GFS ve ECMWF Yorumlamaları (05.02.2014)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yeni konudan devam ediyoruz arkadaşlar...
    Son ecmwf güncellemesine göre yağış ve kar haritası

İstanbul diyagramı

Ankara diyagramı

İzmir diyagramı

• Zitat von pendikcii pid='88994' dateline='1391550483'

Efsaneye kimler hazır :D ;)

sen,Semih Usta,Arif Aga hepiniz efsane diyonuz demekki var bi bildiğiniz :D

• pendikçi zar atmayı bırak şubatın tüm günlerini söyledin iyi valla bende diyim atıp tutma yeter saçma sapan konuşuyon artık 16 olur olmazsa 20-22 olur yok olmaz bir iki gün geç yok olmazsa bir iki gün erken olur beyler bu tahmini kör topal biri bile yapabilir şubatın herşeyini saydı neymiş efsane şubatın hangi gününde kar yağsa ben demiştim diyecek senden nerden biliyon demeyeceğim burda kar sevdalısı çok insan var senin iki yaşın kadar yaşım var atıp tutma 2 gün erken iki gün geç diye 16 olmazsa 20 22 olmazsa 2 gün erkeni 2 gün erkeni olmazsa 3 gün sonrası ne bu be yeter artık siteye girmekten iğreniyom artık yalan dolanla nereye kadar iki modele herkes bakıyor herkes inceliyor artık bu işin cılkı çıktı modellerde iki mavi gördünüzmü geliyor ha geliyor insanların duygularıyla oynamayın demişki egenin iç kesimleri zaten egenin iç kesimleri konumdan dolayı soğuk geldimi kar alıyor gençler kanmayın sakın fasa fiso bildiğiniz modellere onlarda bakıyor onlarda ona göre yazıyor pendikçi sana diyom şubatta hangi gün kar yağarsa ben dedim diyecen bende aha burda DİYOM ŞUBATTA BOMBA KAR VAR 10 ŞUBATMI OLUR 12 Mİ OLUR 15 OLUR 18 Mİ OLUR 22 Mİ OLUR 25 OLUR OLACAK YANİ KAR BEN TAHMİNLERİMİ SÖYLEDİM 10 şubattan sonraki tüm tahminleri saydım kar yağarsa bilinki benim tahminim :D:D:D:

• Zitat von Murat pid='89002' dateline='1391552625'

Neden ! Bildiğin birşeymi var ?

tahimin mi söyledim ne bu hiddet anlam veremedim. size göre bitmemiştir bana göre bitmiştir herkesi tahimine saygım sonsuz ama tepkinize anlam veremedim doğrusu