Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2 maç için mini-tahmin yarışması yapalım;

Maç sonucu bilene 1000 hf skoru bilene 5.000 hf...Katılım maç saati öncesine kadar...

Liverpool-Chelsea

Trabzon-S.Prag

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Benim de tahminim olsun başım kel mi ^^^^^^ Tutturursam Narsil hocadan tahsil ederim ^^^^^^

Liverpool 4 Chelsea 2

Trabzon 1 S.Prag 0

estf hocam tutsun puanınız benden:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• bu medya oldukça bizim kulüpler daha çok borç batağına girer.aynu medya fb nin santrafor a ve stopere ihtiyaç i olduğunu söylüyor ama santrafor da yusuf mert ve alahyar i yok sayıyor bi yedek alırsa bunlar nr olacak söylemiyor.daha devre arası alınan srdar a rağmen dünya devi batca yıllarca on libero 'yu stoper oynatmisken stoper lazım diyorlar ve bu medya gençlere yer vérmiyor kulüpler borç batağında diye dr elestiriyir

• bu medya oldukça bizim kulüpler daha çok borç batağına girer.aynu medya fb nin santrafor a ve stopere ihtiyaç i olduğunu söylüyor ama santrafor da yusuf mert ve alahyar i yok sayıyor bi yedek alırsa bunlar nr olacak söylemiyor.daha devre arası alınan srdar a rağmen dünya devi batca yıllarca on libero 'yu stoper oynatmisken stoper lazım diyorlar ve bu medya gençlere yer vérmiyor kulüpler borç batağında diye dr elestiriyir

Aynı medya ve taraftar Diagne'yi de bitirdi hocam. Ne olursa olsun, gol kralı bir adamdı ve mental olarak bitirildi. Artık başarılı olsa bile olamaz.

FB içinde benzer bir durum seziyorum, taraftar-mevcut kadro-yönetim arası çok açıldı. Birbirlerine güvenleri iyice azaldı ve mental olarak bitik.

Sadece örneğinizden yola çıkarak ama Serdar, Tolgay hep bir transfer hatasıydı. Serdar'ın geçmiş sakatlık durumu belli, arkasına çok adam kaçıran ama dinamik hava da iyi bir stoper. Maalesef eksileri daha fazla olan bir arkadaşımız, GS bedavaya elden çıkarttı. Bu kadar sakatlanmasıyla maalesef sezon planlamasında güvenmek zor.

Tolgay'da da benzer durum söz konusu. Ama bu oyuncuların genel olarak kötü oynamasında takım oyununun da etkisi var, Ayew dün 2 gol atmış mesela. Teknik direktörün takımı iyi hazırlaması ve 2-3 makul destekle takım şampiyonluğa oynar. Ben Ersun Yanal'dan ilk geldiğinden beri emin değilim ama...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Falcao gelmemesi için neden kalmadı ama transfer süreci o kadar ayyuka çıktı ki adam fazladan ne alsam kardır diyordur. Bu arada diagne elde patladı. mitroğlu keza öyle. 3 e 5 e bakmadan gönderebilirler mi?

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Chelsea nin orta sahasını çok dinamik buluyorum ortada bir oyun olur geçiş oyununu iyi yapan maçı alır ben orta sahanın dinamikliğinden dolayı maçı

2-1 gibi bir skorlar Chelsea maçı alır diyorum genel kanının aksine .

Trabzonda 2-1 ile turu geçen taraf olur .

• Ali Koç gelsin diye istedik istedik ama geldiği günden beri zaafiyet gösteriyor, kesinlikle iyi yönetemediğini düşünüyorum, zaten bu senede başarısızlık gelirse Ali Koç a yol görünür. Fenerbahçenin transferde elini çabuk tutması lazım, sol bek ve stoper eksiği bariz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN