İstanbul'u 2020 Olimpiyatlarında Görebilir miyiz???

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İstanbul'da Olimpiyatlar (2020) yapılır mı? 12

1. Bence yapılır. (6) 50%
    2. Kararsızım. (2) 17%
    3. Bence Yapılmaz. (4) 33%

Sizce İstanbul'da 2020 yılında olimpiyatlar yapılır mı?Lütfen tartışma yapmadan ve konu dışına çıkmadan yorumlar yapalım... :)

Saygılar;
    (((Oğuz-03)))

• Gezi Parkı eylemlerindeki polisin aşırı sert davranması ve halkın polise karşı yapıp duvarlara yazılan küfür hakaret vb. durumlardan sonra imkansız gibi . Kısaca Gezi Parkındaki polis ve eylemciler yüzünden ÇOK ZOR diyorum .

• Gezi Parkı eylemlerindeki polisin aşırı sert davranması ve halkın polise karşı yapıp duvarlara yazılan küfür hakaret vb. durumlardan sonra imkansız gibi . Kısaca Gezi Parkındaki polis ve eylemciler yüzünden ÇOK ZOR diyorum .

Sorunlar giderildi eğer yapılmazsa bence %75 yapılır.Bir de hiç yapılmaması bir etken.

• Sorunlar giderildi eğer yapılmazsa bence %75 yapılır.Bir de hiç yapılmaması bir etken.

Sorunlardan dolayı değil . İllaki giderilir 2020'ye kadar :hfyeni (18): :hfyeni (18): . Polis fazla şiddet yanlısı , halkda aynı şekilde . Maalesef Avrupada sık sık olay çıkan bir ülke gibi gözüktük bu 1,5 aylık eylemler yüzünden .

• Sorunlardan dolayı değil . İllaki giderilir 2020'ye kadar :hfyeni (18): :hfyeni (18): . Polis fazla şiddet yanlısı , halkda aynı şekilde . Maalesef Avrupada sık sık olay çıkan bir ülke gibi gözüktük bu 1,5 aylık eylemler yüzünden .

aslında ispanyada ekonomik kriz var 2020 kadar kriz bitermi bitmezmi belli olmaz ama ispanyada ekonomik krizden kaybedecek gibi bence olimpiyatlara en yakın biziz

• aslında ispanyada ekonomik kriz var 2020 kadar kriz bitermi bitmezmi belli olmaz ama ispanyada ekonomik krizden kaybedecek gibi bence olimpiyatlara en yakın biziz

TOKYO ? Gerçi ordada nükleer kaçık mı ne vardı :D . Yani belli olmaz ama bence %34 Tokyo %33 Madrid ve %33 İstanbul :)

• Tokyo zorlu rakip ama deneme ankerlerinde fark atıyormuşuz Madrid ve Tokyo'ya.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Mantıklı düşününce favori cidden İstanbul . Eylemler bitti problem kalmadı bizde yani yok diye düşünülür bence . Ama Tokyo ve Madirdde var .

Eylemler yerli/yabancı basının zımbırtısı. Ya da olimpiyat yetkililerin bize karşı kullanacağı bahane. Eylemlerin bugün, yarın veya 3-5 yıl sonra tekrardan başlaması durumunda ne olacak? Bunlar dert olmaz. Ama Brezilya gibi akıl almaz harcamalar yapılırsa haklı olarak bu konuda Brezilya halkı gibi eylemler yapılabilir. Tabi ben konunun dışına çıktım şimdi. :) İstanbul ve Tokyo yarışır bana göre...
    Ayrıca açık ara bütçe farkımız var.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Eylemler yerli/yabancı basının zımbırtısı. Ya da olimpiyat yetkililerin bize karşı kullanacağı bahane. Eylemlerin bugün, yarın veya 3-5 yıl sonra tekrardan başlaması durumunda ne olacak? Bunlar dert olmaz. Ama Brezilya gibi akıl almaz harcamalar yapılırsa haklı olarak bu konuda Brezilya halkı gibi eylemler yapılabilir. Tabi ben konunun dışına çıktım şimdi. :) İstanbul ve Tokyo yarışır bana göre...
    Ayrıca açık ara bütçe farkımız var.

Doğru ilk düşüncem saçma o bakımdan ancak Tokyoda nükleer kaçak söz konusu ve beklenenin 17 kat fazlası . 2020'ye kadar problemi çözerler mi çözmezler mi bilmem ama benim favorim İSTANBUL . Bugün değişti dün Madrid'di :D .

• İspanya krizden başını kaldıramıyor. Madrid alırsa süpriz olur bence.

Albert Einstein

• Tokyo'da da nükleer gibi çok ciddi bir problem söz konusu . Yani en mantıklısı İstanbul gözüküyor .

Japonlar onun garantisini verdi. Japonların verdiği garantileride bütün herkes tutar yani. Bakalım bekliyoruz. Favori biziz...Hayırlısıyla alsak bi.

Albert Einstein