Güneydoğu İçin Yılbaşı Tahminleri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• ŞANLIURFADA ki 2 derecellik düşüş örtücüge yol açarmı[hr]
    Şanlıurfada hafiften sis etkili olmaya başladı bu sıcaklık yönünden işimize yararmı ?????

Bu gece 12 ile sabah 6 arası Şanlıurfa'da kar olabilir. Gözünüz camda olsun... :D :D

• Evet bu gece 11 6 arası mini örtü olma ihitmali var
    [hr]
    BU GECE 12 DE BURDAYIM EGER KAR ERKEN BAŞLARSA ERKEN GELİRİM[hr]
    bu ne yaa dmi bildigimiz dmi

[hr]
    DİYARBAKIRDA YAĞMUR BAŞLAMIŞ

Einmal editiert, zuletzt von ş.urfa63 ()

• Beyler uzun bir aradan sonra Selamünaleyküm... Bu gece saat 9-10'dan itibaren Gaziantep'te yoğun kar başlayacaktır. Gaziantep olarak yeni yıla kar yağışlarıyla gireceğiz Allahın izniyle. Yarın sabah Gaziantep'liler örtüyle uyanacaktır. Geceden itibaren ilerleyen saatlerde yağışın doğuya kaymasıyla birlikte Diyarbakır, Adıyaman, Siirt, Batman, Siverek gibi yerlerde de kar ihtimali vardır. Şanlıurfa ise kky sınırında gözükmektedir. Bir derecelik düşüşler bile Şanlıurfa da da kar yağışlarına yol açar. Şimdiden herkese mutlu yıllar. İnşallah karla gireceğimiz yeni yılda bol kar yağışlı günler görürüz.

:) Mckpghs arkadaşım aramıza hoş geldin. :)

• Türkiyede kar cm rekorlarına bakarken bişey dikkatimi çekti mersinde şu ana kadar örtü yapacak kadar kar olmamış 35 yıldıar kar yağmıyor

• ADIYAMANDA KKY BAŞLADI SICAKLIK 4 DERECE NİHAYET SİSTEM ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI

Evet.Sanırım sistem beklenenden daha kuvvetli olacak.
    İlerleyen saatlerde sıcaklıkların düşme ihtimali yüksek olduğundan bölge genelinde kky ve kar yağışı görülme olasılığı yüksektir.

• KKY VE KAR 3 SAATE KADAR BÖLGE GENELİNE YAYILACAK [hr]
    ŞANLIURFA PUSLU SICAKLIK 5 DERECE İLERLEYEN SAATLERDE SICAKLIĞIN DÜŞME İHTİMALİ OLDUĞUNDAN KKY VE KAR OLABİLİR
    [hr]
    ŞANLIURFA PUSLU SICAKLIK 5 DERECE İLERLEYEN SAATLERDE SICAKLIĞIN DÜŞME İHTİMALİ OLDUĞUNDAN KKY VE KAR OLABİLİR
    [hr]

• Yeni yılınız kutlar sağlık ve mutluluk dilerim..burada benim 4. yılım sizleri takip etmek benim gibi kar hastalarının derdine ilaç gibi olan sitedeki herkese saygılarımı sunarım.ben nizipliyim rakım 550 burası için herhangi bir tahmininiz varmı?kral arkadaşa buradan selam göndermek istiyorum.bu soruma cevapı merakla bekleyeceğim bide haftaya pazar günü yine yağışlı bir sistem geliyor dediniz?nizip için de ayrı bir tahmin verirseniz sevinirim..saygılarımla bol karlı günler hepimizin olsun:)

• G.ANTEPTE YAĞIŞIN 9 10 GİBİ BAŞLAMASINI BEKLİYORUM SAAT ZZATEN 9 EN GEÇ 1 SAATE KADAR YAĞIŞ BAŞLAR YAĞIŞ DİREKT KAR ŞEKLİNDE BAŞLAYACAK GİBİ KKY DEOLABİLİR GECE KARA DÖNEBİLİR (7 OCAK İÇİN PAZARTESİYİ BEKLE PAZARTESİHEMEN HEMEN NETLEŞİR[hr]
    2011 İN TADINI ÇIKARIN TAZİYESİNİ YAPIN 3 SAAT SONRA 2011 İ KAYBEDİYORUZ :D :D [hr]
    2011 İN TADINI ÇIKARIN TAZİYESİNİ YAPIN 3 SAAT SONRA 2011 İ KAYBEDİYORUZ :D :D

• Afyon yağmurla başladı :( ama olsun buna da şükür arkadaşlar. :) bundan sonra 5 ocak gibi yine yağışlı geliyor afyon da direk kar olarak inşallah. :D bol karlı bir kış geçirmek dileğiyle.