İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ümidimizi bozmayalım.Bakın arkadaşlar bu ayın 26sındaki sistem kuvvetli bir sistem değil üzülmenize gerek yok en fazla hafif kar yağışı alır İstanbul ama ayın 30dan itibaren bir hareketlilik var ben şu an o sistemi takip ediyorum.

• ocak 25 icin kky gelmesi kesinlesmistir.fakat soğuk havanın etkisini hemen kaybedeceğini düsünmüyorum.cünkü yagıs kesildikten sonra sıcaklıklarda 2-3 derecelik bir artış söz konusu olacak.yani o yüzdende paniğe gerek yok diyorum. öte yandan ocak ayı kötü gecmis olabilir ama subat ayı metin olun bu senenin acısını mutlaka cıkaracaktır.neyse kaynak sağlam yerden geldi hemen detayları aktarayım; rus yetkililer ocak sonu itibariyle artık Türkiyenin agır kış koşullarına gireceği ve istanbul da dahil bir cok yerde son yılların en sert ve en yogun kar yagıslarınında olacagı uyarısını yapmıslar.evet kısaca son gelen gelismeler simdilik bu yönde.güncelleme olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.iyi aksamlar.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• ocak 25 icin kky gelmesi kesinlesmistir.fakat soğuk havanın etkisini hemen kaybedeceğini düsünmüyorum.cünkü yagıs kesildikten sonra sıcaklıklarda 2-3 derecelik bir artış söz konusu olacak.yani o yüzdende paniğe gerek yok diyorum. öte yandan ocak ayı kötü gecmis olabilir ama subat ayı metin olun bu senenin acısını mutlaka cıkaracaktır.neyse kaynak sağlam yerden geldi hemen detayları aktarayım; rus yetkililer ocak sonu itibariyle artık Türkiyenin agır kış koşullarına gireceği ve istanbul da dahil bir cok yerde son yılların en sert ve en yogun kar yagıslarınında olacagı uyarısını yapmıslar.evet kısaca son gelen gelismeler simdilik bu yönde.güncelleme olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.iyi aksamlar.

Polonyalılara göre'de son 1000 yılın soğunu yaşıyorduk ya hani?

Böyle insanları umutlandırmayın arkadaşlar, konuşuyorsanız bu haberi okuduğunuz kaynağı paylaşın bizlerle. Direkt olarak şubat soğuk karlı yada tersini ima etmeyin, hani nerede kanıt? açıklama?

Ve bu arada şubatın 2. yarısı biraz ısıncaz gibi çünkü irlanda aktif olacak gibi gözüküyor şuan

• benimkisi yalnızca bir tahmin ve öngörüydü.kaynak ise havaturka.com dandır.kimseyi zorla inandırmak mecburiyetinde değiliz biz bu platformda..isteyen umutlanır istemeyen umutlanmaz.ben reklama girer diye kaynak adı vermek istemedim.neyse bu yazdıklarımı merak eden varsa girsin havaturka sitesine efsane semihin yorumlarına ve benim görüslerimi takip etsinler.eger ki yazdıgım yalan cıkarsa bende bir daha bu siteye gelmeyeceğime yemin ediyorum tamam.hadi iyi geceler.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• benimkisi yalnızca bir tahmin ve öngörüydü.kaynak ise havaturka.com dandır.kimseyi zorla inandırmak mecburiyetinde değiliz biz bu platformda..isteyen umutlanır istemeyen umutlanmaz.ben reklama girer diye kaynak adı vermek istemedim.neyse bu yazdıklarımı merak eden varsa girsin havaturka sitesine efsane semihin yorumlarına ve benim görüslerimi takip etsinler.eger ki yazdıgım yalan cıkarsa bende bir daha bu siteye gelmeyeceğime yemin ediyorum tamam.hadi iyi geceler.

unutmayın ki buda benim kendi görüşümdü.

Eğer sadece bir tahmininiz yanlış çıkıyor diye artık tahmin yapmayı bırakıcaksanız, hava sevginizden şüphe ederim.
    Amacım size laf söylemek değil, sadece uygun seviyeli bir ortamda gelen sistemleri "olumlu/olumsuz" yönleriyle eleştirmektir.