GFS ve ECMWF Yorumlamaları (Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim 2016)

• Hasan bence iki sistem birleşecek ama birleşme derken efsane anlaşılmasın blog sistem olacak bence çünkü biri 15 gibi diğeri 18 gibi ,zaten birinin bitişi diğerinin başlangıcı olacak inşallah :)

aman öyle deme şimdi sanda efsane dedin niye gelmedi , ben herşeyi biliyorum tarzı konuşurlar :D zaten olası 2 sistem arası en yüksek 0 izobarda kalırız diye düşünüyorum :)

• herkese iyi akşamlar iyi forumlar arkadaşlar bu sistem galiba ayrı ayrı 2 sistem olarak gelecek şimdi ben sizden bi ricada bulunmak istiyorum özellikle root arkadaşımdan bu sene kasımda askerden geldim hava tahminicisi olarak ilk sen çıktın karşıma senin bu yaptıgın tutturdugun tahminleri mgm ta günü geldiginde yazıyor sayfasına onun için senin sayfana yazmak istedim Kardeşim bu sistemden veya 2.sistemden kastamonu kıyı kesimleri yogun kar alırmı tahminlerini ve düşüncelerinizi merakla bekliyorum Teşekkür ediyorum şimdiden..

• sıze saygım sonsuz mert bey..sız herseye guzel tarafından bakmısınız..bu cok guzel bır sey(pozitif olabılmek)..bakalım kımın dedıgı olacak..ben senın dedıgının olmasını ıstıyorum ama sız bla bla bla dıyosunuz...o senın saymakla bıtıremedıgın verıler ıstanbula kar yagması ıcın yeterlı rakamlar ve gostergeler degıl...ya var olan seyı anlayamıyorsunuz ya da yanı sevgılı arıf bey gıbı(degerlı bır ınsandır) ben ıddaamın sonuna kadar arkasındayım dıyorsun..

• Samet hocamın paylaştığı ve günlerdir paylaşılagelen diyagramlarda ,çok net bir şey dikkatimi çekiyor (İstanbul adına ) arkadaşlar...!!! O da ayın 15 'i ... :) şimdi diyeceksiniz ne alaka ? Evet şöyle ki ; günlerdir gerek ecmwf gerek gfs diyagramında mart senaryolarında herşey değişim gösterdi ancak ; ayın 15 i ne hikmettir ? hani "kırılma noktası "diye tabir edilen o ince ayrıntı varya hiç değişmedi .Bunda neyin etkisi var bilmiyorum ama o nokta günlerdir çok dikkatimi çekti sizler ile paylaşmak istedim .İnşallah bir şeylerin habercisidir .Ne diyelim :) Ben hayra yoruyorum inşallah öyledir ...:)

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. Fatihaltinay55

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      297k
      3.7k
    3. Berkay34

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım 2020) 445

• Samet
    2. Replies
      445
      Views
      51k
      445
    3. Interstellar

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 264

• Samet
    2. Replies
      264
      Views
      3.9k
      264
    3. Samet

1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      543k
      5.1k
    3. OnuR

1. Ankara Özel Raporlar - Yorumlar 6.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6.1k
      Views
      397k
      6.1k
    3. GOJIRA

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      90
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 1

• Samet
    2. Replies
      1
      Views
      78
      1