Oyunlar(GENEL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Oyunlarda hile açmayalım kademe atlamak için lüten . Kademe sisteminin amacı kendinizle aynı oyun başarısına sahip oyuncularsa oynayıp eğlenmek. Lütfen hile kullanarak oyun kademe sistemini bozmayalım. Kendi rankınızda emin olun daha çok eğleneceksiniz. :)

Ya YouTube öldürüp ban yersen ne oluyor hocam :D2 :D2

Oyunu sırf bu yüzden bıraktım :S

• Metin tahmini azizliği hocam youtuber :D2

hocam anladım youtube videosunda isminiz çıktıysa geçmiş olsun diyeceğimde sizin haklarınız var oyunu bildirme yerine yazın ama ünlü biri değilseniz çokta takmıyorlar maalesef :( banınız perma mı hocam ?
    benimde aklım valorantta kalmış riot destek yazdım az önce :D

• steam dolar kuru 10 tl olmadan önce aldığım oyunlar . Bazıları şuan 300 tl yi geçti keşke daha önceden bir 100 oyun alsaydım şuan o imkanımda yok kütüphanem bomboş :(3232
    c449947.png

• hocam anladım youtube videosunda isminiz çıktıysa geçmiş olsun diyeceğimde sizin haklarınız var riota yazın ama ünlü biri değilseniz çokta takmıyorlar maalesef :( banınız perma mı hocam ?

Sezon 5, fatihe kasıyoruz ben 2.sezondan beri 4 parmak oynuyorum bu şahıs daha 3e yeni alışmaya başlamış. Nova ya atlıyoruz benim atladığım konteyner üzerinde berill 762 var silahı aldım direk 3 baygın :D

4.lerini arkadaşım bitirdi :)

Maç daha bitmeden 14 günlük ban.

Canlı yayındaymış -50 yemişler videoya baktım dediği laf aynen şu

Oha ohaa böyle aim yok abi nasıl olur ya gazi git öl bunlara ban attırıcam

• Sezon 5, fatihe kasıyoruz ben 2.sezondan beri 4 parmak oynuyorum bu şahıs daha 3e yeni alışmaya başlamış. Nova ya atlıyoruz benim atladığım konteyner üzerinde berill 762 var silahı aldım direk 3 baygın :D

hocam hangi oyun pubg filan mı ? yada cs go ?

• Pubg mobile ;) 8 sezon oynadım hesabı satıp ondan sonra bıraktım .

hocam ben en son 2020 de corona zamanı pc yokken oynuyordum en son hileler artmış galiba bence bırakmakla iyi yapmışsınız.

• steam ve epic games bir ara bir ay boyunca her gün ücretsiz oyun veriyordu galiba türkiyede bu sene kaldırdılar haberi olan varsa burada bilgilendirebilir mi ?

• Sezon 5, fatihe kasıyoruz ben 2.sezondan beri 4 parmak oynuyorum bu şahıs daha 3e yeni alışmaya başlamış. Nova ya atlıyoruz benim atladığım konteyner üzerinde berill 762 var silahı aldım direk 3 baygın :D

d4f0809d7d.png

Ben de oynuyordum 2 sene önce benim max başarı bu 2 parmakla ^^

Sizin oynadığınız adamlar ipadli kaos ekibinden bahsediyorsunuz sanırım

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif