• Guzel bir yilbasi sistemini pamuk ipliginde de olsa getirip iyi yagis aldik.simdi onumuzdeki sistemleri buradan takip edicem.eger olasi sistem netlesirse yeni konu acip sistemleri tek tek takip edecegiz.suanlik sistem ongorum 17 18 ocak gibi.ao endeksi asiri negatife dusuyor 15 16 si gibi.nao endeksi de notr negatif foyunde gidip geliyor.ao endeksinin 17 18 ocak civarinda notre meyletmesiyle yeni sistem hazirligi var.nao notr fazinda olursa ki ona yakin olacak gibi guzel bir yagisli sistem alabiliriz.soguk bakimindan bu denli guclu mu degilmi onu gorucegiz ilerleyen zamanlarda.

• Aslında daha bu sistem bitmedi gibi. Sizin gibi bir yöneticiden bilgi alabilir miyiz ? Bugün.yarın neler olacağına dair.

Konu basligina gore her sistem konusulabilir takip etmek icin konuyu actim.kesinlesince yeni konu acip ayrinti vericem zaten.bu sistem bugun hafif gecisler devam edecek gibi ama min.25 cm alan istanbul icin bu yagislarin pekte onemi yok ama tabiki kar yagisidir yine de seyirlikte olsa izleniyor :) bugun ara ara gecisler olacak ruzgar hIzi guclendikce zaman zaman dek olusabiliyor bunu radar haritasinda gormememiz surpriz degil.yarin sabah saatlerinde yukseklerde kar yagislari daha seyirlik olabilir sulu kar zaman zaman kar zamanla da yagmura cevirecek.kalitesiz kar olsa da lapa lapa yagmasini bekliyorum yukseklerde

• Konu basligina gore her sistem konusulabilir takip etmek icin konuyu actim.kesinlesince yeni konu acip ayrinti vericem zaten.bu sistem bugun hafif gecisler devam edecek gibi ama min.25 cm alan istanbul icin bu yagislarin pekte onemi yok ama tabiki kar yagisidir yine de seyirlikte olsa izleniyor :) bugun ara ara gecisler olacak ruzgar hIzi guclendikce zaman zaman dek olusabiliyor bunu radar haritasinda gormememiz surpriz degil.yarin sabah saatlerinde yukseklerde kar yagislari daha seyirlik olabilir sulu kar zaman zaman kar zamanla da yagmura cevirecek.kalitesiz kar olsa da lapa lapa yagmasini bekliyorum yukseklerde

Ankara ile ilgili konuda veya özelde 2-3 sorumu görmezden geldiniz.Bir kasıt aramam gerekirmi bi sorayım dedim?

• Ankara ile ilgili konuda veya özelde 2-3 sorumu görmezden geldiniz.Bir kasıt aramam gerekirmi bi sorayım dedim?

Yogunluktan olabilir bu kadar yoruma karsilik.ayrica ankara hakkinda hafif kar disinda ciddi yagis beklemiyorum demistim yilbasi sistemi icin.17 18 ocak sizin icin de iyi olabilir takipte kalin.

• Ao Nao endeksleri 16-17 civarı sistemini şuanlık destekliyor.Gfs de vade uzun olmasına rağmen sisteme aralıklarla göz kırpıyor.Sistemin balkanladan girme ihtimali ve yağışı da beraberinde getirebilme ihtimali olduğu için bu sistemden tüm Türkiye etkilenebilir Allah'ın izniyle.Tabi ki vade uzun takip etmekte fayda var. :)

• Ocak 15 ve sonrasi efsane olmaya aday...

valla bana da öyle geliyor arka arkaya gelen sistemler var gibi sanki en son 2002-2003 kışıydı sanırım arka arkaya aralıkta başlayan tipi kar fırtınaları evlerden sarkan buz sarkıtları -14 lü dereceler ...hey gidi günler biri biter 2 gün ara bir sistem 3 gün ara bir sistem arka arkaya gelirdi vay be inşallah daha fazlası olur rabbim :)