Ankara 19.01.2013 Çiğdemtepe kar görüntüleri !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evet arkadaşlar 3 günlük gecikme için özür dilerim kameram bozulmuş idi,bazı arkadaşlar bekliyorlardı onlar için bir yerden buldum kamera ve çektim resim,hafıza kartı da elime yeni geçti o yüzden kusura bakmayın,video yüklemek istiyorum ama bir türlü Sony Vegası kuramadım onuda yakın zamanda halletmeye çalışacağım...
    Ve resimlere geçelim
    :)

mg]

Bazen kar yağsın okullar tatil olsun dersin,bazense kar taneleri görmek istersin.(2013 kışı-ANKARA)

Einmal editiert, zuletzt von Oğulcan ()

• ogün yağan kar öncesi burda yağmur olmasaydı burasıda aynı çiğdemtepe gibi olurdu

Sabah 8 den 10'a kadar yağmur yağdı,sonra kar başladı :)

Bazen kar yağsın okullar tatil olsun dersin,bazense kar taneleri görmek istersin.(2013 kışı-ANKARA)

• bizim burada tutmadı niye öyle oldu anlamadım zaten

Burası biraz daha yukarıda kalıyor sıcaklık daha düşük sanırım bu yüzden.

• Burası biraz daha yukarıda kalıyor sıcaklık daha düşük sanırım bu yüzden.

bizim buranın dezavantajı oldu zaten eryaman ankaranın en alçak yerlerinden o yüzden öğlene doğru sıcaklık yükselince yağmura çevirmeye başladı

• bizim buranın dezavantajı oldu zaten eryaman ankaranın en alçak yerlerinden o yüzden öğlene doğru sıcaklık yükselince yağmura çevirmeye başladı

Önümüzdeki sistemler güzele benziyor bakalım,hayırlısı neyse o olsun :D

• Önümüzdeki sistemler güzele benziyor bakalım,hayırlısı neyse o olsun :D

ben bu hafta sonu gelcek sistemden umutluyum ankara olarak inşallah çok iyi olacak geçen sene bu zamanlar kardan başımızı kaldıramıyorduk şimdi ise resmen bahar havası vardı bugün

• Aynen burada da sonradan yağmura çevirdi ama hemen erimedi Allah'dan :D .Geçen seneyi unuttum sayılır ben,sadece 2006'yı hatırlıyorum o zaman ilkokula gidiyordum ve boyumu aşan kar vardı Lalahan'da.Artık bunlar kışa benzemiyor bile.