Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 38. dk da fernando sakatlandi maci 8 kisi tamamlariz artik. selcuk girecek. rodrigezin icine yasin oztekin kaçmış mariano pas vermekten aciz nerde gecen seneki mariano tam kanser olmalik mac

• 89.55'de Galatasaray aleyhine korner kararı verildi ve korner atışı 90.50'de yapıldı. 90+5'lik maç 94.55'de bitirildi. 1 dakika çöp yani; Türkiye'de oyun süresi çok az.

Tabi bunları beraberliğe bahane olarak yazmıyorum; Galatasaray sahanın her yerinde alarm veriyor. 3-4 haftadır düzelen birşey de yok..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• 89.55'de Galatasaray aleyhine korner kararı verildi ve korner atışı 90.50'de yapıldı. 90+5'lik maç 94.55'de bitirildi. 1 dakika çöp yani; Türkiye'de oyun süresi çok az.

Tabi bunları beraberliğe bahane olarak yazmıyorum; Galatasaray sahanın her yerinde alarm veriyor. 3-4 haftadır düzelen birşey de yok..

Türkiye'de futbol niye gelişmiyor sorusunun cevabını vermişsin hocam. Bursaspor kalecisi maçtan kaç dakika çaldı. Oynamaya gelmemisler. Korner neyse bir taç atışı için topu üç oyuncu el değiştirip en son alan kullanıyor.

• Belhandaya hala suan sallayanlar var sosyal medyada.Ben hangi maci izledim saha da belhanda disinda kim iyiydi de belhanda yine dokuldu diyorlar.Golu 2 ye 1 yaparak asist yapti onun disinda da ileriye goturen tek isimdi.

• Demekki fernandosuz ndiaye bir ise yaramiyor bunuda anladik. Rodriges sadece acik alan oyuncusu kapali savunmalari acacak bir oyuncu degil. Mariano bu yil linnese devretmeli. Ozan geride cok kaybi yapiyor daha sade oynamali.

Macin bana gore gs icin yapilan genel analizi

• Belhandaya hala suan sallayanlar var sosyal medyada.Ben hangi maci izledim saha da belhanda disinda kim iyiydi de belhanda yine dokuldu diyorlar.Golu 2 ye 1 yaparak asist yapti onun disinda da ileriye goturen tek isimdi.

Hocam bir kac mesaj yukarida hakkini verdik bizler

• Türkiye'de futbol niye gelişmiyor sorusunun cevabını vermişsin hocam. Bursaspor kalecisi maçtan kaç dakika çaldı. Oynamaya gelmemisler. Korner neyse bir taç atışı için topu üç oyuncu el değiştirip en son alan kullanıyor.

Deplasmanda skoru puanı yakalayan her takım kalecisi son 15-20 dk süreden çalar bunu bilmeyen yok.Oynamaya gelmemişler derken de ciddi değilsin heralde yada başka maç izledin.oynayan daha çok gol kaçıran 6 korner kullanan takım Bursaspor.1 puana sevinen de Galatasaray ki nu maçtaki şansızlıklarına göre 1 puan iyi

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Galatasaray orta sahası Donk'u arıyor net olarak. Rodrigues kaç maçtır ortalarda yok. Sinan zaten bal yapmaz arı. Kanatlar bu yüzden işlemiyor. Belhanda kanada açılmaya başlayınca kilidi açtık ama takımın kondüsyonu maçı kazanmaya yetmedi. Bence Nagatomo'nun rotasyonu Linnes olmalı. Ömer Bayram sadece Türkiye kupasında oynasın. Kesinlikle Galatasaray oyuncusu değil.

• Ah be Yılmaz hocam 65 yaşına geldin hala büyük bir takım çalıştıramadın neyin eksik ki bu şansı veren olmadı bugüne kadar göremedik neler yapabileceğini.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Schalke 04 maçı kadrosuna sakatlıkları yüzünden emre akbaba henry onyekuru fernando feghouli ve serdar aziz alinmadi.

sakatliklarin sorulmasi üzerine Terim'in cevabı;

"takıma sakatlar ordusu diyebiliriz. sakatlar ordusu dediğimiz bir takıma hala ordu diyebiliyorsak, başında hala bir kumandan varsa, geriye ne kalıyor cephane. 50 bin de cephanemiz var demek ki savaşabiliriz. maça kalmış 24 saat, ağlamanın lüzumu yok. bunu sürekli gündeme getirmenin de anlamı yok. sanırım siz merak ettiniz ondan sordunuz."

• Tipik Fatih Terim açıklaması, ateşi de ben yakacam alttan deseydi tamdı:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN