GFS ve ECMWF Yorumlamaları (13.01.2014)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Burada da bulunsun.

• İzlanda Ocağımıza incir ağacı diktin.hakkımı helal etmiyorum sana :D aynı dünyadayiz ve sen buralari kurak ve soğuksuz birakiyorsun :D hakkımıza giriyorsun izlanda ....

yeter artik biktim her kış ayni şeyi yaşamaktan birakacagim model takip etmeyi izlanda yüzünden 2 sene önce ne güzel mutluydum model takipine başlamadan önce

• Zitat von BaFRaLi55 pid='83359' dateline='1389565143'

İzlanda Ocağımıza incir ağacı diktin.hakkımı helal etmiyorum sana :D aynı dünyadayiz ve sen buralari kurak ve soğuksuz birakiyorsun :D hakkımıza giriyorsun izlanda ....

yeter artik biktim her kış ayni şeyi yaşamaktan birakacagim model takip etmeyi izlanda yüzünden 2 sene önce ne güzel mutluydum model takipine başlamadan önce

Aynen, ben bıraktım bile...

AF-YOK

• yeter artik yemin ederim sinirden ağlıyacagim ya bu mübarek gecede izlanda bizi ne hallere soktun yeter yemin ederim çok kötüyüm :S

azor o kadar kötü durumda değil ancak izlanda neden bu sene böyle oldu :(

• Dönüşü muhteşem olacak, görün;şubatta coşacağız.

Farzedelim olmadı ki bence olacak, bahar muhteşem geçer (fakat o zaman da kar olmaz)
    Kaynak ne diye sorarsanız: Sessizlik ardından fırtına olmamış mıdır hep? :D

AF-YOK

• Dönüşü muhteşem olacak, görün;şubatta coşacağız.

Farzedelim olmadı ki bence olacak, bahar muhteşem geçer (fakat o zaman da kar olmaz)
    Kaynak ne diye sorarsanız: Sessizlik ardından fırtına olmamış mıdır hep? :D

Çoğunlukla öyle olmuştur. Hayırlısı :D

• Durumumuz malesef hiç iyi deil dostlar.....20 si sonrasına hala umudum var ama beklicez...Ama şu belli olduki bir hafta daha ne yaşıyorsak onu yaşamaya devam edicez...İnşallah önümüzdeki 2 4 gün içinde güzel bir şeyler görürüz...Yoksaki malesef kötü sona doğru ilerliyoroz...Eğer düzelmezse böle yaşayıp kışı noktalamaya hazır olup buna alışacaz...Sağlık olsun...Takibe devam.

Einmal editiert, zuletzt von ozaN37 ()

• Modelin 192h'tan sonraki 500hpa görüntüsü korkunç. En büyük kabuslarımı süsler o görüntü. Gerçi 192h'tan öncesi de pek farklı değil ama olsun

• Zitat von Siberianist pid='83382' dateline='1389566676'

Modelin 192h'tan sonraki 500hpa görüntüsü korkunç. En büyük kabuslarımı süsler o görüntü. Gerçi 192h'tan öncesi de pek farklı değil ama olsun

Suni yağış (bulut tohumlama) yapar mı ki devletimiz?

AF-YOK

• yeter kardeşim yeter............. hep abd hep abd -40,-70 filan da insin hatta yeni kutuplar bundan sonra abd filan olsun...

bu işin altinda bişeyler olduguna inanmaya başladim abd nin oyunumu yoksa bu :D