Güneydoğu İçin Yılbaşı Tahminleri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Adminim ve umutcan durum böyle giderse 7 caokta kar olasılığı var pazartesi akşamına göre o sistemle ilgili yeni bir konu açacağım tahminimi yazacağım.bu sefer konu açma sırası bende tamammı :) ben konuyu açacağım sen açma :)

• Adminim ve umutcan durum böyle giderse 7 caokta kar olasılığı var pazartesi akşamına göre o sistemle ilgili yeni bir konu açacağım tahminimi yazacağım.bu sefer konu açma sırası bende tamammı :) ben konuyu açacağım sen açma :)

Merak Etme Açmam. :P

• Bölge genelinde yağışlar 1 ocak tarihinden itibaren başlayacaktır bu yağışların gece ve sabah saaatlerinde gaziantep siirt diyarbakır şehir merkezlerinde kar olarak düşme ihtimali oldukça yüksektir.ama bir ihtimal daha varki yağış öğlen saatlerinde gelirse karı unutun

• DMİ SAÇMALIYOR DİYORUM BANA HALA İNANMAYAN ARKADAŞLAR VAR SICAKLIK SAAT 9 20D E 5 DERECEYDİ SAAT 10 DA 7DERCE YAPMIŞ DMİ EL İNSAF (RÜZGARLA BERABER SICAKLIK DÜŞMESİ LAZIM DIŞARIDA 7 DERECELİK HAVA YOK)REZİL OLMAMAK İÇİN BU TAKTİKLERİ KULLANIYOR

• DMİ SAÇMALIYOR DİYORUM BANA HALA İNANMAYAN ARKADAŞLAR VAR SICAKLIK SAAT 9 20D E 5 DERECEYDİ SAAT 10 DA 7DERCE YAPMIŞ DMİ EL İNSAF (RÜZGARLA BERABER SICAKLIK DÜŞMESİ LAZIM DIŞARIDA 7 DERECELİK HAVA YOK)REZİL OLMAMAK İÇİN BU TAKTİKLERİ KULLANIYOR

Dmi sıcaklığı yüksek vermiş ve bence doğru. zaten hissedilen sıcaklıkta yüksek. Rüzgarın etkisiyle gece belki kar olabilir. O da belli başlı bölgeler de ve 2 cm geçemeyecek.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Beyler uzun bir aradan sonra Selamünaleyküm... Bu gece saat 9-10'dan itibaren Gaziantep'te yoğun kar başlayacaktır. Gaziantep olarak yeni yıla kar yağışlarıyla gireceğiz Allahın izniyle. Yarın sabah Gaziantep'liler örtüyle uyanacaktır. Geceden itibaren ilerleyen saatlerde yağışın doğuya kaymasıyla birlikte Diyarbakır, Adıyaman, Siirt, Batman, Siverek gibi yerlerde de kar ihtimali vardır. Şanlıurfa ise kky sınırında gözükmektedir. Bir derecelik düşüşler bile Şanlıurfa da da kar yağışlarına yol açar. Şimdiden herkese mutlu yıllar. İnşallah karla gireceğimiz yeni yılda bol kar yağışlı günler görürüz.

Einmal editiert, zuletzt von mckpghs ()

• ŞANLIURFADA ki 2 derecellik düşüş örtücüge yol açarmı[hr]
    Şanlıurfada hafiften sis etkili olmaya başladı bu sıcaklık yönünden işimize yararmı ?????

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• ŞANLIURFADA ki 2 derecellik düşüş örtücüge yol açarmı....
    TABİKİDE EVET ben bundan 5 6 gün önce kar olur dedigimde benle dalgageçenler vardı bu gece görüşecegiz onlarla günlerdir bugünü bekliyorum