İstanbul için Acil Uyarı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Site sahiplerinin boyle olaylara alinmamasi gerekir. Sonucta bu is boyle yani. Basaksehirde 10 15 cm kar var. Avcilarda yok . Avcilardaki kiside bunu burada dile getirebilir Ya hani buraya gelmedide diyebilir.Gayet dogal birsey bu. Ya ben oynamiyorum artik konu acmicam bilgi vermicem demeye gerek yok. Sonucta Yasimizi basimizi almis insalariz iyi forumlar

• Son cümlem sonsuz özür dilerim di...
    Lakin bunu görmezden gelip sadece ilk paylaşımlarım hakkında bahsedilmiş.
    Eleştiriye açığım deyip eleştirilecek dönemin belirtilmesine anlam veremedim. Eleştirinin şekli şemali nasıl oluyor onuda anlamış değilim. Başka siteye veya sitelere gidip gitmemek sadece üyeyi ilgilendirmeli bence. İlgili görevlinin üyeye yol göstermesi bana göre siteye ihanet. Kar zamanı paylaşım ve soru sormam ve ya burada bulunmamın görevliye ne gibi zararı var onuda anlamış degilim.
    Burası güzel bir site. Bu siteye üye olan bizleri asıl siz yönlendiremezsiniz. Ne zaman neyi yazacağımızı söylemek gafletinde bulunamazsınız. Eğer bu işi yapıyorsanızda her türlü seviyeli eleştiriye de meydan okumamalısınız bence .Ve kesinlikle sonsuz özür dileyen bir üyeniz için kalkıp saygısız kelimesini kullanmamanız gerekir.

• Hayır. Yani anlamadığım kim bu sisteme efsane dedi? Tahmincilerimiz bile bu sisteme giriş sistemi dedi . Asıl sistemler bundan sonra gelecek dendi. Ben mi yanlış anlıyorum okuduklarımı , yoksa forum üyeleri mi okuduklarını yanlış anlıyor ya da gerekli bütün yerleri okumuyorlar?
    Yani tahmincilerimiZe de teessüflerimi sunuyorum. Kurunun yanında neden yaş yanıyor? :)
    Iki üç kişi yüzünden bütün forum bunun bunun acısını çekmemeli...
    Yağarsa yağar, yağmazsa yağmaz... Adı üstünde TAHMİN. Tatmin olan olur, olmayan da olmaz. Arkadaşların dediği gibi tahmin yapan çok yer var.

• zaten kendi oturduğum yeri söyledim.Bu dediğimden Başakşehirde oturan kişi zaten alınmaz her daim oraya yağıyo sadece şu ana kadar beklediğimi karşılamadı o kadar kasti bişey yok.

Ben gumuspaladayim ve allaha sukur yağıyor benim demek istediğim sistem bitince tekrar yorum yazarsin iyimi geçmiş kötü mu geçmiş diye sistem sırasında yazman yanlış

• Hocam bu site alttaki renkler neyi ifade ediyor ne anlamalıyım ?

• volkan kardeş rahatladın mı he sole bakalım sızın ne hakkınız var bu sıtedekı huzuru bozmaya kardeşim bi kural vardır beğenmıyosan girmezsin gider başka sitelere takılırsın senın yaptığın cahillik yüzünden bu kadar insan mağdur olucak rahatsan sıkıntı yok sana hakaret etmeye bile gerek yok cunku o kadar ufak karakterli bi arkadaş oldugunu belllı ettın

• ALLAH için yardımcı olun arkadaşlar ya beylikdüzü bu sistemden faydalanmayacakmı hiç yağmıyor gibi çok ince yağıyor ve yağan karda yeri ıslatıyor ya ne zaçam yoğunlaşacak hani çok yoğun olacaktı ?=

• Bu tahmine göre çok yoğun deniz etkisi yağışları alıcak, yarın öğleden sonraya kadar3 e kadar, Avrupa ve Anadolu yakası.Bayrampaşada 30cm yağarsa şaşırmam.

Einmal editiert, zuletzt von Dekedek ()

• Son cümlem sonsuz özür dilerim di...
    Lakin bunu görmezden gelip sadece ilk paylaşımlarım hakkında bahsedilmiş.
    Eleştiriye açığım deyip eleştirilecek dönemin belirtilmesine anlam veremedim. Eleştirinin şekli şemali nasıl oluyor onuda anlamış değilim. Başka siteye veya sitelere gidip gitmemek sadece üyeyi ilgilendirmeli bence. İlgili görevlinin üyeye yol göstermesi bana göre siteye ihanet. Kar zamanı paylaşım ve soru sormam ve ya burada bulunmamın görevliye ne gibi zararı var onuda anlamış degilim.
    Burası güzel bir site. Bu siteye üye olan bizleri asıl siz yönlendiremezsiniz. Ne zaman neyi yazacağımızı söylemek gafletinde bulunamazsınız. Eğer bu işi yapıyorsanızda her türlü seviyeli eleştiriye de meydan okumamalısınız bence .Ve kesinlikle sonsuz özür dileyen bir üyeniz için kalkıp saygısız kelimesini kullanmamanız gerekir.

Yedigi kaba sicip ozur dilemenin anlami yok.elestirinin nasil ne zaman yapilacagini bilmiyosun.bursadaydin galiba.ben yogun kar olur dedim.ntv surmeli ve mgm de.gerceklesmesi muhtemelen olan sey olmuyorsa aslinda elestri bile yapamazsin.he illa yapicam diyosanda sistem bittiginde yaparsin.senin gibileri cok gordum.kar yok diyip ortaligi velveleye veren sonrada kar baslayinca yorum yazmayan.bu duruma dusmemek icin sistemin sonunu bekleyin.

Sana gore basarisizsam baska siteye git diyerek sana iyilik yapiyorum.daha ne diyim sana.site guzel diyosun ama bu guzelligi bozuyosun.

Sonuna kadar elestri hakkkin var ama suistimal etmeden.sen bir kitap daha yazilirken kitabi elwstiriyosun soyle boyle die.bekle bi kitap piyasaya surulsun.sonra elestir.sistemin sonunu bekle.bu sozum butun sabirsizlaradir.

• Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.
    Kar yağar kabahat, kar yağmaz gene kabahat...
    Nasıl iş bu ya?
    Allah tahmincilerin yardımcısı olsun...