Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Liverpool 2-2 Chelsea

Uzatmalarda gol yok

Penaltılarda 8-7 ile şampiyon Liverpool

Trabzonspor 1-1 Sparta Prag

İkili averajda turu geçen Trabzonspor

• Vintersaga aynen yönetim sanki bikac transfer yapıp topu ersun a attı ersun da zaten son senem diye çok da umrunda değil gibi futbolcuların da çok güvendiğini düşünmüyorum. Serdar i bilmem ama tolgay i ersun istedi ama medya sanki hepsini commoli almış gibi bir algı yürütüyor oysa onun aldığı reyes frey başka si yönetimin işi.diagne de evet kötü ama algıyla olduğundan da kötü algılandı selçuk şahin gibi.

• Ali Koç gelsin diye istedik istedik ama geldiği günden beri zaafiyet gösteriyor, kesinlikle iyi yönetemediğini düşünüyorum, zaten bu senede başarısızlık gelirse Ali Koç a yol görünür. Fenerbahçenin transferde elini çabuk tutması lazım, sol bek ve stoper eksiği bariz..

Aslında solak stoper alınsaydı sadık serdar okan turp ve solak stoper olsaydi yeterdi bence solak stoper rojo veya juan jesus olabilirdi.stoper eksik olmasib diye 3 tanr gecen sene alindi simdi 3u de istenmiyir bu nasil sistemdir delirmemmek elde degil.ve hic dusunulmeden hizi yavas acik alanfa eksik olan zanka aliniyir.eger gecen ki gibi fitbol oynanacaksa zanka cok elestirilir

• Aslında solak stoper alınsaydı sadık serdar okan turp ve solak stoper olsaydi yeterdi bence solak stoper rojo veya juan jesus olabilirdi.stoper eksik olmasib diye 3 tanr gecen sene alindi simdi 3u de istenmiyir bu nasil sistemdir delirmemmek elde degil.ve hic dusunulmeden hizi yavas acik alanfa eksik olan zanka aliniyir.eger gecen ki gibi fitbol oynanacaksa zanka cok elestirilir

zaten açık oynuyoruz bu oyunda zanka bolca kart görür diyorum zaten ama en azından yerleşik oyunlarda yararlı olur.. Kolarov aslında istediğimiz transfer hem bek hem stoper oynatabilirsin ayakları iyi oyun kurar vs vs

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Chelsea bariz hakimi maçın ve etkili geliyorlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Chelsea, giroud un golüyle 1 0 önde, liverpool un karşılık vereceğini düşünüyorum hatta ilk yarı bitmeden karşılık verir bence :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Maç hiç durmuyor, tempoya izin veren hakemle maçlar ne kadar güzel... :)

Birde bu Kante aşık olunacak adam, cidden kendi bölgesinde Dünya'nın 1 numarası bence. Liverpool ortasahasiyla top diye oynuyor resmen..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Maç hiç durmuyor, tempoya izin veren hakemle maçlar ne kadar güzel... :)

Birde bu Kante aşık olunacak adam, cidden kendi bölgesinde Dünya'nın 1 numarası bence. Liverpool ortasahasiyla top diye oynuyor resmen..

ağzımdan aldın Kante cidden kaliteli adam, buarada Pedroda çok hareketli, Liverpool uykuda bakalım uyanabilecekler mi?

• zaten açık oynuyoruz bu oyunda zanka bolca kart görür diyorum zaten ama en azından yerleşik oyunlarda yararlı olur.. Kolarov aslında istediğimiz transfer hem bek hem stoper oynatabilirsin ayakları iyi oyun kurar vs vs

Ama gelmeyecek o.hala ugrâsiliyir o şekilde oynayacak bI tek kolarov var sanki gunry amerika da tinla oyuncu var ama ne sacouting var ne bir inceleme

• Pedro geçen haftadaki gibi çok ayağında top tutmadan çıkarıyor topu Lampard uyarmış anlaşılan .Orta sahası iyi chalsea nin maç başlamadan önce yazmıştım burada geçiş oynunu iyi oynayan bir takım chelsea .

• Maça atlayan adam deli mi ne adlı youtube kanalının sahibi... 2 beğeni alıp izlenme alacaklar diye uğraştıkları şeylere bak... İnsanlar like bağımlısı haline gelmiş.

Hocam amaç sözde kimsenin cesaret edemediği bir şey yapıp çılgınlık yapmak ama ava giderken avlanmış. Takipçi kasacam derken takipçi kaybetmeye başladı bile