Güncel Kar Manzaraları İstanbul - Ocak 2012 (Kişisel Çekimler)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Merhaba Karsever arkadaşlar, Eminimki ''Karsever'' derken bu sitede birçok üyemize seslenmiş oluyorum.
    Daha önceki Açılan, Konularda, Kar manzaralarına baktım, ve şöyle bir uygulamayı sizlerle sunmaya karar verdim
    Ee malum, teknoloji gelişti, Eminim birçoğunuz'da en azından kameralı bir telefon vardır, Bulunduğunuz yerdeki kar miktarıyla havamı atmak istiyorsunuz veya O eşsiz Kar yağışı hoşunuzamı gitti, çıkarın çekin manzarayı dondurun, pixeli ister düşük ister yüksek olsun burada diğer karseverler ile paylaşın, eminim kimse fotoğrafta tema kar manzarası olduğu sürece pixeli ya da fotoğrafın kalitesini dert etmeyecektir
    ;)

Şimdi Örnek Olarak ben ''dondurduğum ölümsüzleştirdiğim'' Manzaraları burada paylaşayim;

Not: Çektiğiniz Fotoğrafların altına, yer ve zamanı belirtirseniz, çok harika olur! :yes:

17.01.2012, Yer, Kilyos,İstanbul saat, sabah saat, 8:00

saat; 17:45

26 Ocak, 2012 , saat, 22.00, Yer, Kilyos-İstanbul

(Fırtına ile buz yağışı sonucu pencere kenarlarında oluşan buzlar)

Yarın Sabah Uyandığınızda dışarıda bizlerle paylaşmak istediğiniz bir kar manzarası varsa, lütfen bizi o manzaradan mahrum bırakmayın
    !! :frown: Herkesin çekimlerini bekliyorum!

• Benim kamera çekimlerim var. Onları burada paylaşabiliyor muyuz?

Cep telefonu çekimlerini kast ederken minimum çekim kalitesinden örnek veriyordum,
    Yoksa yukarıdaki çekimlerde Cep telefonu ile çekilmedi.

Her türlü Kar manzaralarını bekliyoruz! Neyle çekildiği önemli değil, zaten bir söz vardır: ''Önemli olan fotoğraf değil kardır'' :angel_not: