Sabit ⚽ Futbola Dair Her Şey [2016/17]

Sitemize Facebook, Twitter, Google+ ile bağlan nasıl yapılır ? Sorun yaşayanlar için anlatım yayınlandı...Tıklayınız.

• Juventus'un kupayı almasını isterim ama A.Madrid alırsa daha çok sevinirim. Son 3 yılda 2 kez finalde Real Madrid'e çok şanssız kaybettiler. Öyle Real, Münih, Barça gibi çok çok para harcamadan resmen futbolcu fabrikası haline geldiler. Geçen hafta burda da yazmıştım Juventus-A.Madrid eşleşmesi olursa taş gibi maçlar izleriz, defanslar konuşur...
    • Real Madrid iyi takım. Dün akşam hakemin katkısıyla turu geçseler de şu anda şampiyonluğun en güçlü adayı.

Öte yandan UEFA'nın kuralara müdahale ettiğini düşünüyorum. Son 4 yıldır erken final niteliğinde çeyrek final kuraları oluyor. Bu kurada Real-Dortmund, Münih-Monako eşleşmeleri olsa yarı finali düşünebiliyor musunuz? Büyük ihtimalle Münih, Real, juventus ve Atletico Madrid. Gerçek heyecan işte o zaman yaşanırdı.
    • YENİ

Ben Atleticonun almasını isterim.Son senelerde harcadığı paraya göre en çok hakeden takım.Yukarıda da bahsedildiği gibi son 3 senede 2 finalde Reale karşı sanssız şekilde kaybetti kupayı.2014 finalinde herşey tam bitmişken Ramos son saniyede attığı kafa ile maçı uzatmaya götürmüş ve o moral bozukluğuyla uzatmada kaybetmişti Atletico.Gecen sene yani 2016 finalinde ise bu sefer de penaltılarda kaybetti kupayı.Bu sene artık Atletico kazanmalı kupayı.Ben artık bıktım Barca,Real,Münih gibi ağa babalarından.Hala Atletico :D

Mesaj yazan North Star ()

Bu mesajı silen Baybars ().
    • YENİ

Barça artık çözüldü ... yedeklere bakıp bu girse oyunu değiştirir dediğim bir oyuncu yok .. barça forvet hattını sadece suareze emanet etmekle büyük hata yaptı . emin olun"pivot santrofor" tarzı bir forvet alsalar oyun içinde taktik değişikliği de yapabilirlerdi farklı varyasyonlarda deneyebilirlerdi ama şu haliyle baktığımızda hep standart ; messi-neymar-suarez i kilitle barçayı yen
    • YENİ

@Şaban Çilesiz uzun zamandır öyle değilmi zaten barselona tek bir futbol oynuyor, bu oyunu bir ara madrid çözdü morinho ile, barselona pas oyunu oynayacağım diye B ve C planı üretmiyor, bir ara ibrahimoviç varken aslında önemliydi, çünkü hem top tutabilen bir oyucncuydu hemde defansta adam götürüyordu peşinde, şuanda messi neymar ve suarez bu tip oyuncu değiller, barselona artık bazı şeyleri modifiye etmek zorunda, etmezse bundan daha ötesini zor görür..
    • YENİ

@Baybars abi bende İbrahimoviç tarzı bi oyuncudan bahsettim hatta isim verecektim İbra diye vermedim pivot santrofor dedim :)
      Abi bence higuan tarzı bi forvet bile barçada farklılık yaratır . Benim aklımın almadığı nokta var ; Rakip juve ve göbekte bonucci ve chellini gibi 2 uzun stoperi varken barça maç boyu suareze bu 2 devin üstünden top atmaya ve kenardan orta açmaya çalıştı.. bu bana göre çaresizlikten başka bişey değil...
    • YENİ

bu arada maçta hepinizin dikkatini çekmiştir messinin neymarın şutlarının kaleyi bulmaması... hatta messi bir pozisyonda gayet müsait olmasına rağmen dışarı gönderdi.
      Kaleci faktörü çok önemli ; kalede o maça kadar 430 küsür dakka gol yemeyen BUFFON barcalı oyuncular üzerinde nasıl bir piskoloji oluşturmuş hep birlikte gördük şut atarken akıllarında Buffon var .
      Bu önceki senelerde Türkiye liginde Galatasaray'da Muslera karşısında yaşanmıştı ...
    • YENİ

Fransızları ve italyanları sevmem ve ayrıca ispanyolların ülke puanı zaten zirvede, bir ispanyolun yukarıda olması aşağıdaki takımları etkilemez ilerde ama monaco ve juventusun kupayı almaları etki eder. O yüzden hem duygusal olarak hem de akılcı olarak bir ispanyol takımın kupayı alması en güzel olanıdır. Türk takımlarının olmadığı bir yerde...(her sene olduğu gibi körler sağırlar birbirini ağırlasın bakalım nereye kadar gidecek bu ispanyol ingiliz italyan fransız alman egomanyası)....