Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bizim takımın genetiğindemi var bu durum anlayamıyorum atıyorsun golü hop yaslan geri.Rakip zaten gol yiyene adar kapalı kaldı eşitliği bulmak içinde mutlaka açık verecekti gitsene üstüne...

• Her ne kadar ligin başlarıda olsa bu 90+ golleri her zaman önemlidir olumlu/olumsuz anlamda moral motivasyonu etkiler.

Galatasaray adına kötü bir skor. Fatih Terimin cezası bitmiş, arkada seyirci desteği tam, skor ve heyecan daha farklı olmalıydı. Konyaspor tipik Aykut taktiği maçı kitlesin atak yapmasın şansı yaver giderse(bugünkü gibi) 1 tane atsın, erken atarsada gole yatsın..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ben de diyorum Konya'nın bu kanser futbolu tanıdık bir yerden baktım teknik direktörleri Aykut'muş^^.Valla Galatasaray çok şanssız gol yedi ama uzatmalarda çok kapanmıştı kendi sahasına olacağı belliydi

• Bu arada hep söylüyorum transferini de ilk duyduğumda söyledim, Falcao'yu hariç tutarak bu sene Galatasaray'ın en önemli transferi Babel'dir. İleri ki haftalarda bunu göreceğiz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fatih hoca Falcao için yaptığı açıklamadan anladıklarım oyuncu bonservissiz alınmaya çalışılıyor. Yönetim uğraşıyor. Falcao 'ya hayır diyemem. Monaco bonservis istiyor. Ffp - durumdayız bonservis veremeyiz. 1 hafta süre var bonservissiz gelir ya gelmez. Monaco salmayabilir. Transfer şuan zora girdi.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Fatih hoca Falcao için yaptığı açıklamadan anladıklarım oyuncu bonservissiz alınmaya çalışılıyor. Yönetim uğraşıyor. Falcao 'ya hayır diyemem. Monaco bonservis istiyor. Ffp - durumdayız bonservis veremeyiz. 1 hafta süre var bonservissiz gelir ya gelmez. Monaco salmayabilir. Transfer şuan zora girdi.

Benim anladığım direk uzatmadan gelmeyecek dedi hocam, adam kim istemez diyor ama mesajlarla ümitlenmeyin de diyor. Bir sol bek ayarlanabilse bari..

Ekleme: Tabi üzücü olan, forvet konusunda b planıda yok sanırım.

Bara döda fiskar följer strömmen...

Einmal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• Olası forvet senaryomda şu şekildedir: Falcao gelmeyecek, Diagne para ve yeni transfer için masadaki en yüksek teklife satılacak ve yeni transfere zaman yetişmeyecek; yeni sezonda Adem Büyük-Babel değişmeli forvet.

Forvet görüşümde hala budur, geçmişte yaşananlar yaşanacaklara bir ışık tutar.

• Şampiyonluk kutlamasına çağırma seni gönderip Falcao'u alacağız de sonra ilk 11 başlat futbol oynamasını bekle yok öyle bir dünya.

Bugün bir forvet nasıl oynamalı gösterdi bize Riad Bajić.

• Mitroğlu gitmeseydi bu görüşüne katılabilirdim Vintersaga Ama bu sene de geçen seneki poziyona düşerlerse yönetim gider.Adem giden Sinan dan farklı değil adam yokluğunda oynar.Nzonzi kaliteli kumaş fernando yu aratmaz.Falcao olmazsa yine de bir forvet alınacağını düşünüyorum.Bir de ilk haftalardan şampiyon ya da düşecek takımı belirlemek çok havada kalıyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Mitroğlu gitmeseydi bu görüşüne katılabilirdim Vintersaga Ama bu sene de geçen seneki poziyona düşerlerse yönetim gider.Adem giden Sinan dan farklı değil adam yokluğunda oynar.Nzonzi kaliteli kumaş fernando yu aratmaz.Falcao olmazsa yine de bir forvet alınacağını düşünüyorum.Bir de ilk haftalardan şampiyon ya da düşecek takımı belirlemek çok havada kalıyor...

Umarım geçen sene yaşanan durum tekrarlanmaz abi...

• @4 Şubat yapma hocam bizde herkes futboldan iyi anlar, daha ilk maclardan anlariz kim duser kim kalir kim sampiyon olur😆

• Galatasaray'lı arkadaşlarıma kesin bilgi vereyim. Belhanda sakat değil. Transfer görüşmesi yapıyor. Gitmek istiyor medya ve taraftar adamı çok yıpratmış. - Durumdayız 1.4 falan sanırsam. 1 haftada yeri hayatta dolmaz. Orta saha bulamayız. Mehmet topal ile de anlaşılmış diye duydum.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Galatasaray'lı arkadaşlarıma kesin bilgi vereyim. Belhanda sakat değil. Transfer görüşmesi yapıyor. Gitmek istiyor medya ve taraftar adamı çok yıpratmış. - Durumdayız 1.4 falan sanırsam. 1 haftada yeri hayatta dolmaz. Orta saha bulamayız. Mehmet topal ile de anlaşılmış diye duydum.

Duyum mu hocam 😀