Aralik ilk ciddi sistem

• Gece saatlerinde yazdigim icin kusura bakmayin anca musait oldum.kesin olan su ki 5 araliktan itibaren orta avrupaya ciddi soguklar geliyor.iskandinavya da olusmasi muhtemel yb kuzey avrupa da bastiran ve orta avrupa da toplanan bir soguk hava kutlesi mevcut.koridorun acik olmasi guneyden de o tarihlerde ciddi sicak dalga beklenmemesinin sebebiyle sistem icin hersey mumkun.kirim uzerinden inmesini bekledigim sistemin ulkemize yaklasik 8 9 aralik gibi vurmasini bekliyorum.eger kuzey yonlu ruzgari da arkamiza alirsak ilk ciddi sistemimiz hayirli olsun simdiden.aralik 1-3 C mevsim normalleri altinda gececek dedik oyle de olacak.araligin ilk haftasindan itibaren ciddi soguklar ulkemize ugrayabilir kirim uzerinden inecegi icin tum yurdu etkilemesini bekliyorum ayrintilari ilerleyen gunlerde verecegim

• Gece saatlerinde yazdigim icin kusura bakmayin anca musait oldum.kesin olan su ki 5 araliktan itibaren orta avrupaya ciddi soguklar geliyor.iskandinavya da olusmasi muhtemel yb kuzey avrupa da bastiran ve orta avrupa da toplanan bir soguk hava kutlesi mevcut.koridorun acik olmasi guneyden de o tarihlerde ciddi sicak dalga beklenmemesinin sebebiyle sistem icin hersey mumkun.kirim uzerinden inmesini bekledigim sistemin ulkemize yaklasik 8 9 aralik gibi vurmasini bekliyorum.eger kuzey yonlu ruzgari da arkamiza alirsak ilk ciddi sistemimiz hayirli olsun simdiden.aralik 1-3 C mevsim normalleri altinda gececek dedik oyle de olacak.araligin ilk haftasindan itibaren ciddi soguklar ulkemize ugrayabilir kirim uzerinden inecegi icin tum yurdu etkilemesini bekliyorum ayrintilari ilerleyen gunlerde verecegim

hafta sonu ana sayfa haberi yaparız :) müjdeli haberi...

Eline sağlık.

• hafta sonu ana sayfa haberi yaparız :) müjdeli haberi...

admin bence erken o tarih 8 aralıkta lodos 9 aralıkta yıldıza dönüyor rüzgar evet sistem var ama gelirse 13 14 aralık gibi azor çok belirsiz batıya hamle yapmıyor kuzey doğumuza doğru çıkıyor o tarihlerde buda sistemi geciktiriyor 1040 bar hemde kuvvetli yazarımızın eline sağlık ama ana sayfada yayılacak sosyal medyada sitemizin ve yorumcularımızın itibarı ve güveni için bence ayın 2 sini bekleyelim kesin beni anlayacaksınız beni yanlış anlamayın lütfen kasım ayının sonuna kadar lodos var cuma kuvvetli .

• admin bence erken o tarih 8 aralıkta lodos 9 aralıkta yıldıza dönüyor rüzgar evet sistem var ama gelirse 13 14 aralık gibi azor çok belirsiz batıya hamle yapmıyor kuzey doğumuza doğru çıkıyor o tarihlerde buda sistemi geciktiriyor 1040 bar hemde kuvvetli yazarımızın eline sağlık ama ana sayfada yayılacak sosyal medyada sitemizin ve yorumcularımızın itibarı ve güveni için bence ayın 2 sini bekleyelim kesin beni anlayacaksınız beni yanlış anlamayın lütfen kasım ayının sonuna kadar lodos var cuma kuvvetli .

Neye göre rüzgar tahmini yapıyorsunuz ?Üstad dediğine herkes katılacak hali yok ancak kusura bakmayın ama saçma teorilerle karşı çıkmayın lütfen. :)

• Son yaptığımız analizler sonucunda aralık ayının 13'üne kadar etkili bir sistem görünmüyor, yani bir hafta önce yaptığımız tahmin geçerliliğini koruyor maalesef,

Şu an için bir sinyal var ve buda aralık ayının 14- 15'i gibi gelmesi muhtemel bir sistem, gücünü şimdiden kestirmek zor, bir hafta sonra iyice netleşir bana göre, o tarihlerde sistem var ve gelecek,

1 yada 2 günlük sapma olabilir, şimdilik zayıf görünüyor, bir hafta sonra daha net konuşabiliriz.

Dünyanın en yüce tahtına çıksanızda, oturacağınız yer kıçınızın üstüdür.

• Son yaptığımız analizler sonucunda aralık ayının 13'üne kadar etkili bir sistem görünmüyor, yani bir hafta önce yaptığımız tahmin geçerliliğini koruyor maalesef,

Şu an için bir sinyal var ve buda aralık ayının 14- 15'i gibi gelmesi muhtemel bir sistem, gücünü şimdiden kestirmek zor, bir hafta sonra iyice netleşir bana göre, o tarihlerde sistem var ve gelecek,

1 yada 2 günlük sapma olabilir, şimdilik zayıf görünüyor, bir hafta sonra daha net konuşabiliriz.

Efendim araligin yarisini bitirdiniz :D