2013-2014 Mart Ayı İçin Beklentileriniz Nelerdir?(Anket)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2013-2014 Mart Ayı Sizce Nasıl Geçer? 22

1. Soğuk ve Karlı (8) 36%
    2. Yağmurlu Ve Serin (10) 45%
    3. Kurak Ve Ilık (4) 18%
    4. Kararsızım (0) 0%

*Herkese merhabalar,kimimiz Mart ayı için her ne kadar muammalarla dolu bir ay olacak desekte bir de bu konuda sizlerin görüşünü almak isteyeyim dedim,malum Şubat ayı hayalkırıklığıyla geçti biliyorsunuz, ancak Mart ayında size göre neler yaşanabilir konuyla ilgili düşüncelerinizi yazarsanız eğer çok memnun olurum şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum..

Not:Yorum yapmak istemeyenler dilerse anket sorusunu cevaplayabilir..

karsever ugur

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Abi asıl yorum yapılması gereken konular boş kalıyor benim mart beklentim ilk yarısı için serin ve yağmurlu 2. yarısı için henüz pek fikrim yok ancak sanki kuraklığa yatkın gibi görünüyor sıcaklık konusunda kararsızım 2-3 gün içinde yazımda düzeltme yapacağım

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Kar açısından cacık olmaz. Son izlenimlere göre normallerden soğuk olma ihtimali var, kuzey kesimlerde ortalamanın üstü, diğer bölgelerde ise altında yağış ortalamaları beklemek yanlış olmaz. İstanbul açısından, "Yağmurlu ve Serin" diyorum

• Arkadaşlar bu konuyu isterseniz yukarıya doğru taşıyalım özel konu olsun anında ne dersiniz, eğer moderatörler bu konuda yardımcı olursalar konuyu biraz daha öne çıkartabiliriz bence.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Zitat von karsever ugur pid='90960' dateline='1393439455'

Arkadaşlar bu konuyu isterseniz yukarıya doğru taşıyalım özel konu olsun anında ne dersiniz, eğer moderatörler bu konuda yardımcı olursalar konuyu biraz daha öne çıkartabiliriz bence.

Yukarıya taşımak derken kastınız nedir acaba bi anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

• Zitat von Samet_113 pid='90961' dateline='1393439728'

Yukarıya taşımak derken kastınız nedir acaba bi anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Demek istediği:
    Bu gönderiyi başa kilitleyelim. Martın ortasına gelene kadar aktif olsun demek istedi sanırım :) .

AF-YOK

• Tahminimi güncelliyorum konunun yukarıda kalması için yeni mesaj atıyorum...

Mart ayı sonlarına kadar yani son haftasıda diyebiliriz mevsim normallerinin bir nebze altında ve mevsim normllerinin çok az üstünde yağış bekliyorum

• Zitat von ceyl_37 pid='91138' dateline='1393689234'

serin ve yağmurlu günler kapıda nihayet :)

soğuk ve karlı günler kapıda demek istediniz galiba :)

Einmal editiert, zuletzt von HvFrm(Hf) ()

• Zitat von lazuri53 pid='91142' dateline='1393690861'

soğuk ve karlı günler kapıda demek istediniz galiba :)

Şuan için ılık ve yağmurlu günler desek daha doğru olur. Çünkü lodosla birlikte hava ılıklaşıyor ve yağış geliyor. Elbette o yağış şuan için yağmur şeklinde.

• Tahminime bir ekleme yapayım güneşlenme süresi ortalamanın altında olacak gibi yani bol bulutlu,sisli bazende yağmurlu bir mart bekliyorum.

• Zitat von Carl2 pid='91186' dateline='1393750177'

Şuan için ılık ve yağmurlu günler desek daha doğru olur. Çünkü lodosla birlikte hava ılıklaşıyor ve yağış geliyor. Elbette o yağış şuan için yağmur şeklinde.

şuanki görünüş 9-16 mart arası havada dahi olsa kar alacağız.iç kesimler garantiledi.-6 gelse yeter.