Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçe'ye kayyum atanmalı Aziz Yıldırımdan çektikleri kadar başka kimseden çekmediler :)

Birileri dua ediyor o yüzden kaybediyoruz diye açıklama yapmaz umarım.Genelde Fenerbahçe kötü durumlara düşünce hemen başka yerlere saldırmaya çalışıyor kendisi.

• Fenerbahçe'ye kayyum atanmalı Aziz Yıldırımdan çektikleri kadar başka kimseden çekmediler :)

Birileri dua ediyor o yüzden kaybediyoruz diye açıklama yapmaz umarım.Genelde Fenerbahçe kötü durumlara düşünce hemen başka yerlere saldırmaya çalışıyor kendisi.

Yukarıda @baybarsky hocam da söyledi bi başarısızlık olunca sürekli bir karalama sürekli bi çamur atma çabası var muhterem kişide.Ne diyeyim zaten az olan futbol ilgim son bir kaç yıldır tamamen söndü.Artık eskisi kadar ilgim yok ne yazık ki.Muhterem kişi at koşturmaya devam etsin dursun.

• Ligin diğer takımlarına bakmak lazım Başakşehir,Konya ve Osmanlı güçlerinden kaybetmedikleri gibi aynı takımlarını korudukları için takım hüviyetlerini kaybetmediler. Bu sene 3 önemli takım olarak görüyorum ve ilk sıraları çok zorlayacaklar..

Trabzonspordan daha iyi bir performans bekliyordum açıkçası ama yine aynı terane, bu senede birşey olacak gibi değil..

Antalya geçen senenin uzağında, kasımpaşa son 2 sezondur düşüşte ve bu durum devam ediyor bu senede alt taraflarda bulunacaklar gibi görünüyor

Bursasporda lige kötü başlamasada tam bir beraberlik takımı gibi görünüyor bu sene çok maçları berabere bitebilir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Beşiktaşımıza başarılar inşaallah güzel bir skorla ülkeye dönerler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• benfica 1-0 öne geçti, Tolganın ve defansın büyük hatası golü getirdi

• Bizim yaptığımız basit bir hata var ülke geneli olarak. Milli takım seviyesinde ingilizler rakibimiz olur deriz ki eski güçlerinde değiller yeneriz, avrupa kupalarında iyi bir takımla eşleşiriz deriz ki eskisi gibi değiller hallederiz, ama maalesef hep kaybederiz. Bu benfica takımı içinde geçerli,Beşiktaş yenilir yenilmez onu bilemeyiz ama benfica takımını baktığımızda tek bir tane yıldızları yok kimseyi tanımıyoruz ama adamlar ekol futbolu oynuyorlar aldıkları toplarla hızlı çıkıyorlar. Ligimizin en iyi takımı beşiktaş 1 gol yedi 2.side geliyordu.

Bu manteliteyi değiştirmedikten sonra avrupada özellikle şampiyonlar ligi gibi kaliteli bir ligte başarılı olmak zor.

2. yarı herşeye gebe ama beşiktaş derli toplu değil çok savruk oynuyor, ortasaha yetersiz kalıyor hem hücümda hem savunmada..

• son 5 dakikada 2 önemli pozisyon buldu beşiktaş ancak değerlendiremedi..

• BJK çekin düzen vermeli kendisine gruptan çıkmak istiyorsa.Şampiyonluk havası ile olmuyor Avrupa'da.Bu futbol ile 1-1 yatıp kalkıp dua etsinler bence :) Hele ki bu gruptan bile çıkamazlar ise vah ki ne vah yani.

• Beşiktaş 2.yarı özellikle son 15-20 dakika kötü değildi ancak defansta tosic baya iyi oynadı önemli müdaheleleri oldu. Bu talisca fena adam değil, iyi bir frikik attı, Beşiktaş nispeten avrupada devlerinin olmadığı bir grupta ancak bu demek değilki çantada keklik, bugün anlamışlardır bunu.. Bundan sonraki maçlarda inşaallah güzel sonuçlar alırlar

• Bjk kötü oynamadı. Benfica'da kolay bir takım değil kabul edelim. Aboubakar mı neydi onun savunma kilidini açmak için abuk subuk koşular yapmak yerine Oğuzhana yada orta sahaya gelip duvar pası yapması lazım. 4 kişiyle baş edebileceğini kim söyledi ki ona. Oyundan çıkana kadar sağa sola abuk subuk koştu etti. Cenk daha creative yaratıcı forvet. Presi var ortaha sahaya yardımı var.

• Beşiktaş neredeyse yedek takımla yaptığı maçtan az kalsın puan alamayacaktı son 15 dakika hariç berbat bir oyun vardı Benfica biraz daha derli topluydu. Beşiktaş bu takımı bir daha bu kadar zayıf bulamaz İstanbul'da Benfica'yı daha şanslı görüyorum.

• Fenerbahçe kötü gidişatına devam ediyor 90+5 te son anda kurtardı paçayı...

Konya maçını izliyorum top shaktarda ancak konya iyi kapanıyor 1 tanede yan toptan direkten dönen pozisyon var, shaktarada neredeyse hiç gol pozisyonu vermedi konya,tipik Aykut Kocaman takımı iyi kapanan 1 puan olsun benim olsun taktiği..

Osmanlı maçınıda izleyemiyorum ama steau 10 kişi kalmış, maçı osmanlı alırsa çok önemli 3 puan olur..

Buarada Fenerbahçenin grubunda feynoordun manchesteri yenmeside bana tam sürpriz oldu ve işimizi çok zorlaştırdı.

• osmanlısporu tebrik etmek lazm 2-0 öndeler. Konyasporsa 0-1 durumda ama shaktar konyasporun çok çok üstünde bir takım belli bu..