İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tahminlerimiz güncellenmiştir.
    Önemli bir uyarıda bulunayım; tahminlerin ilk üç gününü dikkate almanızı tavsiye ederim, sonrası için karışık durumlar mevcut. Bir sonraki güncellemeyi bekleyiniz.

Teşekkürler.

• Bu akşam üstü ve yarın için kar yağışı bekliyorum bende istanbul için bakalım neler olacak ?
    şuanda gökyüzü parçalı bulutlu zaman zaman çok bulutlu oluyor sıcaklık 5 derece

• Tahminlere baktım ben de aynı fikirdeyim cumartesiden sonra 3-4 günlük bahar günleri yaşayacağız.Sonrası ise karışık.

• Admin Şubatın 15ine girdik ne zaman yapılacak güncellemeler açıklarmısın bizlere bunu.meraklanmaya başladıkta mazur gör bizleri tamam.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Admin Şubatın 15ine girdik ne zaman yapılacak güncellemeler açıklarmısın bizlere bunu.meraklanmaya başladıkta mazur gör bizleri tamam.

Bu gece saatlerine kadar güncelleme tamamlanacak, sonrasında sitede yayınlanacaktır.

• halen ders çıkarmıyorsunuz yaptıklarınızdan istanbulda 5 gün kar yağmaz.geçen sistemlerdede aynı hatayı yapıyordunuz.

Bahsettiğiniz günlerde soğuk havanın etkisini sürdüreceğini tahmin ediyoruz, fakat yağış konusunda tam olarak bir sonuca varamadık. Bu sebepten dolayı yağış konusundaki sağlıklı bilgilendirmeyi bir sonraki güncellememizde yapacağımızı duyurduk.

İstanbul'a 5 gün kar yağmaz demişsiniz. Özel bir nedeni mi var ? Ayrıca şuanki tahminlerimize göre 5 gün kar var doğrudur, ama yağışın şiddeti hakkında bilgilendirme yapmadık, şuan için erken. Tahminlerimizde 5 Gün boyunca kar gösterilmesi, bu kar yağışının etkili olacağı anlamına da gelmemelidir. Aralıklarla hafif kar şeklinde de bu süreç geçebilir. Bütün bu nedenlerden dolayı bu güncellememizde yağışın kuvveti hakkında bilgilendirme yapmaktan kaçındık, bir sonraki güncellememizde daha sağlıklı bilgilendirmelerde bulunacaz.

Teşekkürler.

• laylaylaylay lay lay lay oooooo kar geliyoooo . arkadaşlar botları kuşanın montları giyinin kar geliyo sistem gumbur gumbur geliyo. :D :D

• laylaylaylay lay lay lay oooooo kar geliyoooo . arkadaşlar botları kuşanın montları giyinin kar geliyo sistem gumbur gumbur geliyo. :D :D

hayırlısı olsun yine fazla gaza geldik gümleyecek gibime geliyor inşallah gümlemezz :-/ :D

tahminlere bakıyorum da adam akıllı dediğimiz kar haftaya salı geleceğe benziyor :cool:

• adminin verdiği değerler biraz abartılı ama 4-5 derece sıcaklık olacağı kesinlesti gibi..dmi de cünkü buna destek veriyor yani 24 subattan sonra 2-3 günde olsa kar yağışları olabilir diyorlar.bu dipnotuda sizlerle paylaşmak istedim.umarım foruma karşı az da olsa katkım dokunmuştur.

Dmi 15 Günlük Tahminler İçinde;

İstanbul 'u 24 Şubat-25 Şubat Arası:Max 4 C göstermiş.son verilen tahmindir.bilgilerinize sunarım.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()