Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • The Long Dark hocam fanatiğe bakarsak her takım 20-25 transfer yaptı. A spor da aynı şekilde. Reyting uğruna uydurup uydurup yazıyolar. Kaynak olarak güvenilirlikleri yok gibi.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Şükür zapata haberi balon çıktı. Beşiktaş psv den isimat mirin ile anlaştı. Transferleri kampa yetiştiren fikret orman iyi iş yapıyor. Burak ve mirinin çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Mirin bence o kadar iyi bi oyuncu değil Evet fiyatına gore iyi ama yinede daha iyi biri lazım hava topunda iyi ayakları iyi biri

• Hollanda ligi ve psv ' yi takip eden biri olarak samimiyetimle söylüyorum bu adam biraz sorunlu hoca ile kavgalı olduğundan psv direk elden çıkardı. 350 bin ucuz evet zarar edilse de bir şey olmaz ama Beşiktaş'ın aradığı stoper bu değil. Beşiktaş ayakları ve hava hakimiyeti iyi olan bir stoper almalıydı. Mirin çok savruk ve dengesiz bir stoper bu ligde çok faul yapabilir.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• The Long Dark hocam fanatiğe bakarsak her takım 20-25 transfer yaptı. A spor da aynı şekilde. Reyting uğruna uydurup uydurup yazıyolar. Kaynak olarak güvenilirlikleri yok gibi.

Doğrudur hocam hatamız oluyorsa affola, bende son dakika bildirim geliyor haberdar olalım diye yazıyorum buraya

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Fenerbahçe de Ozanın alanyaspora gitmesi iyi oldu, Barış alıcının gönderilmesi biraz garip geldi ancak tahminim Ersun hoca özellikle önümüzdeki sezon için tecrübeli ve banko oyunculara gidecek, genç yeteneklerle vakit kaybetmek istemeyecek çünkü başarı gelmesi lazım.

Sadık ne kadar başarılı olur bilmiyorum zamanında Kayseriden bir stoper almıştık onun gibi olmaz umarım..Serdar Aziz ise bence iyi transfer olmaz hep dedim demeye devam edeceğim tek hamleli bir kazma o, elinde kırmızı kartla geziyor,G.saraydan ayrılma sebebi de bir futbolcu için iyi bir done değil..

Beşiktaş Burak transferi için iyi iş çıkardı, hocası Şenol Güneşle çıkış yakalayacaktır üstelik sezon başında takıma alınan Adelm Ljajic,bir selçuk olabilir burak için, araya oynamayı seven bir oyuncu..

2.yarı 3 büyüklerden çok Başakşehir ve çıkıştaki Trabzonsporun performansını merak edeceğim

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• kilanli hocam necipten kötü değildir heralde. Geçen yıl şampiyon olduklarında tüm maçlarda oynamış. 34 yaşında zapata almaktanda 27-28 yaşında mirin bana mantıklı geliyor.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Serdar Aziz alacaklarına karşılık 4.5 yıllığına Fenerbahçe de deniliyor. Eğer böyle bir şey olursa Galatasaray yönetimi çok büyük hata yapar. Bu adam zamanında 4,5 m bonservis + 3 takas futbolcu verilerek alınmıştı.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• sura16 olacagi o. kadro dışı biraktigin futbolcuya niye para versinler. beceriksiz yonetim ne oyuncu satmayi beceriyo ne almayi. alacaklarindan vazgectigini kar sayiyo. ffp ye ne faydasi oldu sifir. kazanan fener ve serdar biri fazla yıllık ücret alicak biride bonservis vermeyecek.

• kilanli hocam necipten kötü değildir heralde. Geçen yıl şampiyon olduklarında tüm maçlarda oynamış. 34 yaşında zapata almaktanda 27-28 yaşında mirin bana mantıklı geliyor.

Tabiki necipten kötü değildir.ama daha iyisi olurdu vida tipi bi oyuncu oysa bjk ye hava topunda iyi skartel gibi supurucu lâzımdı.izlersen oldukça yumuşak bi stoper neto tipi ayağı fena değil

• kilanli hocam çok haklısın ama şartlar belli, para yok. Ucuz bulurlarsa alıyorlar işte. Pepe geldi diye sevinmiştik ama adam beşiktaşın bütün oyun düzenini bozdu. Defanstan bütün topları uzun atıyordu, bizim oyun ezberimiz pasla çıkmakken pepeyle tamamen bozuldu. İnşAllah ayağı söylenilen gibi biraz iyidirde eski pas oyununa döneriz bir an önce.

Einmal editiert, zuletzt von Besiktas ()

• Galatasarayin antalya kampinda cift kale macta arkasina teneke baglanan gonderilmeye calisilan maicon sakatlandi. oyuna devam edemedi yerine ümit davala oynadi stoperde...

Başka yorumum yok..

• Galatasarayin antalya kampinda cift kale macta arkasina teneke baglanan gonderilmeye calisilan maicon sakatlandi. oyuna devam edemedi yerine ümit davala oynadi stoperde...

Başka yorumum yok..

Hepsi sakatlansin. ..teneke ne demek ya tövbe... Zaten transfer de yapılmıyor anlamış değilim . En kotu yönetim şu başkanla olmaya başladı . Cengiz e kötü diyordum ama bu adam ve heyet gelmiş geçmiş en kotu yönetim sportif anlamda ...

• Hagi nin oğlu baktı babası kadar yetenekli değil ayak atıyor GS ye hayır diyemem, yarı Türkiye'liyim diye. İyi olsan Fiorentina bırakmazdı koçum. Juventus da süre alamasan anlıcam. Hagi bey de oğlunu Belhanda dan üstün görüyor. Yorum yok. Potansiyeli olabilir ancak şu an yaşıtlarından vitesi arttırıp adını duyuran çok futbolcu var. Ianis Hagi bunu şu an başaramadı. Vitorul ekibi onu değerlendirmek için yeterli seviyede bir klüp değil, ligi de öyle.