyunculara prim yaptırır. Fatih Tekke gibi işinde gücünde olan adamlardan magazinel malzeme pek çıkmadığından başarıları çok gündem olmaz.

• manasbalasy başkan Trabzonspor için Şota yazmışsın yabancı karşılaştırması olduğu için ama Türk olarak Hami ve Fatih Tekke unutulmaz bence. Fatih Tekke Zenit'e gidip hem Rusya şampiyonluğu hem Uefa şampiyonluğu kazandı. Uefa final maçında maçın adamı seçildi. Ama bizim medya Arda tarzı oyunculara prim yaptırır. Fatih Tekke gibi işinde gücünde olan adamlardan magazinel malzeme pek çıkmadığından başarıları çok gündem olmaz.

Gökdeniz Karadeniz 10 sene Rubin Kazan forması giydi ama bir defa bile milli takıma çağırılmadı. Tabii ki yerli olarak Hami ve Fatih unutulmaz ama Şota çok farklı bir topçuydu be