GFS ve ECMWF Yorumlamaları (06.01.2014)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • aynen zemheri foruma değer katıyor sallama iş yapmiyor :D pendikci adamin sinirleniri oynatiyor iyiki ban atmissiniz yoksa bu gece kesin küfür den ban yerdim :D

• dostlar sunu unutmayalımkı kısın daha basındayız....bi yagmurlar gelsinde rahatlayalım dimi...beni yanlıs anlamayın sakın..kar hastası anormal bir ınsanımdır ben..kar yagdımı ben ılk kara yalın ayak basarım..nedenini bilmiyorum ama anormallik oldugu kesın..benımle cok dalga gecen oldu ama hepsıne musasip bi cevap verdım yıllardır(yaş 32)...bu sıstem gelmezse bıle ock cıkmadan olur bırseyler ya..ama bu sene kesınlıkle karadenız cok daha sanslıdır...

• yahu sız benı pendıklı cırkefıyle nasıl bır tutarsınız:):) ben taaaaaa cnn den beri çzellikle sıstemcının dava arkadasıyımdır...sıstemcıden cok sey ogrenmısımdır hakkını yıyemem..sağolsun var olsun...bıraz agresıf olabılırım kabul ama ınanın asla kı seye karsı kotu dusunmem dostlar....bu arada abd nın kuzey dogusu bu gece buz kesecek resmen...ınanılmaz yahu...

• karısmayın bana bu gece:) ne olmus yani..2 defa tsamda ne olcak..o kadarda ayrıntıcı olmasın şu ölümlü dunyada kimse:) kötü birsey ayzsam tamamda..bu site aynı zmaanda hepimize ait..bizlr burda birer aileyiz...kötü niyet olmadıktan sonra arka arkaya 2 mesaj bırsey olmaz..farklı konular sonucta...degıgım gibi karısmasın kimse bana bu gece...bu gece acıları meze yapıp içiyorum....

• sen daha sanslısın ama..afyon sonucta..kar dustugu yerde kalıyor çogu zaman..burda cogu zaman kar kesılmesıyle erıımeye baslar..zaten tutana kadar canı çıkıyor:) ama kim ne derse desın kar istanbulda yagdımı istanbul bir başka güzel oluyor......

• bu arada arkadaslar baska bır sıtede önğmüzdekı haftayı tatıl bıle etmısler kar yagısından dolayı:):) ya burada paylasmayım dedım ama dayanaadım artık...hangi sıte oldugunu tahmın etmısınızdır..tahminciyide tabiki...çogu zamanki gibi sacmalamıs..

• Havaturka ya uye degilim fakat goz gezdirdim. Bir arkadas dmi yi Aramis ve bilgi almak istemis onlar ise: sistem var modeller bunu 1-2 gun icerisinde gösterecek demişler. Ecmwf hakkinda bilgi vermişler.

AF-YOK

• arkadsım sacmalık olurda bu kadarda olmaz..mgm devletın resmi meteoroloji sitesidir...0900 lü erotık arama sitesi gibi her arayana hiç bir konu hakkında asla bilgi vermezler...kim yazmıssa tam sacmalamıs...dmi bırak cevap vermeyi olurya bırı teli acmıssa bile en müasip cevabı vermiştır zaten:)

• bu kadar kuraklığın sonu bolluktur inş.. herzamanda öyle olmuştur ALLAH,ın izniyle gelme ihtimali çok yüksek.. bir çok model destekliyor 1-2 gün erken veya geç günü gününe uymaz sarkmalar olabilir herzaman yaradanın kullarının inceleyip modellere yansıttığı bir durum sonuçta RABBİM en iyisini yapar bu kadar kuraklıktan sonra en iyisini bize nasip eder İNŞALLAH

• Zitat von zemheri... pid='81342' dateline='1389045123'

arkadsım sacmalık olurda bu kadarda olmaz..mgm devletın resmi meteoroloji sitesidir...0900 lü erotık arama sitesi gibi her arayana hiç bir konu hakkında asla bilgi vermezler...kim yazmıssa tam sacmalamıs...dmi bırak cevap vermeyi olurya bırı teli acmıssa bile en müasip cevabı vermiştır zaten:)

:4722

• allahın cezası ucuz sey..ınsan hıc bır konu hakkında anasının üstüne yemin eder mi ya...ruh hastası her kimse...analar kutsaldır.....her zaman elleri öpülür...

• Zitat von zemheri... pid='81316' dateline='1389039232'

ya sizlere bir soru sormak istıyorum??aranızda hiç 2007 kısınıu özleyen var mı..su ankı gidisat ondanda beter gıbi ya...aralık basından beri yagıs yok...sinir bozucu

yağış olarak 2007 den daha kötü ama sıcaklık olarak daha iyi bu yıl. en azından 18-19 dereceleri görmüyoruz bu sene .

[size=4]bir kar yağar ince ince[/size]

• dostum yagıs olmadıktan sonra cok da farkı yok aslında..hatta benım ıcın cok daha kotu..kuru sogugu ne yapayım..aslında bosa soguk gıbı bırsey..gereksız d.gaz elektırık faturası hatta...kar yagsada bari d.gaz yansada yansa:)