HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• İç kesimlerimiz için sonraki sistem belirlendi.Ay ortası iç kesimlerimiz de yine hayatı güçlendirecek bir sistem beliriyor.Başkent güzel bir kış geçiriyor..Sezon sonunda karlı gün sayısına bakmak lazım muhtemelen son yılların en iyisi çıkacak

• hocam modellerin 144. Saatlerde gördükleri hayal ürünü mü ? O pozisyonda daha iyi konumlanmış bir azor ile güzel bir sistem indirebilme ihtimalimiz bulunuyor mu ?

• Yanlış anlaşılma yapmayalım..Megakent için sert bir sistem beklentim yok bu ay için..yani şimdilik tablo bu.Ancak ay ortası hızlı ve öfkeli sistemde iç ve doğu kesimlerimiz iyi kar alacaklar..Özellikle doğu kesimlerde yine ağır bir kar olacak.

• Yanlış anlaşılma yapmayalım..Megakent için sert bir sistem beklentim yok bu ay için..yani şimdilik tablo bu.Ancak ay ortası hızlı ve öfkeli sistemde iç ve doğu kesimlerimiz iyi kar alacaklar..Özellikle doğu kesimlerde yine ağır bir kar olacak.

Sagolun hocam ama ben ay ortasindan snrasini merak etmistm

O zaman İstanbul olarak bittik ben kistan umudunu keserim artık

• Hocam bugün ısınmanın ardından Ocak 24te gösterilen sert soğukların gelme olasılığı sizce varmıdır ön görünüz nedir? 16 Ocak İstanbul?

• Neden, subat ve marti kistan saymiyor musunuz?

Subat son senelerde malum o korku var Mart ise İstanbul için artık çiçek böcekler açar ocak gibi olmaz hiç bir zaman şimdi bana Mart 87 örneği verirsin ozamanla bu zaman çok değişti

• Fenerbahce ne alaka ?

Galiba gecen sene kar ın sadece 1 martda yagdıni unuttunuz.

Orneğin 2015 subatindaki DEK sistemi.

2012 deki subat ve martdaki kar yağışları ki 2012 de martda Izmirdede kar yagdı.

2004 ün subatı.

hatirladığım sistemler bunlar.Şubati ve nartıda kış aylarindan sayin.

[En iyi sistemler subat ve art aylarimda geldi(1987-1984-2004-1929-1911 gibi sistemler)]

• Kendi adıma ocak ayını kapattığımı belirtmiştim İstanbul için.Alacağımız sistem sonrası Ocakta sistem beklentim en azndan örtü olacak bir sistem beklentim yok.Gözüm şubatın ilk haftasında ;)