Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ne macti ya ama vesely olmadan napariz bilmiyoruz lavuren tam bir supriz yumurta ne yapacagi belli degil.Son yillarda yapilan transferler basarisiz bence.Haftaya cuma pana maci orada olucam ins sikinti cikmadan atlatiriz.

• 2019 Dünya Kupası Grupları belli oldu

Geldi yine belalımız Amerika ^^

A Grubu: Fildişi Sahili, Polonya, Venezuela, Çin

B Grubu: Rusya, Arjantin, Güney Kore, Nijerya

C Grubu: İspanya, İran, Porto Riko, Tunus

D Grubu: Angola, Filipinler, İtalya, Sırbistan

E Grubu: Türkiye, Çekya, ABD, Japonya

F Grubu: Yunanistan, Yeni Zelanda, Brezilya, Karadağ

G Grubu: Dominik Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Ürdün

H Grubu: Kanada, Senegal, Litvanya, Avustralya

• Bence güzel bir grup ama şu var Amerika galiba rüya takımıyla gelecek o yüzden 30-40 fark yeriz onlardan:D bir tahmin yapıyorum yarı final oynayacak ülkeler ispanya fransa yunanistan abd :/

• NBA’i takip ediyorum. Özellikle boykot olaylarından sonra NBA bitme periyoduna girdi. Elle tutulur 2-3 takım kaldı. Eskisi gibi yıldız oyuncular çıkmıyor ben takımlar arası rekabet yok. NBAi Avrupadan giden oyuncular sürklase etmeye başladılar. Gözünüzde çok büyütmeyin bence artık Amerikan ligini. Avrupa basketbolu ciddi yükselişte. Ben Euroleague maçlarını izlerken daha çok zevk alıyorum açıkçası.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• 2.olur ve buyuk ihtimalle Brezilya ile eşleşiriz onları geçebilirsek Fransa~Litvanya galibiyle karşılaşırız.Türkiye~Litvanya galibi finali Abd ile oynar...Biz olmazsak Abd\Breziya~Litvanya finali olur.Ne attım be^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Gruptan çıkmamız halinde F grubunun ilk 2 siye bir grup oluşturalacak.Bu grupta sadece F grubundan çıkan takımlar ile mücadele edeceğiz.Yani Amerika ile birlikte gruptan çıkarsak tekrar Amerika ile maç yapmayacağız.F grubundan muhtemelen Yunanistan ve Brezilya çıkacak gibi gözüküyor.İlk grupta yani E grubunda Çek Cumhuriyetini halledersek 2. olarak çıkacağımızı düşünüyorum.Kadromuz genç ve yetenekli,tecrübeli oyuncularımızda bulunuyor,iyi bir yerlere gelebileceğimize inanıyorum.

• Türkiye grup 2.si olarak çıkabilir ama net bir şey söylemek çok zor . Bazen takım olarak harika performans sergiliyoruz ama bazen de hiç beklenmeyecek kadar kötü oynuyoruz . Maç atmosferine göre inişli çıkışlı bir takımız . İnşallah çıkabiliriz izleyip göreceğiz . Tabi Amerkia'nın çıkmasıyla akıllara gelen maç da bu :D55a94b81c.png

• Benim direk 2010 Final geliyor Dincer41 :)

O kadroya karşı güzel direnmiştik hatta başa baş bile gittik bir sıralar ancak sonlara doğru oyundan düşmüştük.

birde 2010 yarı finalinde Sırbistan maçını unutamam.Maç Sırbistan,Hakemler vs Türkiye idi.

• Enes Güleç(17) tabi 2010 bambaşkaydı ya ben de hatırlıyorum ki unutmak mümkün değil zaten. Önce 4.3 saniye kala basketi buluyoruz ardından gelen Semihin bloğu .. Abd ile 2010 da oynadığımız maç dediğin gibi kafa tutmuşuz ama kondüsyon farkından dolayı doğal olarak 2. yarıdan sonra fark açılmıştı

2014'te 2.periyodu önde kapatmıştık resmen Amerikalı oyuncuların sinirleri oynamıştı . Derrick Rose 2. periyodun sonlarına doğru, Ender Arslan foul atarken trash talk yapıyordu :D