Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Sinan Engin : Emenike'yi Aziz Yildirim oynatmadi.
    Gokhan Gonul : Butun kirginliklari unutmaliyiz.

Sinan E.'ye inanmam, ancak Gokhan'in bu dedigi dogruluyor. Yaziklar olsun size. Alayiniza yaziklar olsun. Emre seninde Volkan'inda baskan olacak o adamada yaziklar olsun. En kisa zamanda Fenerbahce'mizden def olursunuz insallah.

oynadığımız top top değil ,Ersun yenalı bu oyuncular kovdurdu neden? adam bunların antremanda posasını çıkarıyordu,geçen sene en çok koşan takım bizdik,hep hücum düşünülüyordu,şimdi ne oldu hep pas geriye yana sağa sola,ileriye pas yok,emin ol bu sistem İsmail kartalın sistemi değil emre ve volkan olmak üzere futbolcuların istediği oyun,çünkü bu oyunda koşmuyorlar idare ediyorlar hepsi yaşlı genç oyuncumuz çok az, Ben 2-3 gün evvel demiştim Manisa deplasmanı önemli diye,başımızda ismail olduğu sürece deplasman kazanma şansımız çok düşük,Ersunu kovmak bu futbolcuların eseriydi,bu sene başarısız olurlarsa başkan dahil olmak üzere bikaç futbolcu dışında hepsi gitmeli başka çözüm yok,üstelik seneye avrupada olursak 3 kulvar var ve bu takım hayatta baş edemez..sen üzme canını atlatırız elbet ama yanlışlar sinsilesi bunların olacağının habercisiydi zaten..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Aziz Yıldırım İnşaat Fenerbahçe

Dün Ahmet Çakar çok doğru dedi...

Haklı.

Disiplinli, çok çalıştıran, takıma ruh getiren isimler oyuncular tarafından sevilmez. Kaytaramazlar çünkü. İsmail Hoca gibi pasif bir adam, oyuncuların hocası değil arkadaşı olduğu adam getirlilir. Rahatlarlar, oyuncular. Rahatlarsanda başarı gelmez. Tebrikler Akhisar, tebrikler Gekas.

Türkiye'de Fatih Terim'i sevmeyen azdır. Hem disiplinide arkadaşlığıda fazlasıyla yapar. Mesele ortasını bulmaz.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Daha 4. haftayı bitirdik geçen sene 5. haftada çaykur rizespor lider idi 4. haftada ise beşiktaş ancak hepsinin elinden sonra fenerbahçe aldı liderliği şampiyon oldu ama yinede helal fenerbahçe için ise rencide edici bir mağlumiyet bu maç daha farklı bitebilirdi

• İradesine sahip çıkamayan egoist arkadaşımız konuyu silmeseydi bomba yazımı burada hatırlatmış olacaktım. Kaçıncı defa haklı çıktığımıda sizlere hesaplatacaktım.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Fenerbahçe toparlanacaktır,İsmail Kartal'ın sopayı göstermesi lazım ama herşeyden önemlisi birliktelik.2011'deki gibi birlik olursak 9 değil 19 puan farktan gelip şampiyon oluruz.

• Fenerbahçe toparlanacaktır,İsmail Kartal'ın sopayı göstermesi lazım ama herşeyden önemlisi birliktelik.2011'deki gibi birlik olursak 9 değil 19 puan farktan gelip şampiyon oluruz.

Siz Barcelona rakiplerinizde Elche değil.

Albert Einstein

• Siz Barcelona rakiplerinizde Elche değil.

herkes kendi çöplüğüne baksın Galatasarayda gayet kötü durumda..Üstelik yeri gelicek haftada3 maç yapacaksınız.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• herkes kendi çöplüğüne baksın Galatasarayda gayet kötü durumda..Üstelik yeri gelicek haftada3 maç yapacaksınız.

Galatasaray'a iyi demedim. Şuan Lig tablosuna baktığımızda Galatasaray Fenerbahçe'den iyi gözüküyor. Aslında hiç fark yok. Ama çarşamba günü göreceğiz bakalım... Galatasaray ya ayakta kalacak ya da dedelerimiz yıkacak. Tabi burada sadece sportif başarıdan söz etmiyorum. Bize saç baş yolduracak isimlerin gelmesi muhtemel. 8-9-10 yıl boyunca ortada kalabiliriz.
    Galatasaray için 15 Ocak 2011 ile 28 Ağustos 2014'ten önce hiçbir şey normal değildi ama bundan sonra dahada kötü olacak.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• herkes kendi çöplüğüne baksın Galatasarayda gayet kötü durumda..Üstelik yeri gelicek haftada3 maç yapacaksınız.

Herkes kendi çöplüğüne bakacaksa burada futbol konuşmanın alemi yok sen başkan mısın Fenerbahçe' nin iç işlerine mi karışıyoruz ?

• Fenerbahçe'nin 19 puan atmasına şaşıranlara şaşırdım. Bu futbolla elbette imkansız. Ancak toparlanırsa ki sanmam neden olmasın ? Yani zamanında yaptığımız şeyler diyorum, hiçbir zaman imkansız değil diyorum. Daha geçen sene 11 puan fark vardı hatırlatırım. 11 puan fark atarken gayet ayaktaydık. 2012 sezonunda, '' 3 Temmuz '' sürecinin ertesi senesi şampiyonluğa oynadık, gayet ayaktaydık. UEFA yarı final, ligde yine şampiyonluğu kovaladık yine gayet ayaktaydık. Mantıksız yorumlar...

Geçen sezonun puan tablosuna tekrar bak. 9 puan fark... Gecn seneki farkı Fenerbahçe'nin iyi olmasına bağlayamazsınki. Bir ara demiştim 5 son dakika golü + kötü oynanıpta kazanılan 11-12 maç ama yinede şampiyon Fenerbahçe. Galatasaray iyi olsaydı bu o futbolla Fener rahatça şampiyon olamazdı. Ama Galatasaray'da şampiyon olurdu demiyorum, diyememde zaten... 45 maç 44 farklı 11... :) İstikrar yoksa basarida yok.

@"Gray Cities" Karışmıyorsunuz,yıkmaya çalışıyorsunuz.

Biz mason muyuz? Yada ne dersem o tarzında bir 'Beyefendi' miyiz? :D

Albert Einstein

• Ciddi olamazsın.. Ben 11 sanıyordum 9 olduğunu söyledin iyi oldu.

Canım sen yine, her zamanki gibi ya anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Fark o denli açıldı diyorum ben, olanaksız değil diyorum. 19 puan farka şaşırmak mantıksız diyorum. Kendinizi büyütmekten vazgeçin. 19 puan fark Fenerbahçe zamanında daha fazlasıyla attı, gelecekte de atabilir. Bak bu sene atacak demiyorum, şaşırmak mantıksız diyorum. Zamanında 36 puan fark yediniz bugün '' 19 oouv ouuv '' ne ouvv ? Kendinizi fazla büyütüyorsunuz.. Sizde atabilirsiniz, bizde. Buna şaşırmak saçma diyorum sen gelmiş 9 puan fark diyorsun. İlginç.

Benim yorumum mevcut şartlar için geçerli. İstisnaları çıkar(yakın tarihteki 2011 gibi) yoktur öyle sezon bizim için. Sizi bilemeyecegim...

Albert Einstein

• Herkes kendi çöplüğüne bakacaksa burada futbol konuşmanın alemi yok sen başkan mısın Fenerbahçe' nin iç işlerine mi karışıyoruz ?

Üslubunuza dikkat edin,crossbench arkadaşımızın yorumu fenerbahçeyle ilgili,kişi taraftarsa önce kendi takımının durumunu eleştirir bakar sonra diğer takımlar hakkında yorum yapabilir,ben başkan değilim ama taraftarım ve sizde iyi biliyorsunuz ki taraftar bir takımın herşeyidir, bu içişleri filanda değil lafları güzel anlayın,gözleriniz güzel okusun beyninize düzgün aktarsın.

• Üslubunuza dikkat edin,crossbench arkadaşımızın yorumu fenerbahçeyle ilgili,kişi taraftarsa önce kendi takımının durumunu eleştirir bakar sonra diğer takımlar hakkında yorum yapabilir,ben başkan değilim ama taraftarım ve sizde iyi biliyorsunuz ki taraftar bir takımın herşeyidir, bu içişleri filanda değil lafları güzel anlayın,gözleriniz güzel okusun beyninize düzgün aktarsın.

"Siz Barcelona rakiplerinizde Elche değil."

Bunun neresi kötü?
    Fenerbahçe bir Barcelona değil. Galatasaray veya Beşiktaş'ta bir Elche değil. Bunun neresi eleştiri? Somut gerçekler bunlar...

Şunada açıklık getireyim; burada benim takımımı eleştiren olursa konulara öyle müdahil olurum. Kendim eleştireceksemde 2-3 cümle ile kısa tutarım. Ama diğer arkadaşlar benim mevzuma dahil olup konuyu genişletirlerse elbette bende yazarım.

Albert Einstein