Güneydoğu İçin Yılbaşı Tahminleri

• ADIYAMANDA KKY BAŞLADI SICAKLIK 4 DERECE NİHAYET SİSTEM ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI

Evet.Sanırım sistem beklenenden daha kuvvetli olacak.
    İlerleyen saatlerde sıcaklıkların düşme ihtimali yüksek olduğundan bölge genelinde kky ve kar yağışı görülme olasılığı yüksektir.

• KKY VE KAR 3 SAATE KADAR BÖLGE GENELİNE YAYILACAK [hr]
    ŞANLIURFA PUSLU SICAKLIK 5 DERECE İLERLEYEN SAATLERDE SICAKLIĞIN DÜŞME İHTİMALİ OLDUĞUNDAN KKY VE KAR OLABİLİR
    [hr]
    ŞANLIURFA PUSLU SICAKLIK 5 DERECE İLERLEYEN SAATLERDE SICAKLIĞIN DÜŞME İHTİMALİ OLDUĞUNDAN KKY VE KAR OLABİLİR
    [hr]

• Yeni yılınız kutlar sağlık ve mutluluk dilerim..burada benim 4. yılım sizleri takip etmek benim gibi kar hastalarının derdine ilaç gibi olan sitedeki herkese saygılarımı sunarım.ben nizipliyim rakım 550 burası için herhangi bir tahmininiz varmı?kral arkadaşa buradan selam göndermek istiyorum.bu soruma cevapı merakla bekleyeceğim bide haftaya pazar günü yine yağışlı bir sistem geliyor dediniz?nizip için de ayrı bir tahmin verirseniz sevinirim..saygılarımla bol karlı günler hepimizin olsun:)

• G.ANTEPTE YAĞIŞIN 9 10 GİBİ BAŞLAMASINI BEKLİYORUM SAAT ZZATEN 9 EN GEÇ 1 SAATE KADAR YAĞIŞ BAŞLAR YAĞIŞ DİREKT KAR ŞEKLİNDE BAŞLAYACAK GİBİ KKY DEOLABİLİR GECE KARA DÖNEBİLİR (7 OCAK İÇİN PAZARTESİYİ BEKLE PAZARTESİHEMEN HEMEN NETLEŞİR[hr]
    2011 İN TADINI ÇIKARIN TAZİYESİNİ YAPIN 3 SAAT SONRA 2011 İ KAYBEDİYORUZ :D :D [hr]
    2011 İN TADINI ÇIKARIN TAZİYESİNİ YAPIN 3 SAAT SONRA 2011 İ KAYBEDİYORUZ :D :D

• Afyon yağmurla başladı :( ama olsun buna da şükür arkadaşlar. :) bundan sonra 5 ocak gibi yine yağışlı geliyor afyon da direk kar olarak inşallah. :D bol karlı bir kış geçirmek dileğiyle.

2000-2001-2002-2003-2004-2006-2008-2009-2011-2012-2015-???:gun_bandana:2019hava-kars323uzays3271653126hava-kars323