Güneydoğu Anadolu Genel Tahminler ve Raporlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Batman a kar yağabilir deniliyordu inanmıyordum sabah bi kalktım yerde 1 metre kar :) :)
    DMİ çok çuvalıyo eskiden tahminler daha çok tutuyordu.bizim adminlerde yabancı sitelerin modellerine bakıp tahminlerde bulunuyor.Modeller 5 dk da değişiyor yoğun kar gösterdiği yeri 5 dk sonra bulutlanma bile olmayacak gibi gösteriyo.Benim adminlerden ricam artık sizlerde bu sahte yanıltıcı modellere göre tahmin yapıp mileti umutlandırmayın teşekür ederim

• DÜN ÖYLE Bİ ŞEY OLDUKİ G.DOĞUNUN ÜZERİNDE SANKİ BÜYÜ YAPTILAR SICAKLIK SAAT 12:00 DEN TAA SABAHA KADAR SABİT KALDI TÜM G.DOĞUDA BÖYLE OLDU SANIRIM KARACADAĞA BİLE KAR YAĞMADI DÜN SABAH 4 5 GİBİ Ş.URFA SİS NEDENİYLE GÖRÜŞ MESAFESİ 20 METREYE KADAR DÜŞTü
    [hr]
    :@ DÜN KAFAYI YİYECEKTİM ÖZELLİKLE SICAKLIK KONUSUNDA SON YILLARIN FİYASKOSU BEN GECE 1 GİBİ SICAKLIĞI 1 DERECE CİVARINDA BEKLERKEN SICAKLIK 7 DERECEYDİ VARIN GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN :@ UMARIM BUGÜNDE ÖYLE OLMAZ YAĞIŞ YARINDA DEVAM EDEBİLİR
    [hr]
    SICAKLIKLAR 24 SAATTİR AYNI

[hr]
    SICAKLIKLAR 24 SAATTİR AYNI

[hr]
    Fremeteo yılbaşı gecesi için g.doğuyu sulu kar veya kar ihtimali vermiş[hr]
    KARACADAĞDA KAR KALINLIĞI ŞİMDİDEN 50 CM YE ULAŞMIŞ DÜN TİPİ İLE SİSTE ETKİLİ OLMUŞ (GEÇEN YIL ŞUBAT AYINDA 30 CM Dİ BU YIL ŞUBATTA 80 90 CM Yİ BULABİLİR)[hr]
    KARACADAĞ KAYAK MERKEZİ

[hr]
    Dev let şu karacadağ a el atsa ne güzel olur daha ağaç yok

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• MODELLER GÜZEL NEREDEYSE YILBAŞI SİSTEMİ KESİNLEŞTİ YILBAŞINDA URFADA KAR YOK DİYENLERDEN ÖZÜR DİLETMEME AZ KALDI HAFTAYA BUGÜN BELKİ KAR BAŞLAMIŞ OLACAK [hr]
    EGER SICAKLIKLAR DMİ NİN VERDİGİ GİBİ GERÇEKLEŞİRSE (YILBAŞINA 8-9 DERECE CİVARINDA GİRİRSEK ÇOK GÜZEL OLUR) ZATEN BU SİSTEMDE SICAKLIK YÜKSEK OLDUĞU İÇİN KAR ALAMADIK
    [hr]
    BU AKŞAM VE GECE SAATLERİNDE Ş.URFADA KKY VEYA KAR GÖRÜLEBİLİR TABİİ DÜNKÜ GİBİ OLMAZSA

Einmal editiert, zuletzt von ş.urfa63 ()

• YAA DÜN DEDİM YAA G.DOĞUDA SICAKLIK TAKILI KALDI BUGÜN GÖRECEKSİN BİŞEYLER OLACAK GÖRÜRSÜN[hr]
    DMİ SICAKLIĞI YÜKSEK TUTMAMIŞ YILBAŞI SİSTEMİNE 8 DERECEDE GİRECEGİZ GİBİ

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Ben bu akşam ve gece ş.urfa adıyaman diyarbakır mardin (g.antep) hattında kky veya kar bekliyorum bu illerin bir veya birkaçında hafif bi örtü olursa şaşırmam loto hangisine vurursa ayrıca(ş.urfa GAP meydanda da güzel kar yağışı olacak)

• Ben bu akşam ve gece ş.urfa adıyaman diyarbakır mardin (g.antep) hattında kky veya kar bekliyorum bu illerin bir veya birkaçında hafif bi örtü olursa şaşırmam loto hangisine vurursa ayrıca(ş.urfa GAP meydanda da güzel kar yağışı olacak)

yanlış bir beklenti içine giriyorsun haberin olsun

• Diyarbakır' da hava çok şiddetli yağmurlu sıcaklık 6 derece civarında şehrin üzerinden 2.5 saatte yaklaşık 5-6 tane kütle geçti.Bu kütleler hayatımda görmediğim kadar hızlı bir şekilde geçişini sürdürüyor.