[Yarışma SONUÇ]07 Ekim Cuma günü İstanbul'da sıcaklık en yüksek kaç derece olacak ?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 07 Ekim Cuma günü İstanbul'da gerçekleşecek en yüksek sıcaklık sizce kaç derece olacaktır ?
    (06.10.2011 18:00 - 07.10.2011 18:00 Arası dikkate alınacaktır.)

: Yarışma Başlangıç Tarihi :
    02.10.2011

: Yarışma Bitiş Tarihi :

06.10.2011 , Saat 18:00 itibariyle yazılan mesajlar ve yeniden düzenlenen mesajlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

:Yarışma Notu:
    Sıcaklık değerlerinde yuvarlama gerekirse, yuvarlama yapılacaktır. Örneğin; 4.6 derece 5 derece, 4.4 derece 4 derece olarak kabul edilecek ve sonuçlar buna göre değerlendirilecektir.

: Yarışma Sonuç açıklanması :
    07 Ekim Cuma günü gerçekleşen en yüksek sıcaklık değerine DMİ sitesindeki "Ölçülen En Yüksek Sıcaklıklar " sayfasından yararlanılacaktır.İstanbul, Eminönü'nde gerçekleşen değerler dikkate alınacaktır.Sonuçlar bu konu içinden ilan edilecektir.

______________________________________________________________________________________________________________________________

:YARIŞMA SONUÇ:
    07.10.2011 Cuma günü İstanbul'da en yüksek sıcaklık 23,7 derece olarak DMİ kayıtlarına geçmiştir.

: Yarışma Ödüllendirme :
    Tam isabet tahmin yapana yeni uygulamamız olan 1 adet madalya ve +500 Rep Puanı !
    (Örneğin; Eminönü gerçekleşen en yüksek sıcaklık 4.3 derece. Bu şekilde aynen tahmin eden kişi bu kategorideki ödülü kazanır)
    : Kazanan :

23.7 derece diyorum

______________________________________________________________________________________________________________________________

İsabetli tahmin yapana +300 rep Puanı !
    (Örneğin; Eminönü gerçekleşen en yüksek sıcaklık 23.7 derece. Yarışma kurallarımız gereği normal şartlarda yuvarlanacaktır ve 23.5 - 24 derece arası kabul edilecektir. Tahminde bulunan 23.5-24 derece arasında bir değer demiş ise bu kategorideki ödülü kazanacaktır. Ancak tahmininde 23.7 dereceyi tutturmuş ise yuvarlanma olmaksızın tam isabet tahminde bulunduğu kabul edilecek ve yukarıdaki 1 adet madalya ve +500 rep puanı ödülünü alacaktır.)

: Kazananlar :

24 derece diyorum

23.5 derece

23,5 derece diyorum...

Ayrıca az bir farkla (+ /- 1 °C = 22.7 / 24.7 arası ) yanlış tahminde bulunanlara da +150 rep puanı verilecektir.

: Kazananlar :

24.2 Derece

Ben 24.5 olacağını düşünüyorum.

23 derece

YARIŞMAMIZDAN ÖDÜL KAZANAN ARKADAŞLARIMIZI KUTLUYORUZ.

• 25.3 derece olacagını dusunuyorum
    (üyelik iptali sebebiyle bu kullanıcı yarışmadan men edilmiştir)

• Arkadaşlar yaptığınız tahminleri kurallar çerçevesinde belirtilen gün ve saate kadar tekrar düzenleyip, gönderebilirsiniz. Bu hatırlatmada da bulunuyum :)

• 23,5 derece diyorum...

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• Yarışma Bitiş Tarihi :
    06.10.2011 Perşembe, Saat 18:00 itibariyle yazılan mesajlar ve yeniden düzenlenen mesajlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

• (06.10.2011 18:00 - 07.10.2011 18:00 Arası dikkate alınacaktır.) 18.00'e kadar bekleyecez, sonra Dmi sitesinden açıklanan değerlere göre yarışma sonucunu açıklayacağız :)