Sabit ⚽ Futbola Dair Her Şey [2016/17]

Sitemize Facebook, Twitter, Google+ ile bağlan nasıl yapılır ? Sorun yaşayanlar için anlatım yayınlandı...Tıklayınız.

• çizgi defans üstelik birbiriyle oynanamış bir 4 lü ile trabzon gibi bir deplasmana çıkarsan mağlup olursun. Tudor un bu dönemi takımı tanımakla geçecek. Eğer galatasarayda yönetim değişikliği olmazsa bu tudorla bence galatasarayın işi zor. He tabikide zaman verelim ama bazı yanlışlarda su götürmez şeyler ..
    • Baybars yazdı:

çizgi defans üstelik birbiriyle oynanamış bir 4 lü ile trabzon gibi bir deplasmana çıkarsan mağlup olursun. Tudor un bu dönemi takımı tanımakla geçecek. Eğer galatasarayda yönetim değişikliği olmazsa bu tudorla bence galatasarayın işi zor. He tabikide zaman verelim ama bazı yanlışlarda su götürmez şeyler ..
      Gemiden indirip denize attığın cavandayı niye tekrar gemiye alırsın ?En başında söyledim bu yönetimle bu teknik direktörle olmaz.O yüzden sonuç ne olursa olsun Yönetim istifa.Bu yönetimi ibra edecek delegede Galatasaraya ihanet etmiş olacaktır.Yazık ki ne yazık.Nereden nereye.
    • Baybars yazdı:

@Samet_113 maalesef benzer durum bizde var.. Haftalardır oynatılmayan oyuncuları 11 de görebiliyoruz. Bunun sebebi vizyonsuzluk bu sene hem G.sarayda hemde F.Bahçede bu sene durum bu.Yönetimler düzelmedikçe hiçbirşey düzelmez bu 2 takımda..
      Hocam bunu dışarıda olan bizler kabak gibi görüyoruz ama yönetimler neden görmüyor bizim başımıza daha önce geldi sizde zor ama bizde en azından ibra edilmeyerek düşürülme ihtimali var yönetimin.
    • @Samet_113 sizde şöyle bir durum var bence.. G.saray mali açıdan zor bir dönem geçiriyor, bu dönemde öncelik mali önlemlerde o yüzden vizyonsuz ama mali önlemleri alan bir yönetim var, bu süreçte futbol takımı ne yaparsa kardır mantığı sözkonusu benim dışarıdan gördüğüm. Ama ibra edilmeyerek tabiki düşürülebilir, gönül ister düzgün bir aday çıksın ve seçimle gelsin. Ama ikimizde iyi biliyoruz bu kadar taraftarı ve beklentisi olan 2 büyük kulübü mali açıdan iyi hale getiriyoruz demek kesmez, başarı beklenir istenir olmazsada sorun çıkar..

F.bahçede durum sizinle aynı ama farklı bir yoldan:) bizde kendini padişah sanan, takım yönetmeyi bırak 3 kişiyi yönetemeyecek bir adam başkanlık koltuğunda ve yine büyük yanlış yapılıyor, aykut kocamanı getiriyorlar yani Aziz efendi diyorki ben başarılıyım başarısız olan teknik direktör onu gönderir yenisini getiririm. Ama bunu yaptığı sürece taraftar filan stada gitmez, gitmemeye devam eder. Ben her sene en az 5-6 maça giden insanım bu adam yüzünden stada gitmeyi bıraktım..
    • @Baybars Bizim yönetimde şu artık kafada oluşmuş betonlaşmış o gün de göreceğiz yok şu kadar para geldi şuraya verdik borçları erittik şu kadar şey oldu falan gibisinden konuşacak ve eminim mali yönden ibra da edilecek ama dediğin gibi her şey para değil.Başarı olmazsa para nasıl gelecek?Ya bunu bu insanlar bilmiyor mu?Ya taraftar stada gitmiyor stada.Nasıl para kazanacak bu takım.
    • Samet_113 yazdı:

@Baybars Bizim yönetimde şu artık kafada oluşmuş betonlaşmış o gün de göreceğiz yok şu kadar para geldi şuraya verdik borçları erittik şu kadar şey oldu falan gibisinden konuşacak ve eminim mali yönden ibra da edilecek ama dediğin gibi her şey para değil.Başarı olmazsa para nasıl gelecek?Ya bunu bu insanlar bilmiyor mu?Ya taraftar stada gitmiyor stada.Nasıl para kazanacak bu takım.
      sorunda bu ya onların pek umrunda değil, ibra edilip kan kusturmaya devam ederler, sonunda 2 takım taraftarı kulüp binalarını basıp ana avrat sövecek başkanlarıda dövecekler bunu istiyorlar..