Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Erman Toroğlu: "Galatasaray'da her şeyi çözdüm de, şu Sabri kimin yeğeni onu hâlâ çözemedim. Merak ediyorum, Sabri'nin oğlu büyüyüp babasının videolarını izleyince ne düşünecek."

• Bu trabzon saracoglunda boyle sert ve futboldan alakasiz oynuyor ise avni akerde trabzon-fener macinda maca silahla cikarlar ! Bu trabzondan futbol takımı degil mafya takimi olur anca kumeye düşürülmelidir ben trabzon-fener macindan korkuyorum açıkçası..

Lg G3 Beat kullanılarak gönderildi

• Bu trabzon saracoglunda boyle sert ve futboldan alakasiz oynuyor ise avni akerde trabzon-fener macinda maca silahla cikarlar ! Bu trabzondan futbol takımı degil mafya takimi olur anca kumeye düşürülmelidir ben trabzon-fener macindan korkuyorum açıkçası..

[w]Bu konu bir ara kapatılmıştı.Tekrar açarken bazı kurallar koyulmuştu.Tekrar söylüyorum bir takımın daha doğrusu rakip takımın taraftarını,oyuncusunu yada yönetimini hedef alan mesajlar atılırsa bu konuda tekrar kavga çıkar.Son uyarımdır konunun kapatılmaması için.Mesaj atmakta ısrar eden üyeler uzaklaştırılacaktır.[/w]

• [w]Bu konu bir ara kapatılmıştı.Tekrar açarken bazı kurallar koyulmuştu.Tekrar söylüyorum bir takımın daha doğrusu rakip takımın taraftarını,oyuncusunu yada yönetimini hedef alan mesajlar atılırsa bu konuda tekrar kavga çıkar.Son uyarımdır konunun kapatılmaması için.Mesaj atmakta ısrar eden üyeler uzaklaştırılacaktır.[/w]

Sizde haklisiniz birsey demiyorum

• Salih Dursun, Aykut Demir, Mbia gibi kavgacı, karaktersiz ve gereksiz agresif futbolculara sahip olan, korkak kabadayıların en kısa zamanda ligimizden def olmalarını istiyorum. Allah sizi ıslah etsin, böyle karaktersiz futbolculara sahip olan bir takımı ben bu ligde istemiyorum. Yazık. Ligin yüz karaları.

NOT: Mesajı silmeyin ancak ceza verebilirsiniz. Kural falan koymuşsunuz, ihlal ediyorum şuan onu.

Bende destekliyorum sizi trabzon kümeye dusurulmelidir tum oyuncuları karaktersiz futboldan anlamayan tipler ligimizi karaliyolar.

• [w]Konu tekrar açılırken bazı kurallar söylenerek açılmıştı.Yaklaşık bir saat önce ikaz etmeme rağmen ve haklı olduğum söylenmesine rağmen bir takım taraftarı tarafından diğer takım taraftarına,yönetimine,oyuncusuna karşı direk hakaret ve tartışma çıkaracak mesaj paylaşılmıştır."Carl2" nickli üye tartışmayı başlatan üye olduğu için 3 gün uzaklaştırılmıştır."RulingSnow" ve "Salonçenuri53" nickli üyeler belirtilen mesaja destek çıktıkları için ve verilen uyarıyı dikkate almadıkları için mesajları 3 gün askıya alınmıştır.Ne olursa olsun bu konu altından bir kulüp taraftar yada yönetime hakaret edilmesine müsade edilmeyecektir.[/w]

Einmal editiert, zuletzt von Samet ()