Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Denizli için emin değilim ama Antep için size katılıyorum hocam. Tabiki takımım galip durumda olduğu için keyifliyim, hele de geçen sezon ki acılarımızdan sonra, fakat bu performans ben dahil, hiçbir Fenerbahçeli yi aldatmasın, Antep vücut olarak süper ligde ama kafa 1. Ligde kalmış bir görüntü çiziyor.

Bir paragrafta Emre Belözoğlu na açmak istiyorum. Karakter olarak çok kızdığım oldu ama şu yaşta şu performans, gerçekten takdire şayan:hfyeni (25):

Hocam Emre 10 yaş küçük olsa ligi sallar, o kadar diyorum. Süper bir ayak...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Her hafta bu yorumlari gorecegiz herhalde, Fenerbahce macini Galatasaraylilar yorumluyor:))))

Vedat Muriq iyi transfer, Fenerbahce ön hatti bu ligte her takima gol atar, ancak geri 4 lu maalesef zayif hala o bolgeye transfer lazim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Her hafta bu yorumlari gorecegiz herhalde, Fenerbahce macini Galatasaraylilar yorumluyor:))))

Vedat Muriq iyi transfer, Fenerbahce ön hatti bu ligte her takima gol atar, ancak geri 4 lu maalesef zayif hala o bolgeye transfer lazim..

Fanatik bir şekilde yorumlamıyoruz. Futbol severler olarak yorumluyoruz yanlış bir şey mi var? Gs'yi GS FB'yı FB yorumlucak diye bir kural mı var? Bazen çok acımasız ve fanatik oluyorsun hocam. Rize maçındaki penaltı günü burada yaygaralar kopmuştu. Şu ilk penaltı her şeyden daha skandal. Kaldı ki kötü yorum bile yapmıyoruz.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Cümleleri iyi okursak sonlarındaki imojilere bakarsak ne anlamak istediğinizi değil anlatılmak istenileni anlarsak hayatınız daha kolay olur...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Maçı izleme fırsatım olmadı. Canlı skordan şimdi gördüm maçın skorunu. Girdim golleri kim atmış diye bakarken üç tane penaltı golü olduğunu gördüm. Belki hepsi doğru karardır belkide bazıları hatalı karardır. Ezbere yorum yapmam uygun olmaz. Ama netice itibariyle Fenerbahçe'yi almış olduğu bu galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu sene şampiyonluk yarışı potasında olurlar.

• Bu hafta kasa kazandi yarin yeni tahmin icin yazacagim..

Maca gelirsem ozetini izlemedim sadece gollere baktim, Kruse iyi kumas, paslari ince ve caliskan oyuncu, bu oyuncunun yarari cok olacak, lige iyi baslangic oldu bu, gecen seneki takimdan ve hazirlik maclarindan sonra beklenti yine ayni tas ayni terane idi ama olmadi, daha ligin ilk maci ama ahkam kesenler var daha bu derenin altindan cok sular akar hemen algiya baslamayin, gecen 2 senenin sampiyon takiminin taraftarlari:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Gazişehir sandığınız gibi temiz bir takım değil 2017 1 .lig şike iddaları diye bir araştırın neler çıkıyor karşınıza .

ha ha ha^^ Hocam nolur yapmayın ya Fenerbahçe hakkıyla bu maçı kazanmıştır.Maçı izlemeyen bazi arkadaslar penaltılar olmasa fener kazanamaz mantigiyla yorum yapiyor.Maç boyunca Fenerbahçe üstündü ve maç neredeyse tek kale oynandı.Bir çok ciddi pozisyonu da değerlendiremedik.Bazıları da Gazişehir'i hafife alıyolar onları yenmek çok kolay sıkıyosa bizi yenin diye^^Takıma da geçersek Emre ve Garry'i çok beğendim Dirar vasat.

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()

• Galatasaray’a yapılan lobi yönetimi bakalım bu yıl Fenerbahçe’ye mi feragat edecek merak ve heyecan içinde takip ediyorum. Sayın Ali Koç altyapıyı hazırladı sezon başında izleyelim görelim hep birlikte.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Beyaz futbol severler adamımız programa dahil oldu, parasız kaldı demişlerdi sanırım öyle oldu, Rasim Ozanı gruba dahil ettiler...

• Düşme adaylarım
    1. Gazişehir FK
    2. Ankaragücü
    3. Göztepe
    4. Denizli
    5. Konya

Sırasıyla bu takımlar düşer. Denizli ve Konya'nın kadrolar iyi ancak sonuca gidemiyorlar. %30 düşme ihtimalleri var diye tahmin ediyorum.

Bizim lige ne getirirseniz getirin hakemler yine cacık yine cacık. Bu hakemlerle bu işler yürümez. Emre iyi bir abimiz ama maç içerisinde kendini kaybediyor. Hakemler korkmasa her maç atılır. Akşam ki penaltılar penaltı bana göre ama hakem rezil bir yönetim sergiledi.

Son olarak sıtariç denilen bebe iyi bir topçu. Bakalım neler yapacak.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• ha ha ha^^ Hocam nolur yapmayın ya Fenerbahçe hakkıyla bu maçı kazanmıştır.Maçı izlemeyen bazi arkadaslar penaltılar olmasa fener kazanamaz mantigiyla yorum yapiyor.Maç boyunca Fenerbahçe üstündü ve maç neredeyse tek kale oynandı.Bir çok ciddi pozisyonu da değerlendiremedik.Bazıları da Gazişehir'i hafife alıyolar onları yenmek çok kolay sıkıyosa bizi yenin diye^^Takıma da geçersek Emre ve Garry'i çok beğendim Dirar vasat.

Niye güldün anlamadım ama ben bu maçta şike var demedimki Gazişehirin temiz bir takım olmadığını gariban bir takım olduğunu yazan insanlar için söyledim sanıldığı kadar temiz bir takım değil .

• Denizli Gs yi yenmedimi net bir skorlar nasıl düşme adayı oluyor da Gs düşme adayı olmuyor ilginç .

Bu sorunun cevabı o kadar zor olmamalı hocam, iki camiayı denk tutamayız; her yönden.

Direk geçen sene, benzer dönemde süper kupayı kazanan Akhisar küme düştü ama kupayı kaybeden GS şampiyon oldu. Bu kadar basit.

Maç içi organizasyonlar herşeyi belli ediyor, Antep ve Denizli süper lig seviyesinde değil. Muhtemel teknik direktör değişikliği yakındır.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu sorunun cevabı o kadar zor olmamalı hocam, iki camiayı denk tutamayız; her yönden.

Direk geçen sene, benzer dönemde süper kupayı kazanan Akhisar küme düştü ama kupayı kaybeden GS şampiyon oldu. Bu kadar basit.

Maç içi organizasyonlar herşeyi belli ediyor, Antep ve Denizli süper lig seviyesinde değil. Muhtemel teknik direktör değişikliği yakındır.

Daha ilk hafta siz düşecek adayları sayıyorsunuz .Denizli Gs den daha iyiydi siz ilk hafta şunlar düşecek derseniz bende camia nın büyüklüğüne bakmadan Gs düşer derim . Şöyle 5-6 hafta bakalım daha transferler oluyor lig uzun maraton . Bende ilk haftaya bakarak en iyi oynu oynayan Sivas ile Fenerbahçe bende Sivas yada Fenerbahçe şampiyon olur demem ile aynı şey .