Galatasaray Lig/ŞL/Transfer Analizim

• RE: Galatasaray Lig/ŞL/Transfer Analizim

eumetsat_delisi pid='82077' dateline='1389285069' yazdı:

Ben zaman zaman Fifa 13 oynuyorum.Shamrock Rovers diye bir takımı oynatıyorum.Bu takımda E.Zayed ile Finn diye 2 tane santrofor var ki inanılmaz gol atma becerisine sahipler.Beklemediğiniz anlarda gol yapma yetenekleri var.Bu oyuncular Galatasaray'a alınmalı bence.
    İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein
  • RE: Galatasaray Lig/ŞL/Transfer Analizim

eumetsat_delisi pid='82077' dateline='1389285069' yazdı:

Ben zaman zaman Fifa 13 oynuyorum.Shamrock Rovers diye bir takımı oynatıyorum.Bu takımda E.Zayed ile Finn diye 2 tane santrofor var ki inanılmaz gol atma becerisine sahipler.Beklemediğiniz anlarda gol yapma yetenekleri var.Bu oyuncular Galatasaray'a alınmalı bence.

Eamon Zayed 30, Finn 26 yaşında. Oynadıkları lige bakarsak bir zamanlar bizim ülkemizde "Yıldız" denilen Tabata onlar için Ronaldinho'dur.
    Zayed son 3 sezonda sadece 33 maça çıkmış ve 9 gol atmış.Finn ise 2011'den beri 33 maç oynamış 5 gol atmış. Türkiye'de belki PTT 1. Lig'de oynarlar.
    İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Mesaj düzenlendi 1 defa, son düzenleyen CrossBench ().