GFS ve ECMWF Yorumlamaları (19.01.2014)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 11 aralıkta hava gündüz 4 gece 1 olmasına rağmen yağış bol olduğundan rize iyi kar aldı.yine öyle olacak diye düşünüyorum.ama marmaranın kuzeyi,trakya ve karadeniz en iyi karı alacak gibi

• Zitat von plskdms pid='84756' dateline='1390150009'

off gelsede şöyle 1 metre kar görsek bee

Ankara için zor brader 1 metre 20 cm olur ama

• Bu sefer geçenki gibi ballı olamıcan galiba pendikçi.GFS daha yeni düzeldi hatta Ecmwf bile yeni düzeldi.Çok kötü bir şey olmadıkça bu sistem böyle gider.Ama sen yine açtın şom ağzını :D

gorilofficial

• Pendikcii'nin dediği doğru daha 1 hafta var ne olacağı belli olmaz ama şubat tatiline karla girsek fenada olmaz hani :D

Şimdi çok seviniyoruz ama sonra çok pişman oluyoruz daha erken yani. Hep bi sistem gordukmu aha geliyor diyoz ama Son 3 gün belirleyici :D :D

• her şey olabilir valla :D :D :D

• Bu sefer geçenki gibi ballı olamıcan galiba pendikçi.GFS daha yeni düzeldi hatta Ecmwf bile yeni düzeldi.Çok kötü bir şey olmadıkça bu sistem böyle gider.Ama sen yine açtın şom ağzını :D

:D :D hep böyle oluyor. Bak nickimi buraya yazıyorum. Ya birazdan ecm degisecek gfs ona uyacak artık ne zaman uyarsa tabi yada gece gfs değişecek. Çok oluyor böyle. Aksam forum buna hazır olsun yoksa ağlama sizlama çok olur :D

• Arkadaşlar hiç bir zaman bu kadar kendimden emin olmadım. Burada açıklamak istiyorum. Bu sistem en geç gece hadi sabah diyelim ama sabaha kalacağını düşünmüyorum sistem ucabilir kendinizi hazır tutun. Çok karşılaştım bu tür olaylarla. :D :D hakikaten inanılmaz bir emin lik var bende. Malesef ki istemeyerek diyorumki geçmiş olsun :( :( :(

• Ya pendikçi çok boş konuşuyon bence sus yine uyarı veya ban yeme biz ne dedik dayanaksız tahmin yapan ban veya uyarı dedik demi hadi tamam yeter bu kadar verilerinle gel.

gorilofficial

• Zitat von pendikcii pid='84793' dateline='1390151267'

Arkadaşlar hiç bir zaman bu kadar kendimden emin olmadım. Burada açıklamak istiyorum. Bu sistem en geç gece hadi sabah diyelim ama sabaha kalacağını düşünmüyorum sistem ucabilir kendinizi hazır tutun. Çok karşılaştım bu tür olaylarla. :D :D hakikaten inanılmaz bir emin lik var bende. Malesef ki istemeyerek diyorumki geçmiş olsun :( :( :(

İçindeki kötü duyguları kendine sakla!!!

Ne demişler; "ECMWF'de Pişer, GFS'ye De Düşer" :D

AF-YOK

• Beyler biliyorsunuz içimden geçenler birde üstüne emin olunca veriye gerek kalmıyor :D :D snickers sevmiyorum başka önerin varmı kardeşim :D :D ecm veya gece gfs de görüşürük :D