Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Vintersaga hocam aylardir falcao gündemde diye dedim. yoksa transfer politikasi tam bir facia. kimse ffp demesin sirloth un maliyeti ortada hem genc hem ucuz. scout falan hikaye. takim huzur evi gibi oldu. oyunculara o kadar yuksek maas veriyoruz ki kimseyi de yollayamiyoruz. mariano nagatomo kostas örneğin. transfer doneminin bitmesine kaldi 10 gün satis olmazsa luyindama sampiyonlar ligine yazilamayacak eksideyiz. luyindama yazilsa gecen seneki gibi balli bir kura ceksek bile bi beklentim yok sampiyonlar liginde o ayri ama plansizlik beni sinirlendiren.

• Başakşehir 3 resmi maçtada gol atamadı daha ilk maçtan kötü oldukları belliydi Okan Hoca'nin takımdan yakında ayrılacağını düşünüyorum.

Abdullah Avcılı Beşiktaş'ta da işler iyi gitmiyor gerek hazırlık maçları gerek Sivas maçı ortada bence bu iki kulüpte teknik adam konusunda yanlış yaptı.

• Kasımpaşa-Trabzonspor maçının skorunu da bilen çıkmadi, bu hafta kasa kazanmaya doğru ilerliyor:))

Buarada Trabzonspor forvetini bulmus, sturridge da gelirse ciddi anlamda korkulur bir rakip olacaklar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sivasspor'un Fenerbahçe'yi mağlup ettiği maçta Fenerbahçe kötü oynamadı Sivas şahaneydi. Aynı şekilde Beşiktaş maçında Sivasspor çok iyiydi. Denizlispor-Galatasaray maçında istatistikler Selçuk İnan'ı maçın adamı yaptı fakat gözle görünen oyunda Selçuk sahanın en kötüsüydü. Denizlispor Galatasaray'a çok iyi çalışarak kazandığını ıspatladı. Üç büyükleri bu sene yaptıkları algılar dahi kurtaramayacak!

• Vintersaga hocam aylardir falcao gündemde diye dedim. yoksa transfer politikasi tam bir facia. kimse ffp demesin sirloth un maliyeti ortada hem genc hem ucuz. scout falan hikaye. takim huzur evi gibi oldu. oyunculara o kadar yuksek maas veriyoruz ki kimseyi de yollayamiyoruz. mariano nagatomo kostas örneğin. transfer doneminin bitmesine kaldi 10 gün satis olmazsa luyindama sampiyonlar ligine yazilamayacak eksideyiz. luyindama yazilsa gecen seneki gibi balli bir kura ceksek bile bi beklentim yok sampiyonlar liginde o ayri ama plansizlik beni sinirlendiren.

Çok yanlış düşünce. -2.3 transfer bütçemiz. Ffp de sattığı kadar al var. - Duruma düşersek cl kayıt edemiyoruz. Falcao transferinin uzama sebebi Ffp takılmadan bonservissiz alabilmek. Dünya yıldızı alıyorsun kolay değil. Maaş Ffp takılmıyor istediğin kadar ver. Biz geçen sezon devre arasında sörloth'a teklif yaptık oyuncu genk'e gitmek istediğini söyledi gelmedi. Nasıl alacaksın? Crystal Palace da iyi bir performans sergileyemedi öyle geldi trabzonspor'a. Müthiş potansiyeli, yetenekli oyuncu. Sakatlıklar etkiledi onu. Mariano,nagatomo yıllıkları fazla ve sözleşme son seneleri. Kim verir bonservis ve o maaşları? 1 sezon daha idare ederiz seneye 2 bek alırız zaten. Kostas bizde kiralık. Gönderemiyorsun. En fazla ücret ödeyip, sözleşme fesh ederiz yada maaşını biz öderiz başka kulüpte oynar. Çok fazla maaşı onunda. Ffp varken scout transferi beklemeyin. Bizim bonservis ödeyecek durumumuz yok. Diagne için 4 kulüple anlaşıldı. Önce 15m,13+2 bonus,11+2+2 bonuslar ve 12m şeklinde oyuncu gitmek istemedi. 4 yıllığına 25m maaş istediği. Bazı işler göründüğü kadar kolay değil. Şu 2 seneyi bir atlatsak ffp bitiyor zaten.- Durumdan kurtulmak için büyük ihtimalle linnes falan satılır.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Fenerbahçe ilk penaltısı kruse hakemi aldatmadan direk sarı kart görmeliydi.Çok skandal bir penaltı.Var uyarmasına rağmen gidip izlemedi.İkinci penaltı net yorumsuz penaltı.Vedat çok iyi gol attı.Her zaman iyi oyuncu olduğunu söylemiştim.

Düzeltme:Bütün açılardan en az 10 defa izledim.3 penaltının da penaltı olmadığını düşünüyorum.Oyuncunun eline hafif sürtse bile o top yön değiştirir.Top yön bile değiştirmiyor.Bana değmiyor gibime geldi.

• Fenerbahçe taraftarı sakın aldanmasın. 5. Dakika da aldıkları penaltı sayesinde gazişehir'in maç psikoloji gitti. 3 penaltı olunca iyice oyundan koptular. 5-3-2 defansif bir anlayışla oynuyor gazişehir. Fenerbahçe iyi ama sanıldığı gibi çok iyi değil. Eksiklikleri çok belli. Ama 3 penaltının 2'si net bir şekilde penaltı değil. 2. Penaltı tartışılmaz net penaltı. Ama ilk penaltı rezillik. Kruse çok iyi aldattı. Hakem vara rağmen izlemedi.Bu arada sadece penaltılar değil hakem genel olarak çok kötü yönetiyor. Aşırı oyunu kesiyor. Faul olmayan şeylere bile faul veriyor. Ligde bu tür hakemler olduğu sürece istediğiniz yıldızı getirin kalite artmaz. Net şekilde yabancı hakemler lazımdı. Hem bizimkileri eğitirdi.

• Bu arada Denizlispor'dan sonra lige veda eden 2. takım Antep oldu benim gözümde. Süper lige hiç hazır değiller, geçmiş olsun.

Denizli için emin değilim ama Antep için size katılıyorum hocam. Tabiki takımım galip durumda olduğu için keyifliyim, hele de geçen sezon ki acılarımızdan sonra, fakat bu performans ben dahil, hiçbir Fenerbahçeli yi aldatmasın, Antep vücut olarak süper ligde ama kafa 1. Ligde kalmış bir görüntü çiziyor.

Bir paragrafta Emre Belözoğlu na açmak istiyorum. Karakter olarak çok kızdığım oldu ama şu yaşta şu performans, gerçekten takdire şayan:hfyeni (25):

• Fenerbahçe’nin nasıl bir futbol ortaya koyacağını Başakşehir ve Trabzonspor maçlarında göreceğiz. Antep kadroyu görünce bu topçuları nereden almışlar dedim. Gidecek listesinde başa yazdım onları.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.