Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aslında takım bugün ilk 2 periyot kötünün iyisi şeklinde tanımlanabilirdi ama ne yazık ki 3 ve 4 te direncimizi kaybedip Mike James'in olağanüstü üçlüklerine kurban gittik. Fenerin sezon basindan beri maçlarını izliyorum . Benim gözlemim ile en önemli ölçüt ribaundlar, hem savunma hem hücum ribaundlarını takımı ayakta tutan iskelet gibi görüyorum . 2. Bir ölçüt boyalı alanı domine eden uzun (bunu önceki sayfalarda da belirtmişimdir) veya içeri penetre eden forvetler yani kısaca içerden sayı bulmak . Gelelim tekrar Fenerbahçe'ye bugün alamadığımız savunma ribaundlarinin bize basket olarak geri döndüğü hücum sayısı sayamadım ama maçtaki fark kadar olabilir . Hücum organizasyonu ise %85 şut üzerine kurulu yani organize hücum sayısi az . Çok kötü eleştiri yaptım farkındayim ama durum bundan ibaret . İzlemeyen arkadaşlar için maç bu şekildeydi . Ek olarak Obradovic'i eleştien insanlar son zamanda fazlalaştı bunun da elindekinin değerini bilmemek veya daha ağır bir şekilde söylemek gerekirse nankörlük olarak görüyorum . Umarım kısa sürede takım toparlanır .

Einmal editiert, zuletzt von Dincer41 ()

• efes deplasmanda asveli yenerek kıymetli bir galibiyet aldı. baskonia cska olympiakos ve pana yı evinde yenmişti asvel ilk malubiyetini aldı. sırada milona maçı var dunston umarım bu maça döner

• Helal olsun canla başla savaşıyor Larkin . Efes bu sene sistemini oturtmuş Fenerbahçe final görüp sonraki sene şampiyon olmuştu . Efes geçen sene final gördü sırada şampiyonluk var.

• aynen hocam. 49 sayi atan bi oyuncu var ama takim oyunu da var ki takimin en onemli oyuncusu dunston bi kac mactir yok. oyuncular arasi ve kocun oyuncularla olan uyumu mükemmel. micic sayi atmadi ayni pozisyonda oynuyo larkinle ama larkinin rekoruna en az onun kadar seviniyo mac sonu. ergin hocaya da bi parantez acmali. son 4 dk kala larkini kenera aldi sakinlestirdi ve olanlar oldu sonrasinda:)

• bugun euroleague de Türk derbisi var. fenerbahçe son maçını kazandı çıkışa geçti vesely bu macta yok. efes de 5 mactir yenilmiyo bildigim kadariyla dunston haftalardir yok zevkli bi mac bekliyorum

• Çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum fenerliyim ama efes bizi rahatlıkla yenecektir adamlar çok iyi takım oyunu oynuyor özellikle larkin i durduramazsak işimiz çok ama çok zor...

Scientia potentia est

• Çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum fenerliyim ama efes bizi rahatlıkla yenecektir adamlar çok iyi takım oyunu oynuyor özellikle larkin i durduramazsak işimiz çok ama çok zor...

Bana da öyle geliyor . Fenerin son haftalarda çıkışı , moral yükselmesi ve bir de bu maç saha avantajı var . Buna karşılık Efes şu anda Fenerbahçe'den daha üst seviyede basketbol oynuyor. Oyunlarını oturtmuş durumdalar. Arkadaşların söylediği gibi ben de seyir zevki yüksek bir maç bekliyorum .