Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @4 Şubat Hocam çok geçmiş olsun ama asla kendinizi bırakmayın. Ne kanseri bilmiyorum ama teyzeoğlumda 4. Evre Lenf kanseri ile mücadele ediyor. 2 kemoterapi bitti. Gayet iyiye gidiyor. Kök hücre tedavisine başlanacak ve çok umutluyuz. Doktorlarda öyle. Asla bırakmayın kendinizi. Teknoloji ve sağlık çalışmaları çok gelişti. Allah yardımcınız olsun. Acil şifalar tekrardan.

• Dilim düğümlendi adeta çok üzgünüm geçmiş olsun abi Allahtan ümit kesilmez benim başımda da aynı müsibet 8 yıldır mücadele ediyoruz yılma sakın.

Geçmiş olsun Allah şifa versin..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Keyiflerinizi kaçırmak istemem ama son beklediğim raporu yeğenin iyi niyetle saklamaya çalışmış. Moralimi bozacağını düşünmüş belki de. Meğer 4.evre kanser olmuşum. Tabiki bu evrede olabilecekler 3 aşağı 5 yukarı belli. Beraber olduğumuz sürece hava forum dayım. Bırakın diyorum ıvır zıvır konuları sağlığınıza sımsıkı sarılın derim gerisi gazoz ağacı.. Sağlıcakla kalın...

Rabbim şafi ismi hürmetine şifalar versin. Rabbim size ve tüm dua bekleyen hastalarımıza da sifalarini versin inşallah. Hic bir zaman kötü düşünmeyin derdi veren güzel mevlam dermanını da verir inşallah yeter ki siz güzel düşünün. Sağlıcakla kalın.

• Keyiflerinizi kaçırmak istemem ama son beklediğim raporu yeğenin iyi niyetle saklamaya çalışmış. Moralimi bozacağını düşünmüş belki de. Meğer 4.evre kanser olmuşum. Tabiki bu evrede olabilecekler 3 aşağı 5 yukarı belli. Beraber olduğumuz sürece hava forum dayım. Bırakın diyorum ıvır zıvır konuları sağlığınıza sımsıkı sarılın derim gerisi gazoz ağacı.. Sağlıcakla kalın...

Hocam çok geçmiş olsun. Duyunca şok olma ve üzüntü duygusu birbirine girdi. Forumdaki arkadaşların söylediği gibi sakın moral bozup ümidinizi kaybetmeyin. İmtihan dünyası ve hepimize düşen tevekkül, sabır ve bol dua. Rabb'im şafi ismiyle tecelli eder inşallah.

• Aga geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah. Dualarımız seninle

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin

• Tüm iyi niyetleriniz için teşekkür ederim. Bir yere ayrılmıyorum zaten burada olacağım. Alternatif tıpla iyileşeceğime inanıyorum...

hocam birazcık işin içinde birisi olarak, antioksidant ve doğal bitkiler ( çörek otu, zerdeçal), özellikle mor kırmızı renkli yemişler ( nar, böğürtlen, frambuaz, siyah üzüm bunları bolca tüketin..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN