[YARIŞMA- SONUÇ] 26 Ekim Çarşamba İstanbul'da sıcaklık en yüksek kaç derece olacak?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 14,7 :)

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• Bir hatırlatma ; Yarışmamıza 25.10.2011 , Saat 18:00 itibariyle yazılan mesajlar ve yeniden düzenlenen mesajlar Turkcell 5 TL Hediyesi için yarışmaya dahil edilmeyecektir.
    Diğer ödüller için son katılım zamanı 26.10.2011, Saat 18:00.

• Merhaba sevgili dostlar,bilindiği üzere eskisi gibi kışlar sert geçmiyor küresel ısınmanın etkisi çok büyük tabi,

ancak bu kışın sert geçeceğini tahmin ediyorum.çünki kurak ve sıcak bir yaz geçirdik aralık e kadar akyeller devam ederse kış mevsiminde ağır kış şartları yaşayabiliriz .ancak henüz erken olduğu için kesin yazmıyorum

yinede yılbaşından sonra rekor kar kalınlıkları bekliyorum.size bol karlı zevkli bir kış geçirmenizi diliyorum saygılar..
    [hr]
    istanbul 26 ekimde 14 derece olacak diye tahmin ediyorum

• Teknik problemlerden dolayı yarışmamızın sonuçlarını tam olarak ilan edememekteyiz, birkaç gün içinde yarışma sonuçları kesin olarak ilan edilecek, kazananlar tek tek açıklanacaktır. 26.10.2011 tarihinde gerçekleşen en yüksek değerin 16.0 derece şeklinde gerçekleştiğini şimdi buradan ilan edeyim. Konu içindeki tahminlerde uzun bir aradan sonra tam isabet tahminde bulunan bir arkadaşımız çıkmıştır :) , konu içinde belirttiğimiz üzere yakında ilan edilecek ve ödüllendirme yapılacaktır.

• Ödül dağıtımı gerçekleştirilmiştir, katılımınız için teşekkürler. Bir sonraki yarışmamıza da bekleriz :)