[Yarışma-Sonuç]12 Şubat C.tesi günü İstanbul'da sıcaklık en yüksek kaç derece olacak

• 12 Şubat Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleşecek en yüksek sıcaklık sizce kaç derece olacaktır ?
    (11.02.2011 18:00 - 12.02.2011 18:00 Arası dikkate alınacaktır.)

Yarışma Başlangıç Tarihi : 07.02.2011

Yarışma Bitiş Tarihi :
    11.02.2011 , Saat 18:00 itibariyle yazılan mesajlar ve yeniden düzenlenen mesajlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Yarışma Notu: Sıcaklık değerlerinde yuvarlama gerekirse, yuvarlama yapılacaktır. Örneğin; 4.6 derece 5 derece, 4.4 derece 4 derece olarak kabul edilecek ve sonuçlar buna göre değerlendirilecektir.

Yarışma Sonuç açıklanması : 06 Şubat Pazar günü gerçekleşen en yüksek sıcaklık değerine DMİ sitesindeki "Ölçülen En Yüksek Sıcaklıklar" sayfasından yararlanılacaktır.İstanbul, Eminönü'nde gerçekleşen değerler dikkate alınacaktır.Sonuçlar bu konu içinden ilan edilecektir.

Yarışma Ödüllendirme :
    Tam isabet tahmin yapana +300 rep Puan
    (Örneğin; Eminönü gerçekleşen en yüksek sıcaklık 4.3 derece. Bu şekilde aynen tahmin eden kişi bu kategorideki ödülü kazanır)

İsabetli tahmin yapana +200 rep Puan (Örneğin; Eminönü gerçekleşen en yüksek sıcaklık 4.3 derece. Yarışma kurallarımız gereği normal şartlarda yuvarlanacaktır ve 4 derece kabul edilecektir. Tahminde bulunan 4.4 demiş ise 4 derece tahmin ettiği varsayılarak bu kategorideki ödülü kazanacaktır. Ancak tahmininde 4.3 dereceyi tutturmuş ise yuvarlanma olmaksızın tam isabet tahminde bulunduğu kabul edilecek ve yukarıdaki +250 puan ödüllendirmesi yapılacaktır)

Ayrıca az bir farkla (+ /- 1 °C ) yanlış tahminde bulunanlara da +75 rep puanı verilecektir.

___________________________________________________________________________________________
    YARIŞMA SONUÇ :
    12 Şubat Cumartesi günü İstanbul'da ölçülen en yüksek sıcaklık 13.3 derece olmuştur.

Tam isabet tahmin yapan : Yok [+250 puan]

İsabetli tahmin yapan (11.8 derece yuvarlama 12 derece) : Yok [+150 puan]

Az bir farkla(+ / -1 °C) kaçıranlar : Yok [+50 puan]

• Puanlamaları arttırdık.

Tam isabet tahmin yapana +300 Puan
    İsabetli tahmin yapana +200 Puan

Ayrıca
    az bir farkla
    (+ /- 1 °C ) yanlış tahminde bulunanlara da +75 rep puanı verilecektir.

• Ben sıfırcı hoca değilim .O yüzden bol bol not veririm.İstanbul 10 u hakkediyor. :D

arkadaşlar,6 şubat yarışmasını kim kazandı yaw :rolleyes:
    [hr]
    Tamam,sonuçları buldum arkadaşlar.Birinci olamasam da,pek çok istanbulludan daha iyi yarıştığım için yine de çok mutluyum.nede olsa antrenman eksikliği ve hamlık var. :D

• Ben sıfırcı hoca değilim .O yüzden bol bol not veririm.İstanbul 10 u hakkediyor. :D

arkadaşlar,6 şubat yarışmasını kim kazandı yaw :rolleyes:
    [hr]
    Tamam,sonuçları buldum arkadaşlar.Birinci olamasam da,pek çok istanbulludan daha iyi yarıştığım için yine de çok mutluyum.nede olsa antrenman eksikliği ve hamlık var. :D

ben ilk iki yarışmada doğru tahminde bulundum ama şu sıralar isabetli tahminlerden uzaklaştım :D herkese başarılar :cool: