İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 2004 yılının 2.sistemide böyle başlamıştı,yerler kuruydu hava soğuktu ve yağış biranda başlamış 2 saat içerisinde bostancıda 35cm kar biriktirmişti..Keşke bu sistemde o şekilde ilerlese kesintisiz yağış lazım ama ara ara tek tük atıştırıyor şuanda.

çekmeköy de tipi başlamıştır..oralara da ulaşacaktır :)

• Arkadaşlar tahmin saati cuk diye oturdu :) umarım devamı gelir şuanda devamlılığı var çok yoğun bir şekilde :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Arkadaşlar bir sonra ki tahminim üzerine gidersek eğer bu saatten sonra yağışın durması artık imkansız gibi :) Romanyalı geldi adeta. Bahsetmiştim saatler önce :) Anadolu yakası etki altına girdi :)

• Arkadaşlar bir sonra ki tahminim üzerine gidersek eğer bu saatten sonra yağışın durması artık imkansız gibi :) Romanyalı geldi adeta. Bahsetmiştim saatler önce :) Anadolu yakası etki altına girdi :)

Ümraniyem örtüye ne zaman kavuşur yerler kuruydu?

Kışın kar yağdığında tıpkı küçük çocuklar gibi kalbım kıpır kıpır oluyor.

• Güney kıyılarında yer seviyesi ısısı yeterli değil yerde örtü olsa bile dek bitime kadar bittikten sonra bay bay :)
    Anlamadığım yarın okulların neden tatil edildiği İstanbul'da ben yarın ahım şahım bir kar beklemıyorum örtü olarak...

• İSTANBUL KO PU YOR! FAKAT TELEFONUM FOTOĞRAF ALAMIYOR! KAHRETSİN. MUHTEŞEM BİR KAR YAĞIŞI VAR YOLLAR BEMBEYAZ

• Dekleri bu yüzden sevmiyorum bir yer kar altındayken 300 metre ilerisinde hiçbir tık yok :) Buna adalet mi denir?
    Ama bir gün benim peşinde olduğum sistem gelecek o zaman herkes susacak ben konuşacağım :)

• Dekleri bu yüzden sevmiyorum bir yer kar altındayken 300 metre ilerisinde hiçbir tık yok :) Buna adalet mi denir?
    Ama bir gün benim peşinde olduğum sistem gelecek o zaman herkes susacak ben konuşacağım :)

Abi sen Kartal'a geleceksin sıkıntı yapma. Ayrıca dek'ten ziyade açıklamıştım. Anadolu yakası için iş bitti :) Dağılım meydana geliyor. Sabaha kalmadan sürekli kar alacağız :)