GFS ve ECMWF Yorumlamaları (02.02.2014)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bence semih abi de belli bi tarihi bekliyo modellerin kesinleşmesi açısından modeller sürekli takla atıyo tahmin yapmaya gelmiyo mübarek :D...Aha efsane geliyo diyoruz diğer güncellemde afrikayı sokuyo :) , Aha yaz geldi kış bitti diyoruz tepelerden bişey indiriyo :D Sanki aramızdaki birileri hazırlıyo modelleri dalga geçer gibi :D

• Arkadaşlar efsane çok yakında!! Her model efsanyi daha da yaklastiracak. Her şey çok olumlu. 19 Şubat da başlayacak diye umuyorum ama 1 2 gün erken veya geç gelecek ;)

• Zitat von CepheselSistem pid='88675' dateline='1391331904'

Demek ki bu sitede gelmeyecek denildiğinde ılıkçı sallayan boş konuşan bir insan oluyorsun.
    Gelecek denildiğinde ilim sahibi saygı duyulan söylediklerine hiçbir veri sunmadığı halde tamah edilen bir insan oluyorsun.

Vay be adalet be güzel dünyam :)

Sanırım Siberianist'in ve benim Pendikcii'ye kanıt göstermediği için inmadığımızı, eleştirdiğimizi görmediniz. Demek ki dünkü yorumları okumamışsınız :).

• Sanırım Siberianist'in ve benim Pendikcii'ye kanıt göstermediği için inmadığımızı, eleştirdiğimizi görmediniz. Demek ki dünkü yorumları okumamışsınız :).

meric bey meslek Sırrı diyelim.

@pa kardeşlik bana ılık cı diyorsun ya asıl sen boş konuşuyorsun bilip bilmeden sende salladınız. Hep inandiramadim kendimi burda ama bu sistem güzel bir cevap olacak özellikle sana pa :D

• Zitat von pendikcii pid='88733' dateline='1391371385'

Arkadaşlar efsane çok yakında!! Her model efsanyi daha da yaklastiracak. Her şey çok olumlu. 19 Şubat da başlayacak diyebir iki gun gec derken kaci gibi 2 gün erken veya geç gelecek ;)

• Zitat von pendikcii pid='88736' dateline='1391372042'

meric bey meslek Sırrı diyelim.

@pa kardeşlik bana ılık cı diyorsun ya asıl sen boş konuşuyorsun bilip bilmeden sende salladınız. Hep inandiramadim kendimi burda ama bu sistem güzel bir cevap olacak özellikle sana pa :D

Senin dediğin sistem gelsin, sana olan güvenim artacak zaten ancak yine de kanıt görmeden inanamıyorum, bu sana güvenmediğim anlamına gelmiyor elbette yoksa salladığını düşünmüyorum. Sadece kanıtları gizlemen hoş değil. Ben arkadaşın seni eleştirmediğimizi sanmasını düzeltmem istedim :D.