Güneydoğu Anadolu Genel Tahminler ve Raporlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • KARCANAVARI-KARDELİSİ-KAR MANYAĞI-KRAL:ANTEPLİLERDEN KORKMAYA BAŞLADIM :biggrin: :biggrin: :biggrin:

• Pozisyonda hem faul vardı hem de ofsayt. Ayrıca hakemin verdiği serbest vuruşta da faul yoktu. :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:

aynen hemşerim daha bide utanmadan git maçı izler diyor :D

[size=large][/size]Sadece KAR :)

• KARCANAVARI-KARDELİSİ-KAR MANYAĞI-KRAL:ANTEPLİLERDEN KORKMAYA BAŞLADIM :biggrin: :biggrin: :biggrin:

korkacan tabi bi depik gorum sana burdan görürsün o zaman :D :D :D [hr]

Arkadaşlar güzel haberlerle geldim. VERİLERE GÖRE bu gece 2 3 gibi Şanlıurfada dahil tüm güneydoğu yarın 11 12 ye kadar yoğun kar yağışlı. Kaynak yeni güncellendi lakin korkum öğlenki gibi yoğun bulutların yağış bırakmaması SİSE ÇEKMESİ (ALLAH KORUSUN)...SOĞUmadan şüpheniz olması ALLAHIN izniyle.

korktuğumuz başımıza gelecek bence karcanavarı :no: :no: [hr]

YILDIRIM DEMİRÖREN GÖZ ATMIŞTIR HAKEME

yapaaar :D o değilde admin bu muhabbeti görürse topumuzu atar bu forumdan :D :D

Einmal editiert, zuletzt von kardelisi ()

• AYNEN ÇABUK SİL YORUMLARI HAVAFORUM U FUTBOLYORUM YAPTIK :biggrin: :biggrin: :biggrin:

• KARDELİSİ İNŞAALLAH YARIN SİS OLMAYACAK

Doğrudur hemşerim yüzde 90 sis olmaz sis Suriye akdeniz sıcağının etkisiyle oluşuyor genelde bu gece 2 3 gibi ve yarın soğuma ALLAH izin verirse çok güçlü yıldız sert esecek görünüyorr ZANNETMİYORUM öle bi oluşum olucağını ben kaçar bi ara uğrarım o zaman kadar ALLAHA emanet olun... ...

• Arkadaşlar Lütfen Önemsiz Mesajlarla Konuyu Kirletmeyin Yoksa Bir Çok Mesajı Silmek Zorunda Kalacağım.

TAMAM SAYIN MODERATÖR

[hr]

Arkadaşlar Lütfen Önemsiz Mesajlarla Konuyu Kirletmeyin Yoksa Bir Çok Mesajı Silmek Zorunda Kalacağım.

ZATEN KİRLENECEGİ KADAR KİRLENMİŞ 82 SAYFA :biggrin:
    [hr]

Arkadaşlar Lütfen Önemsiz Mesajlarla Konuyu Kirletmeyin Yoksa Bir Çok Mesajı Silmek Zorunda Kalacağım.

[hr]

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• 1 Şubat 2012 Güneydoğu Anadolu Bölgesi Tahminim:
    Gaziantep: Bu gece geç saatlerden (3-4 gibi) itibaren kar yağışlı. Kar yağışları öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedecek.Yağışların büyük çoğunluğu sabah erken saatlerde düşecek.
    Şanlıurfa: Bu gece ve yarın yağmurlu
    Mardin: Bu gece ve yarın yağmurlu
    Batman: Bu gece ve yarın yağmurlu
    Siirt: Bu gece ve yarın yağmurlu
    Diyarbakır: Karla karışık yağmur ve karlı (Az da olsa yağmur ihtimali de var)
    Adıyaman:Bu gece sabaha karşıdan itibaren kar yağışlı
    Kilis:Karla karışık yağmurlu
    Kahramanmaraş: Bu gece sabaha karşıdan itibaren kar yağışlı

Yarın sabah erken saatlerde yukarıdaki yağmur tahmin ettiğim şehirlerde(Mardin, Batman,Siirt ve Şanlıurfa) bugünkü gibi sürpriz kar yağışları olabilir. Ama bu düşük bir ihtimaldir ve öğle saatlerinde havanın ısınmasıyla yağışlar tekrar yağmura döner.

Ayrıca yarın sabah saatlerinden itibaren bölgede kuvvetli poyraz fırtınası görülecektir. Bundan dolayı çatı uçmaları, ağaç yıkılmaları gibi olumsuz durumlar görülebilir.

Yarınki yağışlardan sonra yağışlara 6-7 günlük bir ara vereceğiz. Bu aradan sonra ayın 7'i-8'i gibi tekrar bölgemize yağışlar gelecek. Bu yağışlar yağmur şeklinde olacak gibi görünüyor.

Daha sonra Sibirya antisiklonunun hala aktif olması sebebiyle Kırım üzeri sokulacak soğuklar yağışları 9-10'undan itibaren kar yağışlarına çevirebilecektir. Yalnız süre uzun olduğu için değişime açıktır ama şu anda görünen budur.

• Hocam Yağış Yoğunluğu Ne derece Olacak ?

• son kar olacak demek yarın. özleyecez be :bawling: :bawling:

• [hr]
    HADİİYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR[hr]
    HADİİYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR[hr]
    HADİİYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()