Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Site ile ilgili sorularınızı (meteorolojik sorular değil) ve görüşlerinizi bu başlık altından cevap yazma şeklinde bizlere iletebilirsiniz.

• Konu silmeyi bulamadım.Nasıl siliyoruz?Bir konu açtım model çalıştırması ve diyagramlar diye ancak varmış silmeyi bulamadım.

• Ben çocukken zamanını tam hatırlamıyorum ama sanırım 1973,1974,1975 yıllarından birinde olsa gerek sıcak bir ağustos günü öğleden sonra sıcaklık Istanbul'da aniden 30 dakika içinde 10-15 derece düştü.Birde poyraz fırtınası çıktı.Meteorolojik olarak ne olmuş olabilir bilmek isterdim.
    Geçmiş sistemlere mi yazmalıydım?Sorumda geçerli bu arada.

• Konularımıza özel zırh getirilsin,mesala benim yaptığım bir tahmin çok cevap alırsa üst konuya tutturulsun çünkü bir yazı yazıyoruz en az 15 kişi cevap yazması gerekirken sadece 5-6 kisi yazma ihtiyacı hissediyor. o yüzden bu konuda derhal bir çözüm bulunulursa sevinirim bir eski üye olarak her konumda dalga geçilmekten tepki almaktan sıkıldım artık bizimde beğenilmeye hakkımız olmalı bence.neyse teşekkürler..

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Zitat von karsever ugur pid='89584' dateline='1392151771'

Konularımıza özel zırh getirilsin,mesala benim yaptığım bir tahmin çok cevap alırsa üst konuya tutturulsun çünkü bir yazı yazıyoruz en az 15 kişi cevap yazması gerekirken sadece 5-6 kisi yazma ihtiyacı hissediyor.bu konuda bir çözüm bulunulursa sevinirim bir eski üye olarak her konumda dalga geçilmekten tepki almaktan sıkıldım artık bizimde beğenilmeye hakkımız olmalı..

Tahminlerinizi merakla ve heyecanla takip ediyorum. Olabilir değerli konuları üstte tutturmak gibi bir proje. Alay edenleri bildirin öm ile gerekeni yapalım.

• Zitat von ultrAslan pid='92921' dateline='1394658459'

hiç bir yerde konu açamıyorum her üyeye böylemi ?

Sadece HF Üyeler ve Yetkililer konu açabilirler bunun için HF Üye olmak gerekir.
    Henüz HF Üye alımları yok sanırsam :) .

AF-YOK

• Geçen gün söyleyecektim unutmuşum.
    Sitenin header kısmındaki arka plan bu. Header'in altında kalan kısıma (Forumların ve Footer'ın arka kısmına) güzel bir arka plan eklenebilir. Hatta bu arka plan değişken olur. Her sayfa yenilendiğinde değişir. 3-4 tane çeşit olur. Ayrıca Bu arka planlarda Yaz-kış ve bahar dönemlerine göre değiştirilir.

Zitat von tahminci pid='98782' dateline='1408603741'

Daha düz ve canlı bir temaya geçmeliyiz. Yani efekt yok, düz renk. SDN'deki gibi.

Uzun zamandır koyu renkli tema kullanmış bir forum SDN tarzı bir temaya geçiş yapması garip olur.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• @"@dmin"
    Sanirim bir sıkıntı var:
    lazuri53 adını Lazuri53 diye değiştirdi, etiketlerken eski adı çıkıyor, mesela adımı şu an eskinkine farklı olarak degistirsem eski adımı bilmeyenler beni etiketleyemeyecek mi :) ?

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()