Afyonda Kar Açısından Yaşamak İstermisiniz?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Afyonda Kar Açısından Yaşamak İstermisiniz? 8

1. Hemde nasıl (4) 50%
    2. İsterim (0) 0%
    3. Kararsızım (4) 50%
    4. istemem (0) 0%
    5. Hayatta istemem (0) 0%

?__________

• İnsanın evinin önüne yağmadıktan sonra istersen Sibiryada yaşasan ne fayda ama eğer diyorsanki iş için felan Afyona taşınıp orada yaşamak istermiydin o olabilir bak ;) :D

• Ben sana diyim ben 2.5 ay toprak göremedik.bu gün yeni çimler görüyorum.ve afyonda bu yıl 75 cm. kar aldı bir yağış içinde 4 gün okullar tatil oldu. :biggrin:

Afyonlu arkadaşlar var WHİSPER ve DOĞANAY onlar bilir çok kar aldığını. :biggrin:

• Ben sana diyim ben 2.5 ay toprak göremedik.bu gün yeni çimler görüyorum.ve afyonda bu yıl 75 cm. kar aldı bir yağış içinde 4 gün okullar tatil oldu. :biggrin:

Afyonlu arkadaşlar var WHİSPER ve DOĞANAY onlar bilir çok kar aldığını. :biggrin:

İstanbul öyle kar alsaydı kıyamet kopardı. :lol:

• Ben Afyon'da yaşamaktansa, yurtdışında İskandinav ülkelerinde ya da Kanada ve Rusya gibi yerlerde yaşamayı yeğlerim. Ama bu istek hayalin dışına çıkamaz, o ayrı konu :)

• Nedim Ben İstemezdim İstanbul Güzel Bir Şehir İstanbulda Mutlaka Her Sene Kar Alır 17 Yıldır İstanbulda Sadece 2 Sene Düzgün Kar Yağmadı Diğer Tüm Yıllar Çok Güzel Geçiordu Bunun İçin İstemem Bu Benim Görüşüm Herkezin KendiGörüşüne Saygı Duyarım...