HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Şu avrupaya kaptırdığımız bi kutup soğukları vardı ya galiba o geliyor beylerrr;)

Tarihte vereceğim yakında:!:

Hocam kuzeyimize o türden soğuk bekliyorsanız. Heyecanlı takipler yeniden başlayabilir . Çünkü şu kısma kadar hani kaçırdığımız sistem oldu ama güçlü çekirdek göremedik yakınımızda . Kuzey kesimler kendine gelirse belki Şubat ve Mart ayları , Ocak ve Aralık'ı affettirebilir. Şuan çok kötü bir durumdayız ama henüz kış bitmemeli benim hala umudum var. Hayırlısı olsun umarım tahmininizde başarılı olursunuz 😁

• Hocam , yanlis anlama sakin ama tarih verince gelecek olan sistem sanki inatmis gibi geri tepiyor.Batil olabilir ama sadece soylemek istedim. Sizin tahminleriniz daha temkinli ve daha isabetli oluyor bence..Cok yoruma girmeden akici ve net ifadelerle anlam katmadan yorumlariniz guzel oluyor.Yas gununuzude simdiden kutlarim.Insallah istedigimiz sistemler gelirde sizede en buyuk hediye olur:) Syg.

• Geçen seneler de istanbul için yorum yapmıştık artık normal sistemler istanbul için zor kar yapar diye.Bu sene onu daha derinden yaşıyoruz seneler ilerledikce istanbul zor kar alan şehir olacak. iklim değişikliği ve megakent etkisi buna tabi ki etkili ama sert bir sistem geldiği takdirde tabiki cm ler hesaplanır. Şuan ki tablo da benim gördüğüm şubatta 2 ciddi salınım var.

• ilginç sorular da geliyor bu süreçte ege ne olur iç anadolu karadeniz marmara diye.. bölge sormayın arkadaşlar salınımın bölgeden ziyade önce yurdumuza olması gerek ve ardından bölge bölge zaten yorum yaparız.

• Geçen seneler de istanbul için yorum yapmıştık artık normal sistemler istanbul için zor kar yapar diye.Bu sene onu daha derinden yaşıyoruz seneler ilerledikce istanbul zor kar alan şehir olacak. iklim değişikliği ve megakent etkisi buna tabi ki etkili ama sert bir sistem geldiği takdirde tabiki cm ler hesaplanır. Şuan ki tablo da benim gördüğüm şubatta 2 ciddi salınım var.

Biri Kutuptu.Diğeride Sibirya Olsun.Gönüller Doysun