Şoktayız İstanbul'da Yağmur başladı! Forumda moral sıfır

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şoktayız İstanbul'da Yağmur başladı! :eek: :eek:
    forumda moraller sıfır kimse konuşmuyor :no: :bawling:

• Sistemin ilk aşaması elimizde patladı şimdi ikinci aşamasına geçiyoruz moralli olmamız lazım

inş. dedigin gibi olur.

• Beklenmedik bir durum var özellikle anadolu yakası çok ısındı poyraz geç kaldı akşama hızla düşüş bekliyorum

Düşüncelerine katılıyorum. Beklenen üstünde bir ısınma oldu , akşam saatlerinde bahsettiğin gibi poyraz etkisiyle sıcaklıkların hızla düşeceğini düşünüyorum.

• Sıcaklık 2-3 derecelere kadar çıktı gayet anormal bir hava vardı dışarıda öğle saatlerinde fakat şu an tekrar 1 derece civarlarında ve poyraz hızla istanbula yaklaşıyor gece saatlerinde sıcaklık -2ye kadar düşecektir yeryer zayır kar yağışları başlayacaktır tekrar.

• Sıcaklık 2-3 derecelere kadar çıktı gayet anormal bir hava vardı dışarıda öğle saatlerinde fakat şu an tekrar 1 derece civarlarında ve poyraz hızla istanbula yaklaşıyor gece saatlerinde sıcaklık -2ye kadar düşecektir yeryer zayır kar yağışları başlayacaktır tekrar.

zayıf kar ne ya ne hallere kaldık :(

• Hemen heyecanlanmayınnnn normal sıcaklık biraz yukarı çıkmıs ama akşam oldu sogudu arkadaslarrr zayıf kar yagarsa artık onada amin deyinnn

• Eeee yaniiiii :)[hr]
    arkadaslar dellenmenize gerek yok gidin bi şişe votka alın yatın asagı yrn ayılın tekrar konusalımmm :D

Einmal editiert, zuletzt von graf34 ()

• Slm aranıza yeni katılıyorum aslen afyonluyum ama istanbul pendikte yasıyorum bu memleke kar bile yagmaz yaganda havada kalır 3 cm kar yagıyo kabus deniliyo allah iyi demez berekete lanet okursan bunu alırsın